Zanimanja Članova

Zanimanja Članova

Početnik
Masinski Tehnicar
Atestirani WIG zavarivac
Radim u Zagrebu zadnja 2 mjeseca
Cackam oko racunara
Za par dana idem u tuzlu i u usoru dat probne varove pa kad prodje jedan od njih napustam zagreb i idem raditi kao WIG zavarivac negdje jos dalje od BiH
U slobodno vrijeme sve sto ima veze sa autom radim,od mehanike,struje do limarije
Volim experimentisat isto i pravit homemade i lowbudget verzije dodataka za auto i sl
Znam radit keramiku i sep sto sam i radio jedno vrijeme
U zadnje 3 sedmice ucim se "pravit" web stranice i napravio sam prvu koja je po meni super ispala za osobu koja nema blage veze o tome
U principu radit cu sve ama bas sve i znam dosta stvari tako da se nebrinem za buducnost
Slike varenja i poslova koje radim i koje sam radio postavit cu cim prije a posebno par za adem93 koji voli varenje kao i ja

BTW super tema
 
Član
Završio Zubotehničku školu, upisao Ekonomiju i nije mi se svidjelo, prešao na Žurnalistiku - smjer Poslovno komuniciranje i sad sam apsolvent tu. Ne radim ništa, hobi mi je Counter Strike :D Nadam se da ću se slijedeće godine aBd zaposliti negdje u struci, neka televizija ili marketinška agencija i nastaviti Master studij vanredno. Bilo je već 5-6 prilika za posao, preko faxa, ali nisam još htio dok kutarišem diplomu..
 
Zavrsio Elektrotehnicku skolu, smjer tehnicar energetike... upisem ETF smjer RI, studirao 2 god. nije me islo.. odlican sam matematicar ali je prof. Fatkic nemoguca misija :icon_biggrin: radim oko racunara, malo programiranje, malo web design.. oko auta devrim :D imam u planu do godine upisati neki laksi fax, kao npr. FIT u Mostaru ali vidjecemo... trenutno radim kao restoranski konobar, daleko od mojih zanimalja, sta se moze :icon_smile:
 
Član
FirellesMonster nemoj mi spominjati fatkica, evo trecu godinu nemogu da ga se rijesim...

Schumi bracika zivot je 1 a counter je 1.6:lol::lol::lol:, vidim trazis posao u nekoj televiziji, otidji do hajata, trazili su radnike...
 
mokeBass je napisao(la):
FirellesMonster nemoj mi spominjati fatkica, evo trecu godinu nemogu da ga se rijesim...

ma sto je najgore, kolege koje su bile samnom i koji su ostali studirati ni ove godine ga nisu uspjeli rijesiti, kazu iz godine u godinu ETF postaje tezi s neki predmeti koji su bili lagani presli su u rang IM2 ili TP... sta se moze :icon_smile:
 
Član
sve receno u slikama
inace sam zavrsio mas.teh.za.komp.projektovanje;)
[/quote]

Divi Shurde.....Sto nekazes da kod komse radis;)
 
Član
eldin84 je napisao(la):
sve receno u slikama
inace sam zavrsio mas.teh.za.komp.projektovanje;)

Divi Shurde.....Sto nekazes da kod komse radis;)
[/quote]

pa jbg znam da si iz poljica ali nemogu znat da ti je on komsija kod kojeg hljeb zaradjujem :lol:;);):lol:
 
Član
adem93 je napisao(la):

ovo su slike sa firmine stranice..ima mi kod kolega sto radim s njima na telefonu dosta slika na dosta vecim visinama ,,kod mene krsh od moba pa nemogu nista da slikam:lol::lol:
 
Početnik
Elektrotehnicka smjer Racunarski Tehnicar ...

