VW Golf MKIII by Enes

VW Golf MKIII by Enes

Legend
RE: Golf III enesss...(13.april , svasta nesto )

danas imao malo vremena pa prednji kraj na brzinu ...1,5cm nize , a zadnji 2cm........moracu bar jos 1cm zadnji kraj dole al evo onako bez veze na brzinu probao , drzi ko lud i uslikao ajd reda radi ;)

2r3v3bs.jpg


mtl9p2.jpg


prednji kraj

j8dv6x.jpg


zadnji

ih4k7k.jpg
 
Legend
RE: Golf III enesss...(16.april )

@ roki actros :hehe legendo , covjek si za 10 neka svi znaju :cool:

imam osjecaja da ce super sjesti retrovizori ,idem na look kao u mk3 cabrio , u ovaj koji dan lakiram , kupljen je lak , samo mi vremena fali ,......kao i uvijek jbg ali kad je golf u pitanju puno toga se zapostavlja hehe

a ako budes prolazio ovuda u blizini , ne da se cujemo , nego OBAVEZNO na kafu !

hvala puno na lijepim komentarima ;)


@gsi : hvala druze , znam i vidim da i ti znas , lako je reci idi jos idi jos , ko nije probao nisko jednostavno ne zna , osim ako ga boli briga za stetu na autu i da na svakom koraku tare lafete , pod , plastiku itd itd .....moze jos malo u pod da nemam problema jer pazim gdje i kuda vozim



evo jedna brzinska

ao4bx3.jpg
 
Legend
RE: Golf III enesss...(16.april )

@ bucky , gdje ih ima za kupiti , ovdje ne znam bas druze , to je ok idea bas


evo danas uradjen novi zadnji lonac svidjao mi se oduvijek neki old school fazon kako je to nekad bilo ukoseno u keca i dvojki , cini mi se da su bile pirelli edition tad....... FK je lonac , bio je sa ravnom cijefi fi70 , pa sam nasao inox cijev fi92 ,nastimao nagib koji mi pase i straha dobar majstor / varioc mi sa argonom povario ,.....prelazi se ne znaju nakon brusenja i poliranja

evo koja slika :

wv7bc2.jpg


jigghs.jpg


senazt.jpg


6o0t44.jpg


2ey9gt4.jpg



eto toliko , u sljedecem nastavku se lakira zadnji / prednji branik , skidaju se krom rucke , i jos neke sitnice , pa ako budem imalo dobar sa novcanikom aBd malo do gradiske ;)
 
Legend
RE: Golf III enesss...(18.april FK lonac)

hvala lepi

@ davor : neki to ne razumiju , ono lici poput yap style-a , puno ih vole na suprama , postavicu nekoliko slika pa ces shvatiti na koji sam fazon isao ,..... old school je , ali u malo vecoj dimenziji kao kod mene odmah izgleda drukcije ;)


evo jos koja...

2a7sggx.jpg


246j4eu.jpg


152f760.jpg
 
Legend
RE: Golf III enesss...(18.april FK lonac)

evo malo update-a i od mene ;)

golfers je izgubio stare felge,zamjenjene su sa istima BORBET BS ali su malo vece i sire 16 " 9J , bile su tu na forumu na prodaju cini mi se ;)

dok nisu stigle , vozilo se 1 dan nisko na 14" :lol:

2itpjlf.jpg


25hif7b.jpg


1orfbt.jpg


dosta su slabo ispolirane ,....pa sam eto koliko toliko izvukao sjaja,preko zime ih radim na novo,poliranje ruba,i lakiranje srca felgi,ovako bijelo mi se ne svidja kako stoji na autu

evo malo alatki ...

b7e80m.jpg


pa su sjele i nove gumice,stretch OBAVEZNO 205/45 MICHELIN Pilot

2woxfdf.jpg




i u enterieru se malo poradilo......ovaj put malo racerska marka igra ...... OMP

novi volan OMP SUPERQUADRO , super jak i cvrst , presvucen sa alkantarom,brusenom kozom kako god ;)

29xdphf.jpg


11r6cxw.jpg


2wnvcb5.jpg



pa sam uz volancic uzeo i aluminum papucice : kvacilo,kocnica,gas,.....isto OMP

250nq0n.jpg


16h5la9.jpg


uz to sve , kupio i novu prednju ralicu / GTI/VR lip

eto toliko ..... samo jos koja slika onako , pozdrav drustvo ;)

2vvugd4.jpg


wcfiv8.jpg


u4p6d.jpg


2vl2nma.jpg


2u74rnm.jpg
 
Legend
RE: Golf III enesss...(01 AUG,mali update :) )

hvala narode,ovih dana ce kod tokara biti gotove alu ploce za zadnji most.....ici cu malim nagibom da gumu pod obrvu zavucem,od proslog puta mi se to extra dopalo,ovaj put idem malo manje ali primjetno opet ....i naravno jos u pod .

evo jos koja na brzinu ;)

312aj4p.jpg


zvodhv.jpg


xe0a5s.jpg


pozdrav drustvo ;)
 
Legend
RE: Golf III enesss...(01 AUG,mali update :) )

Evo koja slika od golfersa na jadranu ove godine

Tokar je uradio i ploče za nagib zadnjih tockova,sad je kao strela .... 100%tacno stoje , samo sto sam uradio neg nagib skroz malo ....moracu to vise

Gledajuci lude amerikance i njihove lude nalje .... i ja se malo zezao pa evo svasta po malo

