Zakon za vozace pocetnike....

Zakon za vozace pocetnike....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ammel je napisao(la):
zakon je nidje veze, cista glupost. umjesto da poostre kazne za alkohol, nevezanje, brza voznja itd. kako bi preventivno uticali na smanjenje saobracajnih nesreca.
Mislim da se vozaci pocetnici bolje pridrzavaju propisa i ogranicenja nego ovi 'malo iskusniji'.

Ni pod razno, kad sam tek polozio, izvodio sam sranja koja mi sad tesko i da padnu na pamet (sad su druga aktuelna :D)


SamiRX-8 je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
ja licno pito policajca za to kad imas 3 godine iskustva da smijes vozit poslije 23 i MOZE...

Koji li je to policajac koji ne zna takon ? A mozda tako navlace da ti vozis, pa te onda klepe i moras ih castiti :lol:

Od 23 do 05 mozes voziti u prisustvu osobe starije od 25 godina, i koja ima neko odredjeno vozacko ikustvo, naravno da nije drogirana i slicne stvari :D

P sam nosio par puta na pocetku, ali ne nosim vise. Stoji na polici, a meni se ne baca nazad na gepek. Nije me niko jos ni jednom zaustavio, pa valjda nece jos neku godinu i nest malo mjeseci :D

Mene u srebreniku torba pjanog molili samo da ne pravimo vise sranja, da sjedemo u auto i idemo, javili saobracajnoj unaprijed da nas pusti, samo da im idemo s ociju :D
 
Legend
VOzim vec 20tak mjeseci, bez te ozneke P i platio sam 2 kazne do sad, i ne namjeravam je vise stavit, jer vec su murijaci postali popustljivi, kaem ima jos mjesec dva do isteka i tako...

oni smetljari u RS su govna najveca, pa oni vise pisu za to i peglaju, a to poslije 23 gledam da se pridrzavam, jer i onak poslije 23 u gradu mozes samo naici na belaj, maricu ili nekog trkaca da te ubije u autu..
 

JD.

Član
jbg ljudi trebali ste se rodit prije novog zakona pa vas ne bi to kacilo hehehe

zato sve kazne proslijedite roditeljima, oni su krivi sto vas nisu ranije napravili :lol:


@noke nemoj da zezas, kolege iz RSa su u vecini slucajeva normalniji i susretljiviji od ovih federalnih, a i sta god uradis cener to pokrije haha, zivjela korupcija :lol:
 
BHT Ovisnik
.nOKe je napisao(la):
VOzim vec 20tak mjeseci, bez te ozneke P i platio sam 2 kazne do sad, i ne namjeravam je vise stavit, jer vec su murijaci postali popustljivi, kaem ima jos mjesec dva do isteka i tako...

oni smetljari u RS su govna najveca, pa oni vise pisu za to i peglaju, a to poslije 23 gledam da se pridrzavam, jer i onak poslije 23 u gradu mozes samo naici na belaj, maricu ili nekog trkaca da te ubije u autu..

zamisli eto npr. u tebe,golf je extra bez mane,ušminkan i zamisli nazad ono P zaljepis:icon_rolleyes:
 
Član
I ja moram nositi P
:D , nosim ga od 1 dana kada sam dobio vozacku i nosit cu ga do zadnjeg , ponekad vozim poslije 23:00 u tim slucajevima samo sklonim P
inace ga uvijek nosim i glupo mi je kad neko kaze stid ga il slicno .. et
 

JD.

Član
CoL3-99 je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
VOzim vec 20tak mjeseci, bez te ozneke P i platio sam 2 kazne do sad, i ne namjeravam je vise stavit, jer vec su murijaci postali popustljivi, kaem ima jos mjesec dva do isteka i tako...

oni smetljari u RS su govna najveca, pa oni vise pisu za to i peglaju, a to poslije 23 gledam da se pridrzavam, jer i onak poslije 23 u gradu mozes samo naici na belaj, maricu ili nekog trkaca da te ubije u autu..

zamisli eto npr. u tebe,golf je extra bez mane,ušminkan i zamisli nazad ono P zaljepis:icon_rolleyes:


i sta fali ? jbg kome je ofirno nek placa kazne, svaki ceif se placa pa i taj :lol:

ne treba bit kompleksas, sta fali... eto neko ce reci aaa vidi onog levata pocetnik... wow to je jako bitno sta ce neko reci haha taj dok udovolji svima da niko nista ruzno ne kaze umrijet ce do 25te od stresa :lol:
 
Član
slazem se u potpunosti. kome je ofirno nek plati i zravo. ja vise volim te pare potrosit na ljepsi nacin, a ne na kazne ili glupim drotovima za rucka...

mozda vam i uslikam moje malo ofirno P s kojim cu se druziti do pocetka juna :icon_biggrin:
 
Član
0g1 je napisao(la):
I ja moram nositi P
:D , nosim ga od 1 dana kada sam dobio vozacku i nosit cu ga do zadnjeg , ponekad vozim poslije 23:00 u tim slucajevima samo sklonim P
inace ga uvijek nosim i glupo mi je kad neko kaze stid ga il slicno .. et

i ak te zaustave,onda kazna i za voznju kasno i za P :D
u mene je uvijek na autu,boli me cosak,kome se ne svidja nek ne gleda,u zenici je poprilicno jaka kontrola u zadnjih 10-tak mjeseci,na svakom koraku policajci...ja jednu noc nsiam stavio,dolazim na parking,kad tamo prekopavaju jarane...meni policajac pokaza da stanem,pregleda auto,uzeo vozacku,kaze gdje ti je P...rekoh,ev maloprije skinuo,stid me ovdje pred jaranima na parkingu da mi stoji na autu:lol:
kaze on,stavljaj to,nemoj da ti pisem:lol:
a ionako mi je stari rekao da,ak napravim prekrsaj,ide iz mog dzepa,za 40KM se moze praaaaavo navozat,da mi bude za izlazak,i ostane za dzeparca:D
 
Član
Ja cuo u Tuzli da je poostrena kontrola, da prave probleme radi folija na autu :D samo mom autu to niko jos nije rekao :D ne da da mu skinem folije, kaze svidjaju mu se, ljeti mu je hladnije :D
 
[/quote]

Mene u srebreniku torba pjanog molili samo da ne pravimo vise sranja, da sjedemo u auto i idemo, javili saobracajnoj unaprijed da nas pusti, samo da im idemo s ociju :D
[/quote]
znas li mozda koji su policajci bili???mene su ovdje svi zapamtili hehehehe samo kazi zeleni golf i odma se krste :lol:
 
Ima i dobrih policajaca, ja sinoc u pola jedan kuci sa posla, zaustavi me, samo me izveo iz auta do patrolnog vozila, pit'o me jesam li pio, ja reko iz radnje i tako, on meni samo sretno... Da, je djubre mog'o me je komotno oderat 50 marki, slovo sam stavio jebavat ga hehehe
 
Član
Ja sam cuo za ovo P slovo ko ima, da ako napravi neki prekrsaj ide mu 50% jeftinija kazna. Sad neznam jel tacno
 
Član
stvarno ne kontam zbog cega je nekima ofirno nosat to P
ja to vec odavno nosam, bolje nosat nego davat drzavi pare:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top