Zanimanja Članova

Zanimanja Članova

George je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
George je napisao(la):
Elektro tehnička (tehničar za elektroniku) radim na jednoj radio postaji kao tehničar i glazbeni urednik, jedno vrijeme mladosti sam bio dj dalo se isto fino zaraditi :icon_smile: u slobodno vrijeme se odradi nešto i prljava posla :lol:

dj ajkula? :D

glavom i bradom :lol:

hehe, neki dan rovio po muzici sa starog hard diska i naletim na DJ Ajkula.-Amk nitro (obrada satisfaction benassija), pretpostavio sam da si to ti :)
 
Član
Death_beat je napisao(la):
George je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
George je napisao(la):
Elektro tehnička (tehničar za elektroniku) radim na jednoj radio postaji kao tehničar i glazbeni urednik, jedno vrijeme mladosti sam bio dj dalo se isto fino zaraditi :icon_smile: u slobodno vrijeme se odradi nešto i prljava posla :lol:

dj ajkula? :D

glavom i bradom :lol:

hehe, neki dan rovio po muzici sa starog hard diska i naletim na DJ Ajkula.-Amk nitro (obrada satisfaction benassija), pretpostavio sam da si to ti :)

je to sam njima radio kao himnu za klub imaju 2 verzije, radio sam i za amk carbon ;) e vidiš ja više te stvari nemam u kompu :lol: kasnije sam s jednim prijateljem se bacio na etno glazbu onako iz zajebancije a kasnije postalo ozbiljno imas na youtube par stvari
 
Član
Skola instalater grijanja ,zavarivac ,vozac motornih vozila i jedna godina tehnicar za mehatroniku probao nije islo nije me profa volio nesto:D.
Sad trazim posao pa cemo vidjeti sta ce biti radio sam svasta ali sad hocu nesto u struci pa cemo vidjeti ako neko zna gdje se traze zavarivaci bio bih zahvalan ili vozaci motornih vozila;);)
adem93 trebal u tvojoj company radnika:cool:
 
Član
Ma mala ti je ovo kompany kod mene ima 3 osigurana radnika (icg) i ja (zav) ne osiguran uskocim samo kada se radi s crnim cijevima itd nego drug moj vidi ganjaj ovo Rattan Sedia jos prije par mjeseci su trazili puno zavarivaca Tig postupak ;) ja sam mislio pa sve nikad evo ti link pa pozovi sutra i ja cu probati ;)
http://www.rattansedia.com/bs/kontakt/12-contacts/1-rattan-sedia
 
Član
adem93 je napisao(la):
Ma mala ti je ovo kompany kod mene ima 3 osigurana radnika (icg) i ja (zav) ne osiguran uskocim samo kada se radi s crnim cijevima itd nego drug moj vidi ganjaj ovo Rattan Sedia jos prije par mjeseci su trazili puno zavarivaca Tig postupak ;) ja sam mislio pa sve nikad evo ti link pa pozovi sutra i ja cu probati ;)
http://www.rattansedia.com/bs/kontakt/12-contacts/1-rattan-sedia
e hvala bas cu probati kod njih;)
 
Legend
Dobra tema :cool:


Nakon zavrsetka osnovne poceo raditi na TV. U Tuzli poznat pod imenom FS3, ujedno upisao i zavrsio elektrotehnicku RTV tehnicar, nekako u isto vrjeme prelazim sa TV u DTP, tacnije novine FrontSlobode kao graficki dizajner, radio tu 4 godine, a onda pokupim prnjice i put pod noge, ka ljepom naj ljepsem Sarajevu, posao nadjem u tadasnjem Automagazinu, novinska kuca koja se bavila kao sto i sam naziv kaze automobilizmom. Tu radio kao graficki dizajner nepune 4 godine, usput radio kao fotograf, pisao nesto malo tekstova, vozao od Dacije do Kajena i upoznao dobre raje, drugovi od prvog dana do danas. A preko tadasnjeg urednikad i direktora AM dosao do bhtuninga od prvih pocetaka ove stranice. Nakon AM vracam se u TZ i pocinjem raditi u Remex-u i prvo na prodaji vozila, a zatim preuzimam servis.

