Volvo V40

Volvo V40

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kolega pratm temu, zao mi je zbog auta... zelim ti da se sto prije napravi, i opet kazem drago mi je da nje nista vise...:icon_smile:
 
Član
dobro ste prosli drug to je najbitnije, steta jest i normalno da ti je zao auta, al jbg popravit ce se i promijenit na bolje akobogda... ;)
 
Član
Tek sam sad ovo vidio,jebi ga prijatelju,lim je to,da se to naknaditi.Neka je glava na ramenu ;)
 
Član
Lijep volvo...steta sto ti se to desilo,ali et hvala Bogu nije bilo povrijedjenih sto je najbitnije.. Sretno u popravci auta
 
BHT Ovisnik
auto sam popravio,izveo ga na cestu,sve izmjenjeno,šasija nigdje nije dirnuta,samo su se ovi dijelovi posavijali,sve kupio,napokon popravio:cool:
sto se tice limarije sada nemam novca raditi jer sam i ovako posudio lovu,imam jos jednu placu majki vratiti,poliranjem i nitrom sam skinuo bijele tragove od drugog ucesnika u udesu tako da sada nema nista,od ostecenja na limariji jedino sto se vidi je ovo

zadnja vrata


ispod stope


i to je to:cool:
sad stalno kisa,cekam malo sunca da ga fino operem,u 3 dana sam vec potrosio pola rezervoara super 100-je,samo volume up & enjoy:cool:



:123:
 
BHT Ovisnik
evo da malo osvjezim temu,trenutno samo uzivam s autom,sredio sam i ovo udareno,prezadovoljan sam urađenim,evo koja fotkica:icon_biggrin:

img3424rl.jpg


img3407vt.jpg


img3409t.jpg


img34182.jpg


img3421co.jpg


img342211.jpg
 
BHT Ovisnik
hvala,taman ga doveo s lakiranja i zapali mi se instalacija u jette,otisao do kolege tu u selu s jettom,sreca bio pred kucom kad kolega kaze goriii ! auto se vec unutra dimi,kad gori instalacija ispod volana gdje su osiguraci,sve,uspio sam nekako ugasiti,kad ide niz brdo ide,nadam se da ce se vise okrenuti na bolje:icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
radio tamo u termo auto nezz ni ja kako se zove,preko puta interexa,vlado drži,radi novija auta,posten,ja sam (da ga ne ureknem) prezadovoljan:icon_biggrin:

uzivo mozes pogledati u ponedjeljak do 15:30:lol::lol:
 
Član
Samo ga mozes pogledati kad je ponedjeljak i kad nije :lol::lol:
To ce se odmah sa ceste vidit kako je urađeno mora se sve na njemu oslikavat kao ogledalo taka je crna boja :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top