Zakon za vozace pocetnike....

Zakon za vozace pocetnike....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ahaha ma sigurno ce ti dat popust,pa svi bi onda nosali p slovo i ko treba i ko ne treba
prvi bi ja falsifikovo rodni list i vozacku i vozo sa p slovom
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
ahaha ma sigurno ce ti dat popust,pa svi bi onda nosali p slovo i ko treba i ko ne treba
prvi bi ja falsifikovo rodni list i vozacku i vozo sa p slovom

Mozda bi i ja to uradio :icon_smile: , al tako mi jaran rece rece jebiga reko sam da nije provjereno i kad se uzima to P treba otic u BIHAMK platit 8 km i oni to unose u neku evidenciju valjda
 
Član
meni je ono P bas sminka... vec neko vrijeme kontam da ga nalijepim iako imam preko 23 god i vise od 5 god vozackog iskustva ...

sminka je jer kad divljas za volanom i uvaljujes se ko lud, ljudi govore "vidi onog balavca, uzo babino auto, tek polozio a vozi ko majmun" hahaha :D

salu na stranu, ja kad vidim nekog sa onim P, odmah kontam kako da se sto prije udaljim od tog auta, neka predrasuda, mislim u sebi zensko za volanom i ona uzrecica "daleko joj auto od mog" hahaha :lol::lol:
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Mene u srebreniku torba pjanog molili samo da ne pravimo vise sranja, da sjedemo u auto i idemo, javili saobracajnoj unaprijed da nas pusti, samo da im idemo s ociju :D
znas li mozda koji su policajci bili???mene su ovdje svi zapamtili hehehehe samo kazi zeleni golf i odma se krste :lol:

Nisu bili saobracajci, nego tabanusi, i to njih 5 ili 6 :D kod doma zdravlja onde smo malo.....pretjerali :D .....
 
ovo "P" bi nekako prežalio, ali ovo
drugo sranje što ispadne 5 god. ako
si položio sa 18, to nikako.
najveći blam je kad imaš crno auto
a ono naljepnica 30x30 bijelo crvena
ogromna, jedino još da su napravili
florescentnu i onda bi to bila ful sramota.

gledam na autima neke kamuflirane, tamno
plave, smeđe i sl naljepnice, pa me interesuje
je li neko imao problema sa time, jer i ja kontam
napraviti kakvu manje primjetnu oznaku
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
najveći blam je kad imaš crno auto
a ono naljepnica 30x30 bijelo crvena
ogromna, jedino još da su napravili
florescentnu i onda bi to bila ful sramota.

gledam na autima neke kamuflirane, tamno
plave, smeđe i sl naljepnice, pa me interesuje
je li neko imao problema sa time, jer i ja kontam
napraviti kakvu manje primjetnu oznaku

u mene je ona magnetna,sto ide na lim,profesionalno uradjena,propisanih dimenzija,na propisanom mjestu i sljasti,nesto slicno kao tablica...refletuje svjetlost :D napravim se ludjak,okrenem je naopako i onda pise d
kad vec moram nosat,da budem drukciji od ostalih:D
btw,ko ima jako auto,toplo mu preporucujem da nabavi i stavi negdje na vidljivo mjesto,kako se lijepe ovi "rejseri" nazad,cudo jedno...neku noc mi se zalijepi ford eskort,18td,poce me preticat na petlji s desne strane,ja kuliram,60-tak...treca i gas...u sljedecih 200m sam ga preletio,on cadi crno,ja vozio 150 u zoni gdje je 70 ogranicenje:D on je mozda stigo do 130kmh,ja do maximale,manje-vise:lol:
takodjer,dosta auta po gradu,navecer,iza 10,30,jest da su me izotresali,hgt, 2,0tdi i slicno,al bitan je adrenalin:lol:
a iskreno,kad vidim auto s oznakom,kontam,vidi ovog levata,dok se ne sjetim da i ja imam:lol: navika valjda,sta li...:D

EDIT: nalja mora bit bijela,sa crvenim slovom na njoj,dimenzija 20x17 ak se ne varam,ispod slova mora biti crnom bojom upisan broj vozacke,jasno vidljiv...btw neki dan jaran parkirao u zabranjenoj zoni,nije vidio znak,skinuo tablice s auta,isao da ga prevede valjda,nemam pojma,uglavnom,uslikali ga drotovi,dodje mu kazna...iako nije imao tablica...napisali mu kaznu prema broju vozacke,ne prema tablicama...
 

