VW Golf mk2 r.i.p.

VW Golf mk2 r.i.p.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: VW Golf mk2 GTI

to sa stopkama znam kako izgleda i meni je extra, tako je bojan na svom crvenom bio uradio;)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

Hvala na finim komentarima... :cool:

Što se štopki tiče, ja sam to malo "zakomplikovao" pa sam stavio uloške od passata za dvopolne sijalice, da mi je lako promijeniti ako koja pregori. A inače, zaleme se po dva kablića na oba pola sijalica, probuši se rupa kroz sjedište za sijalicu, provuku se kablovi i naleme, 5w pol na vod od pozicije a 21w na vod štopke i tako sve 4 sijalice...
A, maglenke su još u vitrini, trebao bih to do Gradiške srediti sve, sad mi je prioritet rubove da sredim i proširim da mi ne štrče feluge :D

Maloprije sam izašao iz garaže, stavio sam kožne tapacirunge i zaljepio filc za izolaciju na sva vrata i gepek... drugo auto jbt... :icon_eek:

Gnjavim se sa video klipom, čim uploadujem, ubaciću u temu... ;)


Edit:
Evo ga

http://www.youtube.com/watch?v=7zXSjRiH0NE

<iframe title="YouTube video player" width="425" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/7zXSjRiH0NE?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

srdjan014 je napisao(la):
Maloprije sam izašao iz garaže, stavio sam kožne tapacirunge i zaljepio filc za izolaciju na sva vrata i gepek... drugo auto jbt... :icon_eek:

mozes li mi malo objasniti ?
koji filc?
i gdje si zalijepio?mislim sa unutrasnje strane lima od vrata?
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

Dobio sam taj filc od komšije, radio je valjda neka kola hitne pomoći pa mu ostalo... otprilike 1cm debljine i ljepljivo sa jedno strane, neka vrsta presovane spužve. Strašna kao zvučna izolacija...

Evo par slika od danas...



Izgubio sam bukvalno pola dana dok sam uklopio ove krajeve sa običnih na G60 ruboce.... sva sreća, ispalo je odlično :D

 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

Nedelja al džaba, mora se raditi da se stigne sve... :S
Al zaboravi se na zimu i umor kad se vidi šta se napravilo...:D

Danas sam se fatio brusilice i opleo po blatobranima, dobili su otprilike izgled kakav će imati na kraju. Mada, tek kad se povari sve vidjeće se šta je urađeno... Ostale sitnice sam uspio pripremiti za lakiranje i u šprickitu je sve... oduži se majku mu...

Evo par sličica sa telefona...



Ima još mjesta za spuštanje ako bude bilo potrebe...:D

Do kuckanja...
 
RE: VW Golf mk2 GTI

jesi ga napao momacki :icon_biggrin: svaka cast odlicno si odradio plasticne rubove sad jos da sredis i rubove auta da privedes kraju to :cool: da vidim konacan ishod ;)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

Vjeruj mi da se isplati svaki minut rada koji si proveo, radiš ti to kako spada :cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top