2vx1zfd.jpg


ftlv2e.jpg


6o2y4o.jpg


2d1a63n.jpg


2rrwklz.jpg


16k4ydl.jpg


34y6xrq.jpg


nzosnn.jpg


9hhxk2.jpg


Eto onako samo malo slika

Dolazi polako i zima , i preko tog perioda cu felge na novo komplet raditi , poliranje ruba i lakiranje sredista u drugu boju

Vento look definitivno,hauba / farovi / maska se rade tamo do proljeca , i aBd ako bude love komplet lakiranje i izvlacenje obrva malo,da mogu ove 9J uci pod obrvu

pozdrav svima,i hvala vam na cestitkama drugovi ;)
 
Legend
RE: Golf MKIII by enesss...(fotkice )

Pozdrav narode , evo cisto onako malo da postavim koju slikicu,..... na golfu sve kako je i bilo , frisko ulje i filteri zamjenjeni , uzeo zimske gume ....

Ovu priliku cu iskoristiti ...ako neko ima da prodaje polovnu haubu i farove od VW VENTO , neka mi posalje samo pm ;)

2vttekx.jpg


2jd3v2e.jpg


szetm1.jpg


pozdrav narode ;)
 
Legend
RE: Golf MKIII by enesss.......

druze stopki stvarno za mk3 ima izbor i izbor,....ali se bojim da cu pokvariti svabski look,tako da tamne hella stopke necu skidati
a sto se tice vento front-a , znas vec kako je,meni se i ovako svidja i uvijek sam radio ono sto bas "hocu" a ne sto mi naleti ali u ovom sportu je sve od danas do sutra , neke stvari dosade i ide se dalje :)

farovi ce biti tvornicki od venta , ali unutra idem komplet mat crna , i postavicu bi-xenon projektore,....tako da kad su ugaseni nista se nece vidjeti,a upaljeni.....samo oko od sočiva xenona,maska ide bez znaka,hauba normala od venta kakva jeste ...

i da,u planu je lakiranje,izvlacenje obrva da 9J felge mogu pod obrvu,a ove plastike preko obrva se vracaju na prosirene obrve, sto ce isto promijeniti komplet sliku auta

evo ovako ce to da bude...sve je stock osim maske bez znaka

1079bhh.jpg


a ovi projektori ce ici u stock farove

projektorske-bi-xenon-lece-slika-2038469.jpg
 
Legend
RE: Golf MKIII by enesss.......

evo mali nastavak...... vec je dogovoreno sa majstorom, odprilike na mart/april 2011 golf ide na lakiranje , izvlacenje obrva van pa cu moci jos puno u pod,ukidanje lajsne na gepeku i jos neke male izmjene .... boja uniton bijela , prednji kraj idem na Vento look , sto sam vec kupio pa evo ....


Hauba...

2nlzk8k.jpg


Farovi... krajem mjeseca dolaze BIxenon sociva za njih,bice potpuno tamni

2dw4zb.jpg


i kupio sam zastitnu plastiku ispod motora,......duuugo je trazi i evo

24gvvyf.jpg


Isto tako krajem mjeseca mi dolazi maska bez znaka "Vento" iz gradiske FK...


Jedan clan sa foruma je rezervisao je ove farove i xenone,pa dok mi dodju sociva i maska,vento front montiram,a masku bez znaka , farove i ovu haubu prodajem....farovi su vec otisli...;)


A evo usput jos koja slika prije nego skinem gewinde i namontiram zimske gume pred snijeg ;)

14xpkeh.jpg


21bt9ie.jpg


11c82vt.jpg


51sz2q.jpg


16lbdhl.jpg


2wqqzrq.jpg


eto toliko,pozdrav drustvo ;)
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss.......mali update (13.11.2010)

:icon_eek: :icon_eek: jest dobar :icon_eek: svaka cast..trebao bi neku sliku nominovat za kalendar..ev ja cu prvi glasati :D
 
Legend
RE: Golf MKIII by enesss.......mali update (13.11.2010)

hvala narode , evo i danas sam nekoliko slika u prirodi okinuo pa evo....

9ay39t.jpg


34hsz.jpg


t8b0ck.jpg
 
Legend
RE: Golf MKIII by enesss.......mali update (13.11.2010)

hvala drugovi,i ja se nadam da ce biti ok ;)

evo namontirao sam zimske gume,u koji dan skidam gewinde,da se zimi malo "mekse " vozim

isto tako sinoc malo nasao vremena,imao malo volje i rastavio vento farove,sve oprao , osusio i sljedeci korak je farbanje jer ocekujem i sočiva i masku bez znaka vento pa da kompletiram i saljem dijelove sa golfa momcima sa foruma koji vec cekaju na to ;


35in6vn.jpg


oo1gx.jpg


otey4k.jpg


30le1xc.jpg


dok signem,unutrasnjost i oklop fara cu prelakirati u mat crno
 
Legend
RE: Golf MKIII by enesss.......mali nastavak sa farovima (19.11.2010)

hvala narode ;)

@sarajlic : tako je to druze,kad se nesto zacrta,mora i gotovo :D

evo farovi spricnuti,....frisko i poslikano,kad se sve dobro osusi,polako cu ih i sklopiti.......i dok stignu sociva,onda idemo dalje ;)

16iw309.jpg


bgb7le.jpg


3312h4g.jpg


jf7leg.jpg
 
Top