Redovno radno vrijeme od 8 do 17h, a od 17:30 do 3-4 ujutro, pravac garaza i skidanje DPF-ova, greskica, kodiranje kljuceva, airbag off, dpf off, chip tuning itd.

;)

Jos jednom sve pohvale za temu :cool:
 
Član
zavrsio tehnicku,racunarska tehnika i automatika,upisao masinstvo,nije islo,radio godinu dana,vozikao kombi,sad student pravnog fakulteta:D
 
Član
elektrotehnicar racunarstva i informatike... bez posla, kad nemam sta raditi, kosmijama pravim racunare :icon_biggrin:
uskoro mislio elektrotehniku upisati ili neki faks da ubijam vrijeme :D
 
Član
Zavrsio MSGGS (po struci Geodet) radim vec 2 godine povremeno u trafici kod svojih i studiram Faukultet kriminalistickih nauka u lijepom Sarajevu iii kradem bogu dane sto je najvaznije s kafe na kafu i tako nista pametno :lol::lol: ;)
 
BHT Ovisnik
zavrsio srednju PT tehnicar,studiram informatiku...
trenutno radim u firmi stolarije Lignum na CNC stroju,tj. ovo:icon_biggrin:
HOMAG_BAZ_211_VENTURE_20_2.jpg

uglavnom crtam i naređujem masini da busi rupe za ormare,kuhinje,krevete i svu stolariju uglavnom...te ponekada radim na kantarici...

inace imamo autopraonu vec dugi niz godina,zbog mnogo posl opredjelio se samo na pranje tepiha,tu sam radio donedavno,al kako je dan kraći ne stignem raditi poslije jednog posla pa sad j majka preuzela,inace prva smjena CNC,druga praona i tako:icon_smile:
 
Član
evo ovako u kratko, zavrsio gimnaziju, onda mi se pruzila prilika da odem u ameriku na dvije godine, tamo sam studirao graficki dizajn i uporedo radio kod jednog naseg covjeka na tokarskim masinama, pravio serafe, matice i razne druge dijelove za avio industriju, benzinske pumpe i tako to, moj posao je bio da stavim komad aluminijuma u masinu, zatvorim vrata i pritisnem dugme :), pravo tezak posao nema sta, haha. onda sam se vratio u BiH i nastavio studirat graficki dizajn, rjesio sam sve ispite, ostalo mi je jos da zavrsim diplomski (zavrsni rad, kako se sad zove) i da ga odbranim, a onda ide najtezi dio, valja nac posao u struci, ali nadam se da ce nesto izletit bar volonterskog ili pripravnickog tipa u nekoj firmi koja se bavi grafickim dizajnom, bitno mi je sad na pocetku da steknem sto vise iskustva u struci.
 
Legend
Zavrsio Elektroenergetsku skolu u Sarajevu, zvanje elektrotehnicar energetike, poslije toga planirao upisat elektrotehniku, medjutim "zalutam na saobraca".
Treca godina Fakulteta za saobracaj i komunikacije u Sarajevu, ostalo jos par ispita do diplomskog.. U slobodno vrijeme radim oko auta, poliram felge (hobij), a sad trenutno otvaram privatno firmu za export, import i consulting..

mokeBass je napisao(la):
Yellow je napisao(la):
Inžinjer Cestovnog Prometa....završio u Zagrebu...vratio se u Našu Lijepu s ciljem da nađem posao...prije su govorili, obećavali..."završi, bit će posla, tog faxa nema u Mostaru"... i nakon godine dana potrage (ni'ko neće a te zaposli k'o konobara ako nemaš faking vezu...) zaposlio se u Teleće Glave, pretpostavljam da znate o kom se radi... neznam hoću li još dugo

pozdrav kolega......;)

kolega, vrati se u zg :)
 
Top