VW Golf mk2 r.i.p.

VW Golf mk2 r.i.p.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

Ohooo drugari... da se prijavim na raport... :)
Zima stisla, ali se radi svašta pomalo... Današnja pošiljka me natjerala da nakuckam šta je rađeno ovih mjesec-dva...

Prvo sam se bacio na feluge, Fire&Ice, skinuo boju sa njih, popravio rubove (sad su savršeni, vidi se na slici) i prebacio dobrom kolegi da ih ispolira... work in progress...


Poslije toga sam našao dva stara sica iz dvojke koje sam dugo tražio, isjekao ih i uspio napakovati na Recaro kadice koje imam, isplao je baš onako kako sam zamišljao... i tapaciranje je pri kraju :cek: ručica mjenjača, kožica i volan su gotovi (nažalost nemam slike), kožni tapacirunzi su takođe osvježeni i sve čeka prvi ljepši dan ubacim...

Prije par dana sam dobio, ali DOBIO LLumarove folije najsvjetlije, 10 metara, i probao sam ljepiti i dobro mi ide, tako da ću i to završiti nadam se do kraja sledeće sedmice...

Danas su stigli G60 rubnjaci, i to sva 4... :D:D:D
Na moju žalost, neko ih je već uspio upropastiti, što lakiranjem što sječenjem (sva 4 su skraćena)... sva sreća isječeni su na dijelovima koji su identični GTI-jev rubovima, pa ću sanirati...



Toliko zasad, sledeći update kad se završi interijer... nadam se sa više slika... do tad mahanje ;)
 
RE: VW Golf mk2 GTI

dugo te nije bilo sa isvjestajom bilo kakvih radova, felge ce biti odlicne i kao sam model su predobre ;)

steta to za rubove sto nisu citavi boja manje vise moze se greska ispravit :icon_biggrin:
slikaj i ostalo da vidimo ali nema sumnje u tebe da ne valja :cool:

samo naprijed ;)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

neću vas iznevjeriti :cool:
Neda mi đavo mira, sad sam iz garaže... džaba sve, opet se smrzo ko p***a :D sreća u nesreći je što ispod boje nema apsolutno ništa, i što su izgleda farbani daavno, jer ispod nema nikakvih oštećenja...



Ostalo mi je vrlo malo boje da skinem, ali to kad ugrije pa mašinom za pranje pod pritiskom skinuti i očistiti...
 
Administrator
RE: VW Golf mk2 GTI

ma odlicno to srdjane napreduje... svaki update je odlican.... svaka cast ;)
ovo si od ljuboja uzeo rubove?
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

Da, Ljuboje mi juče poslao i danas stiglo...
Rekao mi je sve šta je u pitanju... sreća, dobra je bila procjena, izuću ih iz mrtvih :D samo što ću morati upropastiti jedan GTI set rubova, al Bože moj, šta je tu je... ;)
 
Početnik
RE: VW Golf mk2 GTI

Sta ces raditi sad sa svojim GTI body kitom sa auta? :D

Imenjace Golf je jebenica pravaa jos ovo i biceee!!! :cool: :cool:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

Odgovaraju pragovi... Ovi rubovi su na krajevima gotovo identični kao kod GTI-jevih originalnih, tj kače se isto... samo što vizuelno daju jeben efekat u širini :D i daju prostora za spuštanje na širokim felugama (kad se isjeku blatobrani)
Popratiću ovaj zahvat slikama, detaljnije...

Što se GTI bodykita tiče, još nije ništa na prodaju, ali će vjerovatno biti kad ovo sve završim... jer ih ne planiram stavljati više na auto... ;)


BTW, hvala na podršci... :cool:

G2_1.6B je napisao(la):
A znaci sjebaces svoj GTI set originalni sa auta? :icon_cry:

Imam duple GTI rubnjake, jedne ću morati žrtvovat ;) ako neko ima neke s*ebane nek se javi, možemo se mijenjati :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top