VW Golf mk2 r.i.p.

VW Golf mk2 r.i.p.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: VW Golf mk2 GTI

lijepo si ovo izvukao :icon_smile:

bas me interesuje konacni proizvod..
 
Legend
RE: VW Golf mk2 GTI

ma drug... ovo ne moze da ne valja... :cool: samo... jel bilo neophodno rezanje blatobrana :icon_question:

al opet... bude to OK... ;)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

Liga je napisao(la):
ma drug... ovo ne moze da ne valja... :cool: samo... jel bilo neophodno rezanje blatobrana :icon_question:

al opet... bude to OK... ;)

Nije bilo potrebno rezati blatobran , bar ne vanjski lim.
Ima prirucni alat koji se napravi za to. Ja nisam rezao blatobran.
Ovako ce ga morati zavariti punim varom na rezovima inace ce to
biti nejako pri udaru gume u njega i daj boze da ne progori farba iznad rubnjaka , mada sumnjam.

Kolega samo naprijed. Vidimo se u Gradisci. Nadam se da ces biti jedan od takmicara.
 
RE: VW Golf mk2 GTI

ja sam imao pozadi 9x16 na običnim rubovima 4 pozadi na more se islo nije strugalo ovdje si veliku gresu uradio jer ima alata sa kojim se to fino podvrne zastiti i rub se plasticni isjece i gassss
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

Hvala momci... sinoc sam oko pola 12 završio sa lakiranjem, pa nisam stigao naletiti na forum...

Nego, što se tiče rubova zadnjih, urađeno je po PSu. Unutrašnji lim je izrezan dodatnih 7-8mm, podvrnut i zavarn punim varom. Sve zaštićeno momački i spremno za pun gas...
Problem kod ovih feluga je ET, inače na fabričkim felugama et na 9j je rijetko kad ispod 15, a kod mene je u minusu, što je blizu 2 cm izbačenije vani...

ABd još danas plastike za završim-osvježim i onda dan-dva sklapanja... u svakom slučaju privodi se kraju :D
 
Legend
RE: VW Golf mk2 GTI

srdjan014 je napisao(la):
Hvala momci... sinoc sam oko pola 12 završio sa lakiranjem, pa nisam stigao naletiti na forum...

Nego, što se tiče rubova zadnjih, urađeno je po PSu. Unutrašnji lim je izrezan dodatnih 7-8mm, podvrnut i zavarn punim varom. Sve zaštićeno momački i spremno za pun gas...
Problem kod ovih feluga je ET, inače na fabričkim felugama et na 9j je rijetko kad ispod 15, a kod mene je u minusu, što je blizu 2 cm izbačenije vani...

ABd još danas plastike za završim-osvježim i onda dan-dva sklapanja... u svakom slučaju privodi se kraju :D

ma to ce da gori... :cool:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

Čekam neke stvari po 2-3 mjeseca i sad me sve stiglo u jednoj sedmici... finansijski šamar, ali preguraće se nekako... :D




Konačno su gotovi... odradio mi je i kožicu mjenjača, čisto da proba novu kožu. Ručica mjenjača, kožica ručne i volan će biti u roku dan-dva, pa će sve zajedno na montažu...

Me, LIKE IT :D
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

Geti se vratio kući... :cool: :cool: :cool:
Gotovo je sa sređivanjem. Plastike su osvježene sve i komplet je ispoliran. Razlika primjetna u svakom slučaju :D
Završen je i mali projekat zvani USA gepek, shodno tome su i žmigavci progledali...
Po mom satu 15 do 1, da ne dužim evo par slika...



Što se spoljašnosti tiče, ostalo još sat-dva posla. Nadam se da ću stići sutra unutrašnjost upakovati...

Do kuckanja...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top