Volvo V40

Volvo V40

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Franki je napisao(la):
Mozda dobije za sebe, ali ne znam kako ce njegovo osiguranje platit stetu i volvu i passatu :icon_rolleyes:


osiguranje onoga tko je kriv namiruje štetu onom ko nije kriv....a onaj ko je kriv sam plaća popravak
 
BHT Ovisnik
policija treba vidjeti tko je kriv,tragovi pocinju tek na zebri,a ovo se desilo prije zebre tako da se nezna nista za sada...
ako procjene auto recimo 7k stete,nek osiguranje isplati 5k,to je dovoljno da on kupi auto i da ja opravim svoje,ali sve je pitanje suda kako ce odluciti,jedino nas moze izvuci ako okrive njega jer on i jeste mene podkacio i onda od moje ostete mozemo izvuci novce jer za starije auto za totalnu stetu dadnu neki minimalac
 
BHT Ovisnik
vidjeti cu s njim,jer bolje je i za mene i njega da je on kriv da prizna...a to mi i jeste najgore jer se trefio kolega
 
Član
Meni je Nuic radio procjenu stete na motoru.
Ja naplatio od osiguranja 1850KM
Osiguranje je odbilo PDV i amortizaciju.
Ja uradio motor za 470KM ito farbanje plastike 400KM (troslojna boja) i rucka od kvacija 70KM
Ako doneses racun da si radio auto u ovlastenom isplatit ce ti i PDV. Ne isplati se :)
Meni ostalo cisto 1400KM a onako sve bi platio ovlastenom
 
Član
ne bih da ti prisjedam na muku... ali ovo ti je drugi auto koji si slupao u godinu-dvije otkako imas vozacku...
ili si totalni baksuz ili totalna budala :icon_rolleyes:

kako god, bitno je da si ziv ali steta bgm i auta, nadam se da ce sve ispasti u najboljem mogucem redu ;)
 
Član
jbg, sta ces popravit ce se nekako,neka ste vas dvojica dobro... bas mi je zao ono ulazim u temu kontam sta li je sad novo radio,kad ono udes:icon_sad:
 
BHT Ovisnik
popraviti ce se,jbg...

@sub3r
koje sam drugo razbio ? jettu sam svoju kucnuo ispred kuce pri 15km/h gdje je samo branik pukao,drugi put isto tako mi je majka kucnula pred kucom,a jos prije nego li sam polozio,tj. prije 3-4god sam s maminom jettom imao manju nesrecu,ali to je bilo prije polozenog ispita i svega,al nisam nikada slupao auto,maminoj je samo otisao donji vezni lim i ralica,a mojoj kao sto sam naveo,kucnuo je pred kucom osim ako ima neki drugi udes koji neznam ?
 
Član
zar nisi ti onaj koji je letio u granje pored puta, cini mi se da si ti pisao :icon_rolleyes:

ne mislim totalno slupana, nego lupana auta.
 
BHT Ovisnik
jeste to bilo prije 4 godine,odnosno dvije prije nego li sam polozio jer godinu dana prije nego sam polozio kupio sam svoju jettu,a godinu prije toga sam s maminom pored okolnog puta proletio po smecu ,a to je bilo jos davno tad sam i shvatio sto je brzina i blesanje,tada opet nije bilo velike stete sreca,auto se i danas voza takvo
 
Član
nisam ja nista tebi rekao, samo se cudim... vidis gore, il si baksuz il si budala :D
ocigledno si baksuz ako si se opametio, hajd napravit ce se to :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top