VW Golf mk2 r.i.p.

VW Golf mk2 r.i.p.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

Rubovi su pri kraju, boja je skinuta u potpunosti, i isječeni su GTI-jevi, samo treba zavariti i špricnuti (bolje da ne stavljam slike :D )

Evo kolega me obradovao postom na drugom forumu...

c/p

Dimce je napisao(la):
Evo Srle dve feluge gotove jos dve i onda super finish da odradim i da satvim na njih nosace da mozes staviti u WC umjesto ogledala :D
Valjda cu danas zavrsiti i ove dve ako stignem posto je fino vreme


:D:D:D
Feluge sam odmah uneo posle sutinga da ne nazebu :)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

Još jedan kolega me iznenadio :D

Zex je napisao(la):
Puna soba stakala:


P.S. Sad gledam sliku i gledam stakla, koja opticka varka hahaha, znaci folija ide skroz do vrha stakla, Ali je izgleda blic opalio pod tim uglom da se od senke na tepihu cini da ima oko 1cm do kraja folije do ruba stakla hahahaha :D

A evo koja sličica od danas, fin dan, nisam mogao odoliti :lol:

 
RE: VW Golf mk2 GTI

Prelijepo je pogledati ovog golfa :cool: super je bad look i nove zmige ;) a i stakla ce biti pervertija kad se stave ;)
 
Administrator
RE: VW Golf mk2 GTI

ovdje ne treba puno komentarisati....
znas sta radis i samo tako nastavi... svaka cast;)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

Hvala momci...

A, kakav na mjestu, šta vam je, još 8-9cm u pod, i onda je na mjestu :lol:


Ja se nadam sledeće sedmice da će biti gotovi svi radovi na pojedinim stvarima, pa će onda sklapanje lagano i poliranje...


STAY TUNED :D
 
Legend
RE: VW Golf mk2 GTI

srdjan014 je napisao(la):
neću vas iznevjeriti :cool:
Neda mi đavo mira, sad sam iz garaže... džaba sve, opet se smrzo ko p***a :D sreća u nesreći je što ispod boje nema apsolutno ništa, i što su izgleda farbani daavno, jer ispod nema nikakvih oštećenja...



Ostalo mi je vrlo malo boje da skinem, ali to kad ugrije pa mašinom za pranje pod pritiskom skinuti i očistiti...

cime si skidao boju ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top