VW Golf MKIII by Enes

VW Golf MKIII by Enes

Legend
RE: Golf III enesss...(UPDATE 02.october.08)

Evo novi update.....


Stigao japan style "RS type lonac"


slike su slabe,al hajd........ :D


2vwai5w.jpg


2eldz4m.jpg


1z5niw1.jpg



odmah nakon montaze ...dok stignem....idu slikice kako to stoji na bijelanu
 
Legend
RE: Golf III enesss...(UPDATE 02.october.08)

evo juce sam namontirao Taj jap style ..... :) fino mi je,zadovoljan....
jos da je love da obujem one fele....sve bi bilo fino heh...

p.s glupo su ispale slike,dr dan to ljepse uradim...
finije je uzivo ;)

whh7r8.jpg


35mifb4.jpg


sdfv3s.jpg
 
Legend
RE: Golf III enesss...(UPDATE 19.NOVEMBER 2008)FELGE

evo kupio sam nove Goodyear Eagle F1 gume,pa sam nabio na felge da samo malo provozam i probam pa ponovo idemo na zimske........jbg kad nam je klima takva hehe :icon_biggrin:

Bilo ljeto ili zima uvijek je u garazi na sobnoj temperaturi :icon_smile:

262ny9t.jpg


rvfr45.jpg


wkjxpv.jpg
 
Legend
RE: Golf III enesss...(UPDATE 19.NOV.08)FELGEE

evo i od mene ZIMSKI update......sa vrata su skinuti tapacirunzi presvlace se u bež eko kožu u kompletu,vec par dana su kod majstora,...sutra bi trebalo biti gotovo,...a sad....SAD JE UGLY :D
ovako to izgleda

fpcjlh.jpg


ei43ea.jpg


postavim nove fotke dok bude gotovo,a nakon toga i svi ostali plasticni dijelovi idu na presvlacenje,nasao sam drugu komplet instrument tablu sa ladicama (kasetama) moram je izvaditi iz satranog golfa ,....pa ce i to da sjedne presvuceno... ,abd do polovine januara bi sve trebalo biti gotovo,...svaki dan sam u trku sa autom,..fax kuci i dalje...pa radim dio po dio,cilj je da sve bude u koži osim nekih sitnica
 
Legend
RE: Golf III enesss...(UPDATE 15.DEC.08) Tapeciraanjee

VRATA su gotova.....ovako sam to zamislio , tako je uradjeno pa pogledajte :wink:

Sve ostale plastike stokovi,....naprijed , nazad , srednja konyola... sve je povadjeno i to ce da bude gotovo u koji dan....

2i23gjt.jpg


16bkmd0.jpg


slikano je mob.om ,...bice novih slika nisam imao digitalac uz sebe :roll:
 
Legend
RE: Golf III enesss...(UPDATE 19.DEC.08) drugi dioo

hvala decki ;)

jos kad budu gotove ove ostale plastike,tek ce onda doci do izrazaja unutrasnjost...

evo jos jedna uslikano na brzaka


14tc2no.jpg
 
Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE 19.DEC.08) drugi dioo

extra ispalo, kvalitetno maximalno, vidi s eodma kako sav slijedi konturu i rub sica ! :icon_eek: tapacirunge extra, bas sam zagledao jel se namreskalo igdje...
 
Legend
RE: Golf III enesss...(UPDATE 19.DEC.08) drugi dioo

puno hvala momci ;)

malo da nadopunim
....evo danas ugrijalo sunce pa sam napravio par fotkica,.....a i nasao jednu stariju sliku...malo usporedbe....

PRIJE:

9gajdk.jpg


POSLIJE:

2vtshgk.jpg



sutra nastavak.......ostatak plastikica je gotov , samo treba preuzeti i namontirati sve nazad....
 
Legend
RE: Golf III enesss...(UPDATE 19.DEC.08) drugi dioo

evo malo update da nebude da eno samo pije spava i ide na fax :D

odjednom prazan gepek....sve prljavo .... :)

2ez64ur.jpg


kupio sam neke nove bebe :D

21cw5t3.jpg


vs1bb5.jpg


2x Alpine Type R 15" 2x2ohm

onda malo da uslikam svjezinu :D ..........