Jos se skolujem :D

Volim oko auta , pomazem rodjaku ,starom ponekad oko stanica nesto pomognem posto on to voli , a nema vremene, volim i oko mobitela to pomazem sam sebi , radim sa tim i et' tako , laptopi, racunari (servisiram , prodajem) uglavnom samo da se pare vrte :lol:
 
Član
FirellesMonster je napisao(la):
mokeBass je napisao(la):
FirellesMonster nemoj mi spominjati fatkica, evo trecu godinu nemogu da ga se rijesim...

ma sto je najgore, kolege koje su bile samnom i koji su ostali studirati ni ove godine ga nisu uspjeli rijesiti, kazu iz godine u godinu ETF postaje tezi s neki predmeti koji su bili lagani presli su u rang IM2 ili TP... sta se moze :icon_smile:
moj cimer na etf-u sve u roku dao sad 3 godina. ja isao gradjevinski godinu pa se ispisao ali radi penzije moram nesto studirat. upisao politicke nauke svi mi govorili ako te ne udari tramvaj zavrsit ces hahah al jbg opet obnavljam 1 godinu. svaki je tezak ako se ne trudis jbg
 
menso206 je napisao(la):
FirellesMonster je napisao(la):
mokeBass je napisao(la):
FirellesMonster nemoj mi spominjati fatkica, evo trecu godinu nemogu da ga se rijesim...

ma sto je najgore, kolege koje su bile samnom i koji su ostali studirati ni ove godine ga nisu uspjeli rijesiti, kazu iz godine u godinu ETF postaje tezi s neki predmeti koji su bili lagani presli su u rang IM2 ili TP... sta se moze :icon_smile:
moj cimer na etf-u sve u roku dao sad 3 godina. ja isao gradjevinski godinu pa se ispisao ali radi penzije moram nesto studirat. upisao politicke nauke svi mi govorili ako te ne udari tramvaj zavrsit ces hahah al jbg opet obnavljam 1 godinu. svaki je tezak ako se ne trudis jbg

haha cuj ako te ne udari tramvaj zavrsices :lol::lol:

ma brate, to stoji... ali nemozes ti protiv vise sile.. imas ti npr. prof. Jurica on je extra profa. predaje Tehnike programiranja, jako tezak predmet.. ako si se istinski trudio i ako znas on te nece zakinuti sigurno a npr. sa druge strane imas prof. fatkica to je nemoguc lik, samo rijetki prolaze (igrom slucaja, znao neznao) a koji ga prodju ti su i diplomirali :icon_biggrin:

ja sam studirao paralelno, ponavljao prvu godinu... vidim ne ide mi i nisam vise zelio biti na grbaci majci koja isto tako prima penziju jer mi je otac poginuo u ratu i sad radim a ako steknem uslove sam cu sebe finansirati i studirati... svi mi imamo planove za buducnost ali zivot je ono sto nam se desava :icon_smile:
 
Član
FirellesMonster je napisao(la):
menso206 je napisao(la):
FirellesMonster je napisao(la):
mokeBass je napisao(la):
FirellesMonster nemoj mi spominjati fatkica, evo trecu godinu nemogu da ga se rijesim...

ma sto je najgore, kolege koje su bile samnom i koji su ostali studirati ni ove godine ga nisu uspjeli rijesiti, kazu iz godine u godinu ETF postaje tezi s neki predmeti koji su bili lagani presli su u rang IM2 ili TP... sta se moze :icon_smile:
moj cimer na etf-u sve u roku dao sad 3 godina. ja isao gradjevinski godinu pa se ispisao ali radi penzije moram nesto studirat. upisao politicke nauke svi mi govorili ako te ne udari tramvaj zavrsit ces hahah al jbg opet obnavljam 1 godinu. svaki je tezak ako se ne trudis jbg

haha cuj ako te ne udari tramvaj zavrsices :lol::lol:

ma brate, to stoji... ali nemozes ti protiv vise sile.. imas ti npr. prof. Jurica on je extra profa. predaje Tehnike programiranja, jako tezak predmet.. ako si se istinski trudio i ako znas on te nece zakinuti sigurno a npr. sa druge strane imas prof. fatkica to je nemoguc lik, samo rijetki prolaze (igrom slucaja, znao neznao) a koji ga prodju ti su i diplomirali :icon_biggrin:

ja sam studirao paralelno, ponavljao prvu godinu... vidim ne ide mi i nisam vise zelio biti na grbaci majci koja isto tako prima penziju jer mi je otac poginuo u ratu i sad radim a ako steknem uslove sam cu sebe finansirati i studirati... svi mi imamo planove za buducnost ali zivot je ono sto nam se desava :icon_smile:

znam brate i u mene je otac poginuo al staroj mi jedina zelja da zavrsim, jbg sve draze od knjige. nista me nije udarilo al opet mi neide hahaha nedavno upoznao trebu pita me sta studiram ja kazem politicke nauke kaze ona taj fax je kao kurs hahah
 
Top