XENONI

XENONI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
edo_16v je napisao(la):
Deyo je napisao(la):
@sasad www.xenonoprema.com ( edo_16v ) 6 mjeseci garancija ;)

A najbolje ti je da pitaš nodiasha i bulexa za razliku između ovih što edo prodaje i ovih OLLO :)

:lol: nemoj tako Deyo.. Ovi od 400KM ljepse svijete u novcaniku :D

Sa zakasnjenjem...da bolje svijetle u novcaniku samo je ziva istina ocam':D a samo sto niko ove od Ede nece da montira na novijeg bimera ukljucujuci i samog Edu a zasto je to tako nisam dobio odgovor...
 
Član
Sprzit tesko moze jer xenoni trose obicno 35 w za razliku od standardnih koje su na kratkim svjetlima 50w sto sve govori.

Ne vidim u cemu je stvar da se ponavlja jedno te isto al evo i ja da pratim trend kad su svi ponovili procitajte od pocetka sve, pogledajte slike.

Najbolja moguca kombinacija ce biti ovo:

Audijeva ili mercedesova ili najbolje Acura sociva + PHILIPS balast i d2s sijalica od 5100 lumena + maglenke od 4100-4300 lumena.
 
raja,jel ima neko od vas slike,od vasih licnih vozilica,na kojima su xenon svijetla od 6000k i 8000k da malo uporedim,posto ne izgledaju isto xenoni sa obicnim farovima i ovi sa lecom.Kod mene su obicni farovi pa reko da vidim kako to izgleda prije nego se zajeb.....:icon_rolleyes:
 
Član
klikni na taj autic ispod mog avatar-a i ima nekih slika na str.5 po danu sa 6000k na farovima bez sociva;)
 
hvala Nodiash,dobro ti izgleda ovaj Bmw sa angel eyes,samo mi reci jel imas problema po noci,tj da li raji smeta jaka svjetlost,ili je to podeseno kod tebe malo bolje :icon_rolleyes:
 
Član
znali netko koje su sijalice kao duga svjetla na Audi-u A8 1998,2.5TDI,... ja sam našao nešto tipa 9005 head beam, kao tako, ali nešto sam skeptičan i tako, pričao i sa edom, i planiram ih naručiti kao duga svjetla i ugraditi, ali eto nisam siguran... pa imali tko da to može provjeriti, da ne naručim pogrešne sijalice...

ps. ivice, jel se ti to meni obraćaš sa sale ili ?:D
 
Član
ma care uzmi vam jeftinije su ti ozbiljno...ali ak imas viska para za bacanja daj vam:D
a sto se tice xenona ima vec 924832940329884092 tema o tome :icon_rolleyes:
 
Član
Pa pogledaj koje su, prije svega bi trebalo da pise negdje kad otvoris haubu, ili u knjizici koju mozda nemas al pod haubom bi trebalo pisati svakako.

Evo ti slika od 9005/9006 sijalica:

9005_9006_Halogen_Bulb.jpg


al zaviri malo pod haubu i sve ces da vidis :)
 
Član
glava zaboli od ovih postova busenja,brusenja,brusilice,vragovi previse komplikovano kako u Golf 1 ugradit
 
Član
kako sprziti, ja okrenuo naopako zice na xenonima i samo se nisu upalili, vratio kako treba i rade???

A prije balasta sve pise koje je plus koje minus, jedino da te dvije okrenes sto je malo tesko uraditi al ajd, tu mozes sprzit balast.
 
Član
Citam po drugim forumima i najvise hvale tj. kazu da najbolje i najjace svjetlo daju 4300K i 5000K
Neki koji su uzeli 6000K i 8K se vracaju na 5000K i govore da je velika razlika
Moze li ovo neko da potvrdi?
 
Imao sam "iskustva", ali samo sa fabrickih 5000k ili 4300k (Audi, Renault, Bmw).... i mnogo je UGODNIJA svjetlost nego u mojem autu na kojem su bile i 8k i 6k...

Najbolja svjetlost je def 4300-5000k.... sve preko ne valja...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top