Zanimanja Članova

Zanimanja Članova

Član
ja sam po zanimanju...diplomirani pravnik...radim u osnovnoj skoli na mjestu sekretara skole...;)

u slobodno vrijeme sam "trljac" :D

trljac bio k'o momak....trljac ost'o....jednu curu im'o i nju ozenio :lol::lol::lol:
 
Član
zvanje elektrotehnicar racunarske tehnike i automatike, zaglavljen na fakultetu elektrotehnike, kad porastem volio bih ostat/biti normalan,ako ne ing.el;)
 
Član
Trenutno 4. godina ugostiteljsko-kulinarske skole

u slobodno vrijeme radio u pogrebno-stolarskoj radnji (da vozio sam mrtvace :lol:) a preko ljeta se ubacim da prevodim sa engleskog na srpski i obrnuto
 
Član
eo koja slika iz radnje :D

copy-of-p1030354.jpg


copy-of-p1030339.jpg
 
Član
MTR je napisao(la):
phantom je napisao(la):
ma nista strasno ne diram mrtvaca nikako. Ode se u mrtvacnicu po njega oni sve rade ti sam odvezes sanduk i pare u dzep. Gotivan poso i pun zajebancije :D

jel vam ispo' koji kad ? :)

nije koliko ja znam :D al smo imali smijesnih situacija kada covjek kaze dovezite ga ispred kuce izmedju 12 - 12:05 ni prije ni kasnije necu ga primit. Pa sta ces onda moars tad doc imaju uvrnute obicaje. A jednom nam je inspektor dosao u pogrebnu i zakasljo se i ujak (vlasnik) mu je rekao nek neka kaslji na pravom si mjestu, covjek je sam izaso i reko aj bjez u k*rac i otisao :D
 

MTR

Član
tamo negdje kod Jajca prije 20 i nesto godina bila djenaza i covjek ukopavao rahmetli suprugu i sad jedan od ovih koji je nosio tabut se oklizne na kamen i tabut ispadne i kako je ispao zena ozivi - ziva istina jer nekad se po selima nije cekalo dan dva nego odma cim umre , zamotaj i ukopaj , a ova jadnica dozivila klinicku i ovi poletili da je ukopaju.

proslo 20 godina i zena zaoprave umre i kad je tuzna povorka krenula kaze muz : STANITE SVI , ko ima klizave cipele nek razguli , ne bi je mogao jos 20 godina trpit :) :) :)
 
Član
ArminM je napisao(la):
dok sam zivio u travniku imao sam jednog komsiju, koji je imao pogrebno drustvo, dugo godina to vec radi. Volio popit vise nego ista, stalno je trazio razloge da nam dodje na vrata, pa onda posalje nekoga po pive ili rakiju:lol:
jedne prilike zovu ga dok smo sjedili, treba ici u novu bilu po mrtvaca
kaze ne mogu ti ja sad doc, sad pijem s jaranima, al ostavi ga nek jos malo ohladi doci cu kasnije:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
ja se ukino,, nama govori: " e ocu ku*ac sad ic, pored ove rakije, je*em ga mrtva, jest nasao kad ce umirat, nek se hladi do jutra":icon_eek:
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
jel loza :icon_question: kaze njemu hodja ajd sto ovako pijes,pa sto kad vozis mrtvace kaze on hajd ih ti vozi trijezan :lol:
sorry na offu :icon_exclaim: ;)



ev da i ja predstavim svoje znanimanje :D betonski proizvodi figure,ograde itd..ev par slika :cool:
dsc02542sv.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]


Uploaded with ImageShack.us
dsc04302x.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
dsc04303g.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
 
Član
pukim48 je napisao(la):
ja sam po zanimanju...diplomirani pravnik...radim u osnovnoj skoli na mjestu sekretara skole...;)

u slobodno vrijeme sam "trljac" :D

trljac bio k'o momak....trljac ost'o....jednu curu im'o i nju ozenio :lol::lol::lol:

Advokat kod kog dodjes da te brani za neko krivicno delo, a usput da ti malo ispolira falc na felnama:D



Ontopic: Elektrotehnicar, a u skorije vreme(nadam se) dipl.inzenjer saobracaja.
 
Član
Ekonomski tehnicar...radim i privatnoj firmi kao referent nabavke rezervnih dijelova Beko,Blomberg Grundig...bijela plava ,rashladna i sucmurasta tehnika :lol: sve od ovih brendova , ako vam se sta pokvari tv,masina ova ili ona,klima,susilica,.. zovite da poguramo dio :icon_biggrin:
 
Član
Zavrsio Medicinski Fakultet Premjestio skelu na raduarski fakultet oce i oni fasadu SAlim se
Zavrsio sam Medicinsku Skolu opsti smjer... radio prije kao konobar a sad cekam posao za Zatvorsku policiju .....
 
Top