Volvo V40

Volvo V40

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
bas tako:lol::lol:
zauzeto kupatilo,te ja u garazu i brij se pred vratima od volva:lol::D
 
Član
Moraš mu napraviti ondje neki oblik improvizirane garaže, srce me od onog sunca boli :)))) Nek je sve sređeno;)
 
BHT Ovisnik
ma joj suti,parkirao ga 3 dana tamo u hlad gdje i sefovi i svaki *ebeni dan morao prati auto,one lastavice seru ko'o grlice,svaki dan ga prao jer govno nagriza lak,i sta cu,nema mi druge nego da idem s maminom jettom il si kupim tendu:D
 
Član
:) :) :) meni je drago da je on opet kao nov, a Bišća je inače čitavo prljavo stravično :) Vozi jettu i miran, il kupi ono zelene guste mreže pa ćemo je postavit :)
 
Član
novo pa et' :cool: nego sve zaboravim pitat kad pregledam temu, zezaju li te panduri zbog zadnje sajbe i stakala sto si zatamnio?
 
BHT Ovisnik
nece jos dugo bit na biscu:D vjerujem da cu ga za sad vratit pred praonu da blišti:D

hvala:cool: panduri ne zezaju,stalno sam preko grane na svakoj strani nitko nista,zatamnjen i naprijed i nazad,jest da traze da otvorim zadnje prozore da vide tko je u autu:lol: al vjeruj nitko nije nikada A rekao,zimi cak je tmurno pa je mnogo tamnije,ni naprijed se ne vidi bas vele,al nista,cak crno auto
imao sam scenu u sarajevu sad zimus pred americkom ambasadom u sarajevu,nas puno auto,ja cekao kolegu s foruma da nesto devrimo,nisam znao da je to ambasada,parkirao na kapiju i ponoc,zatamnjeno auto jos crno,samo se vidi da je puno nas unutra,nakon 10 min upadaju 2 patrole s rotacijom,izlaze policajci iz ambasade,pitaju me znam li gdje sam,rekoh neznam:lol: al nista nisu spomenuli za stakla :D
 
BHT Ovisnik
volvo je nasao novog vlasnika,pa u toku dana se moze garaza zakljucati,fino me je sluzio,sada je na redu nesto malo jace:icon_smile:
evo jedna slika sa zadnjeg puta na more od neki dan s kolegom dj_markom:cool:

r2x16rkt6ao5tcqgmmgd.jpg


nek je sa srecom novom vlasniku:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top