VW Golf mk2 r.i.p.

VW Golf mk2 r.i.p.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

Skid lak ;)

26_39_big33610950.jpg
 
Legend
RE: VW Golf mk2 GTI

super
jel ovo isto kao skidboja samo drugo pakovanje ili je nesto posebno ?
 
RE: VW Golf mk2 GTI

samo drugi proizvodjac:lol: :icon_exclaim: fino radis
cekamo te rubove da namontiras pa da vidimo novi
siri izgled;) hoces li lim modifikovati, za g60
rubove:icon_question:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

@nOke

Ništa posebno, ostalo mi od feluga kad sam radio, probao na plastici i ekstra odradi posao... ;) mada, ja sam to mazao i gledao u njih dok počne odvajat boju i odma skidao, nisam pokušavao ostavljati onih 15-20min, moožda bi nagrizlo i plastiku... probaću pa javim utiske :lol:

@bucky

Rezaću limove i raširiti koliko se mogne, pa onda G60 rubove staviti... ;)

Ko zna, možda se odlučim za duple točkove nazad, pa nek ima mjesta... :lol:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

Svaka cast golf ko bombona ;)

Koliko su prednje a koliko zadnje felge jota :icon_question:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

Ove sedmice to planiram konačno privest kraju...


A feluge su zadnje 9 a prednje 8 jota...
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

Da vas obavjestim nabrzake, limarijski radovi su pri kraju, ovjes gotov KONAČNO, kao i felugice!!! Sicevi bi trebali sutra biti gotovi, ostali su još nasloni da se navuku...

Evo slika od danas, čisto reda radi :D




Do kuckanja...
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

Hvala, sjeli su žmigavci baš kako sam zamišljao :icon_biggrin:
Moram reći da sam gewindama PREZADOVOLJAN... auto drži nenormalno, a ne skakuće kao na prošlim kad se navrne u pod... sve u svemu, pun pogogak :D

Juče sam čačkao oko štopki, one LEDice koje sam imao su počele otkazivati jedna po jedna, pa sam odlučio vratiti obične... ali malo kemijati kao i obično :) ovaj put sa dvopolnim sijalicama...



Sad kompletan donji dio štopke svijetli kao pozicija, a na pritisak kočnice pojačavaju se krajnje sijalice na štopkama, a srednja radi konstantno. Slabo se vidi na slici, pokušaću snimiti...meni super izgleda...

Evo još par sličica, trenutno je poluzimski setup. Zimske 14ke sa 2cm naprijed i 2.5cm nazad distancama i nekih 8cm spušten...

 
RE: VW Golf mk2 GTI

Ma sve odlicno :cool: joj gewindwe su cudo :icon_biggrin: opasan je i na ovim celicnim a jedva cekam da ga vidim na F&I ili BBSovkama :icon_smile:

naprijed je premocan ovako :icon_twisted: izleda :icon_biggrin:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

sve sto radis radis sa ukusom, i sa velikom preciznoscu i pedantnoscu, i zato ti svaka cast, meni jedna od drazih garaza, uvijek neke fine novine predstavljas;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top