Zanimanja Članova

Zanimanja Članova

Član
Zavrsio Umjetnicku, likovno graficki tehnicar za likovno graficku opremu i ilustraciju knjige :) Dok sam se skolovao radio sam u firmu 3B Oil na sastavljanju i servisu skutera (4 godine), a poslije skole naravno upisao fax :) Sada radim u Laboratoriji za restauraciju na poslovima pomocnog restauratora, knjigovesca i na kopiru ;)
 
Član
Zavrsio Mješovitu srednju saobraćajnu školu u Sarajevu smjer Tehničar drumskog saobraćaja i vozač motornih vozila položen certifikat za Polycom (audio video konferensing) prodaja i instalacija.Radio kao vozač motornih vozila Sarajevski kiseljak doo,Intercamp,AVCom komercijalista racunarske i audio video koneferensing opreme trenutno IT Administrator Audax doo.

Toliko od mene;)
 
Član
Yellow je napisao(la):
Inžinjer Cestovnog Prometa....završio u Zagrebu...vratio se u Našu Lijepu s ciljem da nađem posao...prije su govorili, obećavali..."završi, bit će posla, tog faxa nema u Mostaru"... i nakon godine dana potrage (ni'ko neće a te zaposli k'o konobara ako nemaš faking vezu...) zaposlio se u Teleće Glave, pretpostavljam da znate o kom se radi... neznam hoću li još dugo

pozdrav kolega......;)
 
Administrator
Srednja gimnazija, prvi fax - Medicina pa vidio da mi to ne ide od ruke i zatim upisem elektrotehniku smijer tehnička informatika i trenutno sam tu:lol: Naučio svašta raditi sa staklom i et :)
 
Legend
Ima nas svakakvih :cool:

Ja zavrsio srednju Mašinski tehničar , a potom zavrsio Ekonomski fakultet menadžment i finansije ,.....a pored toga svega zna se u cemu uzivam , a trenutno imam svoju djelatnost S.D. eColor toneri Cazin

nyzs6f.jpg


9t007l.jpg


15g56w9.jpg
 
Član
Elektro tehnička (tehničar za elektroniku) radim na jednoj radio postaji kao tehničar i glazbeni urednik, jedno vrijeme mladosti sam bio dj dalo se isto fino zaraditi :icon_smile: u slobodno vrijeme se odradi nešto i prljava posla :lol:
 
Član
Zavrsio Tekstilnu, tacnije tekstilni tehnicar. Radio kao srednjoskolac u Granofu, poslije trgovac u vise trgovacki centara pa chip tuning (SM) i GPS pracenje. Trenutno radim u banci kao Help desk administrator.
 
Član
mokeBass je napisao(la):
Yellow je napisao(la):
Inžinjer Cestovnog Prometa....završio u Zagrebu...vratio se u Našu Lijepu s ciljem da nađem posao...prije su govorili, obećavali..."završi, bit će posla, tog faxa nema u Mostaru"... i nakon godine dana potrage (ni'ko neće a te zaposli k'o konobara ako nemaš faking vezu...) zaposlio se u Teleće Glave, pretpostavljam da znate o kom se radi... neznam hoću li još dugo

pozdrav kolega......;)

Čim se baviš ti...
 
George je napisao(la):
Elektro tehnička (tehničar za elektroniku) radim na jednoj radio postaji kao tehničar i glazbeni urednik, jedno vrijeme mladosti sam bio dj dalo se isto fino zaraditi :icon_smile: u slobodno vrijeme se odradi nešto i prljava posla :lol:

dj ajkula? :D
 
Član
Yellow je napisao(la):
mokeBass je napisao(la):
Yellow je napisao(la):
Inžinjer Cestovnog Prometa....završio u Zagrebu...vratio se u Našu Lijepu s ciljem da nađem posao...prije su govorili, obećavali..."završi, bit će posla, tog faxa nema u Mostaru"... i nakon godine dana potrage (ni'ko neće a te zaposli k'o konobara ako nemaš faking vezu...) zaposlio se u Teleće Glave, pretpostavljam da znate o kom se radi... neznam hoću li još dugo

pozdrav kolega......;)

Čim se baviš ti...
pa buduci inzinjer saobracaja kao i vi.....
 
Član
Death_beat je napisao(la):
George je napisao(la):
Elektro tehnička (tehničar za elektroniku) radim na jednoj radio postaji kao tehničar i glazbeni urednik, jedno vrijeme mladosti sam bio dj dalo se isto fino zaraditi :icon_smile: u slobodno vrijeme se odradi nešto i prljava posla :lol:

dj ajkula? :D

glavom i bradom :lol:
 
Top