Zakon za vozace pocetnike....

Zakon za vozace pocetnike....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nosim slovo P i inikad poslje 11 ne vozim motorno vozilo :lol::lol::lol::lol:
salim se

evo bas neki dan izvadio listing kazni i imam 5 kazni po 50 KM za voznju poslje 11 sati al nikad me nisu pisali zato sto su me zaustavili poslje 11 nego npr. prodjem kroz crveno,nemam pojasa i pise samo poslje 11 jos godinu i nece me vise pisati poslje 11 nego za crveno:lol: a P mi je isteklo nisam ni trebo nosit jer nije bio taj zakon a nema boga da bi ga stavljo kad bi morao (kompleksi su cudo:D)
 
Član
Pa ja sta se imate sikirati vozajte se uzivajte dok ste mladi.
Pustite plave andjele neka rade svoj posao ,vrlo jednostavno neka pisu.
Kada napisu uzmite broj ziro racuna i trcite na banku :lol:
I na kraju nemojte da zaboravite da pitate sta ste jos skrivili
 
Član
samo im recite kako, na osnovi ničeg drugog vam nemogu pisati kazne, nabijate im nanos da su oni policajci koji bi trebali da love kriminalce a ne da naplacuju nevinoj djeci kazne za voznju bez neke oznake p ili poslije 23h,

recite im samo kako je to jadno....

Mene su zaustavljali mnogi i tako zezali, a kazem im nekako slicno, ajde brate ako nemaš za šta drugo piši za to P nemoj mi tu kolutat ocima ko mis mudima, znam ja da je vama kriza....(a u sebi im psuješ stošta)

onda drugi put, to vec nekako izgleda drugacije,

a onaj koji misli ako se ne potpiše da nemora ni platiti grdno se vara, tako sam i ja popušio poslije 23h i P= 90KM,
2x Parking= 80KM

ima toga, ali štaš brate.

Eh mene čudi što mi ovdje Odžak-Modriča i to svi nekako pričaju o 2 godine položeno, da je potrebno za voznju poslije 23h...
Ova situacija sa zakonom je odlicna da bi se jebavao ne informisan svijet, pisale kazne kako god hoce i sl. Uvijek ih pitajte za njihovo ime, i staž rada u policiji, onda za zakon da ti pokaze knjizicu,

to sve vrijedi kad vec vidite da nema druge, da ce pakšu napisati kaznu, onda bar vi njih jebte kako znate, ja znam da je ovim mojim policajcima najveca muka kad mene hoce da zaustave, onda me cesto i propuste... (ali ima ih dosta i dobrih sto su ljudi fer i korektni )

i za kraj, ako ovo ništa ne pali, znate da je ovo balkan fino 20tku na kafu ili na pice, a uvelicas im kad kazes na veceru, i to je riješena stvar. :p
 
z3k4 je napisao(la):
Pa ja sta se imate sikirati vozajte se uzivajte dok ste mladi.
Pustite plave andjele neka rade svoj posao ,vrlo jednostavno neka pisu.
Kada napisu uzmite broj ziro racuna i trcite na banku :lol:
I na kraju nemojte da zaboravite da pitate sta ste jos skrivili

Jbg-a imam ja pametnijih ideja sta uraditi sa tom lovom, potrosit na curu, drustvo, na sebe, a ne "bacati" ih drzavi, i onako pokupise gdje god sta stignu...

Jbg-a sjebana drzava, ja sto bi i zivio i provodi ose, vazda nekih zakona mi ne dozvoljava hehhehe
 
Član
trebam nositi i nosim P, iskreno boli me k**** za tim, vozim isto ko i bez njega, a ni murija nece da zaustavlja,
neki dan sam od ilidze do stupa sastavio 90 i odjednom murija iza mene, ja malo smanjim oni me zaobidju pogledaju u mene i samo nastave i jos jednom sam ispred njih vozio brzo i nista.
vozio sam poslije 23 al imo sam srece pa nisu nikad naisli:lol:
 
Član
almir_gr je napisao(la):
I ne mogu vise naplacivati kazne na licu mjesta, samo ti moze ispuniti nalog i kojeg ides uplatiti u postu, znaci to da ti njemu das pare za kaznu na licu mjesta, tako vise ne fukncionira po novom zakonu, on ti samo moze ispuniti nalog i to je to, sve para sto on moze uzeti je na kafu, tako da ti ne ispunjava nalog, jer se nalog ne moze poderati kada se ispise!!!

upravo tako, al kako onda ti rece da te piso na papir?? kakav crni papir?? nista osim naloga i uplatnice ti ne moze dati... a sto neko rece za potpisivanje, ti se mozes potpisati i tad prihvatas da si nacinio taj prekrsaj, ako ne potpises, znaci ne slazes se i ide na sud...
 
Pa zaustavio me i rece on meni prekrsaj si uradio, haj' ovamo da ti napise kolega prijavu, ja tako on ovome, "jelde kolega nemamo vise naloga, de ti njega na papir zapisi" i tako on mene zapise na papir i kaze on meni "doce ti nalog/uplatnica kuci postom da uplatis kaznu", ja pitao da se dogovorimo, nije htjeo uzeti para....
 
Član
almir_gr je napisao(la):
Pa zaustavio me i rece on meni prekrsaj si uradio, haj' ovamo da ti napise kolega prijavu, ja tako on ovome, "jelde kolega nemamo vise naloga, de ti njega na papir zapisi" i tako on mene zapise na papir i kaze on meni "doce ti nalog/uplatnica kuci postom da uplatis kaznu", ja pitao da se dogovorimo, nije htjeo uzeti para....

Pa gdje si mu dopustio da ti sara po nekim tamo papirima :lol:
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
ja licno pito policajca za to kad imas 3 godine iskustva da smijes vozit poslije 23 i MOZE...

Koji li je to policajac koji ne zna takon ? A mozda tako navlace da ti vozis, pa te onda klepe i moras ih castiti :lol:

Od 23 do 05 mozes voziti u prisustvu osobe starije od 25 godina, i koja ima neko odredjeno vozacko ikustvo, naravno da nije drogirana i slicne stvari :D

P sam nosio par puta na pocetku, ali ne nosim vise. Stoji na polici, a meni se ne baca nazad na gepek. Nije me niko jos ni jednom zaustavio, pa valjda nece jos neku godinu i nest malo mjeseci :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top