Zanimanja Članova

Zanimanja Članova

Član
eeeee tooo kraljevi moji ;) gle sto nam se zAaKy igra oko struje a i mokeBass je kao Gradex kod nas ;) evo jedan moj video sam svoj ucitelj i ucenik bio ;) malo net malo garaza pistolj u reke i opleti adi187 kamerman :D :p
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JmmpbcA6L2k&list=UUsaytPohfF0iycdKZaPeTQQ&feature=plcp[/video][/php]
 
Član
apsolvent ekonomije, smjer racunovodstvo i finansije, jos malo do diplome :icon_biggrin:
zavrsio opcu gimnaziju, inace nista se ne radi, a i nema se kad doduse :D
prodajem kojesta , lijepim folije jaranima kad treba za dzabe, nisam los ni s kompjuterima u odnosu na njih pa sam i tu uvijek pri ruci, dajem instrukcije matematike osnovcima kojima bas ne ide, mogu i vecini srednjih skola,nekim fakultetima :cool:
....i tak neka se obrce samo, ugl. imam velike planove posle faxa :lol: :cool:

p.s. osnovni predmet interesovanja su mi zene, njima se bavim u slobodno vrijeme,a to je kad ne spavam :cool: ;)
 
Član
Radio u tehnickoj sali kontrole letenja Mostar ( radio i navi sustavi ), frisko dobio nogu broj 45 u guzicu, sad sam samo student i zgubidan :icon_rolleyes: Primjeti mi se i po projektu da se ukop'o u mjestu ko pod rucnom u zid :D
 
Član
Vozac motorni vozila and Auto mehanicar :123:........jedno vrijeme kao vozac,a nikako kao mehanicar.....caprka se sa svim i svacim,najvise volim caprkati oko struje (12v) ali takodzer u slobodno vrijeme se bavim ilegalnim poslovima pa ako kome sta zatreba od ilegale nek se javi...et toliko od mene :cool:
 
Član
zavrsio elektro tehnicku pa isao godinu na gradjevinski sad sam na politickim naukama sigurnost i mirovne misije jos uvijek 1. godina hahah kad je pauza i kad sam kuci radim sa dajdom inox i zeljezne ograde :icon_smile:

zAaKy je napisao(la):
Evo i slika, u školi se malo igramo

jel ovo profesor rustempasic? lici mi na njegovu zutu glavu..
 
Član
Inžinjer Cestovnog Prometa....završio u Zagrebu...vratio se u Našu Lijepu s ciljem da nađem posao...prije su govorili, obećavali..."završi, bit će posla, tog faxa nema u Mostaru"... i nakon godine dana potrage (ni'ko neće a te zaposli k'o konobara ako nemaš faking vezu...) zaposlio se u Teleće Glave, pretpostavljam da znate o kom se radi... neznam hoću li još dugo
 
Član
Jedano od radnih mjesta remont netkoljenice ili ti ga femura :)



Ovo lijevo moja ruka :) a ovo desno je na remontu natkoljenica..

Znači zdravstveno usmjerenje, da vas džaba nesmaram uglavnom zaposlen u univerzitetsko kliničkom centru u mojoj mahali.. u slobodno vrijem bavim se svim i svačim što nema veze sa medinicom :)
 
Član
nemate duzi rezime od mene zavrsena gimnazija, ekonomski fakult/smjer banke i osiguranja/ jos par dana za postdiplomski,.
radio u jednoj mostarskoj banci 5god, zakacio se sa pogresnim,noga broj 39 stikla, prije toga konobariso po srajevu, prodavo zivotna osiguranja zakacio se sa sefom noga br37. vozio sve i svasta jos nisam biciklo komercializovao al probam, trenutno trazim stelu za posao,. il obratno al najradije bi drugu drzavu,.,.,.,

vidim ima vas oko struje uskoro budem razvaljivo stan pa se cujemo
 
Član
maturant prve gimnazije,matematicki smjer,aBd ekonomija poslije.Od poslova radim sve sto treba i sto se placa :cool:
 
Legend
Ekonomski tehničar, i završen kurs web dizajna, to je sve od skole sto imam:D isao godinu na ekonomiji, vidio da to nije za mene i napustio. A ovako se bavim web dizajnom i grafickim takodjer... Slijedeće godine Informacione tehnologije abd;)
 
zavrsio gimanziju, medicinski fakultet, sad radim kao ljekar u domu zdravlja.

iz4w9d.jpg
 
Član

jel ovo profesor rustempasic? lici mi na njegovu zutu glavu..

[/quote]

Ma ko će drugi biti, znaš njega :cool:
 
Top