2r2xif7.jpg
 
Legend
RE: Golf III enesss...(UPDATE 19.JAN. :D )

evo malo update , ...... kupljena druga tabla .... moram ocistiti pa ce na tapeciranje u bež dok se cujem sa majstorom kad mi moze to da uradi ...

btw (kad se uradi stara tabla ce biti na prodaju) ;)

fnwos2.jpg



e i opruge ce doci u koji dan......pa bude update :icon_smile:
 
Legend
RE: Golf III enesss...(UPDATE 17.FEB :D )

evo malo se radilo na autu , prevalio je trenutno 99 000 km ,pa stari navalio , ajmo pomijenjati neke dijelice , .... iako je sve tip top , kupljene : kugle , krajnice , aksijalni lezajevi , i tvrdje odbojne gume na zadnje amortizere ..... a na to sve , naaapokon sam ga privukao zemlji :D hehe,kupio nize opruge neki dan ..... pa evo ovako par slicica ....

krajnica
whcgp1.jpg

kugla
1215r44.jpg

odbojne gume
2j1924w.jpg

evo i oprugica.... :)
2eghatw.jpg


tu stari vjezba malo bicepse :D
hvp53d.jpg


auto se super vozi ,,......a jos bolje izgleda,dugo sam cekao ovo joj :D hehe,sad za sad ce biti na oprugama , valjda cu do sljedeceg ljeta izmoci da kupim gewinde :D
Digitalac mi je CRKO pa se slabo vidi , poslikam jedan dan.....golfers pravo leži :)

rvfx9i.jpg


bice jos fotkica , .... poz
 
Legend
RE: Golf III enesss...(UPDATE 09.mart. SPUSTANJE :D )

naprotiv , nemam ja nikako zivce :D:D al posto i stari nekad vozi auto , uvijek je bilo ono ,ajde nemoj ,zapecu ,....puci ce ovo ono .... al sad sam puko i jbg :D

evo pokoja slika ... nisam nasao digitalku , al mogu i ove sa mob-a proci , bice boljih slika....

i4mvz7.jpg


2jcamhg.jpg


xfqd14.jpg


2drtbx2.jpg


2nq6zvk.jpg


a9meea.jpg


mvqayo.jpg



e sad jos dok zasigurno malko otopli , prednji branik , hauba i lijevi blatobran cu prelakirati , ..... ima malo packica od kamenja ,ne mogu to nikako gledati
 
Legend
RE: Golf III enesss...(UPDATE 09.mart. SPUSTANJE :D PiCtures )

evo dosao mi KICKER naponi 50cm2 kabal sa malo prakticnijim kucistem osiguraca iste marke 200A,pa sam to kad su svi zaspali fino u garazi provukao ....

prvo skidanje svih plastika da ide glatko :D

2nl8tgo.jpg


evo malo usporedba 25 vs 50 kvadrata

30iuhkw.jpg


nxnwnq.jpg


kuciste usarafio ovdje , kabal spojen ......

29o6d12.jpg



nastavak radova....slot port kutija , novo pojacalo .... slijedi cim stignem :)
 
Legend
RE: Golf III enesss...(UPDATE 17.mart. Sound sis pocetak radova )

evo uradjeno je par stvarcica pa da to podijelim sa vama

Farovi angel eyes sa socivom

2uegyh0.jpg


2qb9dw3.jpg


mbivzd.jpg


wvsdn4.jpg


Gepek je sredjen,ali jos nije sve gotovo , evo koja slika.....
Kutija mdf 18 i 20 mm , slot port , u kutiji 2x Alpine R15-ke , pogoni ih Sound magus x1502 , sto se struje tice , aku je 100A 780 Ah , naponski kabal 50cm2 i pod haubom kuciste sa 250A osiguracem,masa 50cm2 s tim da ce jos biti pojacana .
Kutija je unutra vise puta premazana kobit-bitumen ista stvar,pa prelakirana u crno i bezbojni lak kao finish ( tako i je i prednji kraj uradjen radi port-a) , a gornji dio kutije i pod gepeka je presvucen u istu boju koze kao unutrasnjost auta.Radio sam trebao od druga legionar.a kupit,i ispali neki problemi ,pa sam juce kupio neki panasonic,i za svoju cijenu nije ni malo los.....


zv7rmf.jpg


334803b.jpg


igka9x.jpg


2qbel8z.jpg
 
Top