JD.

Član
edoze je napisao(la):
EDIT: nalja mora bit bijela,sa crvenim slovom na njoj,dimenzija 20x17 ak se ne varam,ispod slova mora biti crnom bojom upisan broj vozacke,jasno vidljiv...btw neki dan jaran parkirao u zabranjenoj zoni,nije vidio znak,skinuo tablice s auta,isao da ga prevede valjda,nemam pojma,uglavnom,uslikali ga drotovi,dodje mu kazna...iako nije imao tablica...napisali mu kaznu prema broju vozacke,ne prema tablicama...

e bas je peh:lol:
 
Član
e pa kod mene nije tih dimenzija, kod mene je citav papir mozda 10*7 :D a crno P jos manje, ispod napiso br vozacke i nikad mi nista nisu rekli za to, a zagledali su. i to namjerno stavio na desnu stranu pa brisac dodje po sredini P... :D
 
Član
nema veze na kojoj je strani auta .... kod mene je papir a4 format P i broj vozacke ..zalijepio na koricu od debele sveske i eto...rahat ....
 
Član
al te mogu zezat,ak ogladne navecer:cool:
oznaka mora biti na maximalno metar visine od zemlje,i cini mi se maximalno 30cm od lijevog coska auta...to skoro niko ne postuje,jedino ja...ne jer hocu,nego zato sto jedino tu mogu stavit,da ne spada:lol:
 
Član
evo mog famoznog P, ovaj brisac je malo podignut za potrebe slikanja, inace ide po sredini slova heheh :icon_biggrin: maloprije vidjoh na jednom polu isto moje slovo, samo bez broja vozacke :icon_biggrin:

376_DSC01510.jpg
 

BiT

Član
Mene su dva puta u ovoj godini zaustavili i rekli da posle 2 godine nemam ogranicenja nikakvih, tj. za CELIH 6 dana.:cool::cool:
Nadam se da je istina, valjda bar nesto znaju! :icon_mad:
A to sto se tice kako izbeci kaznu, ja sam samo jednom prosao bez kazne. Ostala tri puta sam dobio po jednu kaznu. Najveci problem(bar u Banja Luci) su neuki provincijalci u uniformi(takva dva su mi pisala kaznu ova zadnja dva puta), koje je lako prepoznati po ponasanju i rjecniku. U oba zadnja puta mi se desilo da je bio jedan normalan policajac i jedan nepismeni. I dzabe je onda njemu pricati i pokusati mu ko coveku objasniti u kakvoj si situaciji, kad on nece da slusa, jer misli da je Bog.
A u prvom slucaju su me uhvatili za Novu Godinu, bilo sve uredno, naduvao koliko je dopusteno, vezan, brzina dopusetna. Ovaj normalan policajac me pusti, i ja krenem da izadjem iz auta, kad trci nepismeni, kao "moramo nesto pisati, ne moze tako".:icon_mad: I napise mi za posle 23h. Umesto da kaze sretna Nova, svaka cast sto nisi pijan za volanom ko 99% ostalih, on meni kaznu. A drugacije sam mogao samo taxijem da idem, ali za 35 kilometara ce me taxi izaci isto kao i kazna koju sam platio. Nadao sam se jbg da ce biti tolerantni bar malo, ali ne.:icon_mad:
U drugom slucaju, prije 6 dana me drugi branio od isto jednog nepismenog seljaka koji mi je napisao kaznu. A isto me bezveze zaustavili, naravno bez alkohola, vezan, postivao brzinu! Uff! :icon_mad:
Ali nek se oni hvale kako ispisu po nekoliko hiljada saobracajnih kazni mjesecno(naravno s tim sto guzonje ne diraju), a ubice i narko dileri hodaju slobodni(ajde sto hodaju, nego zive ko carevi:smajli26:).

Mnogo sam ogorcen na nasu policiji zbog nekih privatnih razloga i ne pada mi na pamet da saginjem glavu i budem fin prema lopovima.:icon_mad::icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top