Volvo V40

Volvo V40

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e jebemu majku:icon_sad:
hoce te taj belaj u pm,ajde sreca opet se dobro zavrsilo, zivi ste i zdravi, bit ce auta i dalje, samo pamet u glavu
 
BHT Ovisnik
da,tocak je iskrivljen pravo,neznam jel mi se smao cini ili je i desni jer je on mene zgurao preko ivicnjaka desnog gdje se vidi na slici jos ranije,pa sam sletio s njega po cesti me nosalo i opet zavrsio na drugom ivicnjaku

svi se samo cude i policija i svi da se ja nisam prevrnuo ni stub podkacio kako me je zgurao na desnu stranu,a njega je odmah odnjelo pravno a stub,lupio i prebacilo ga na drugu stranu ceste preko ivicnjaka
 
Član
aaa dobro je živa glava...ovo ostalo će s enapraviti.......dobro ste prošli odnosno ti si dobro prošao...pozzzzz:cool:
 
BHT Ovisnik
drago mi je da je sve uredu,sada sam bio u bolnici,on je dobro,sad ce izaci,idalje se ne sjeca nicega,ali dobro je,auto sam odveo u servis na predracun,odoka su rekli oko 7-8000km stete jer su felge ostecene,a one su jako skupe,vrata,most i ostalo... ima stete uglavnom

na slikama se ne vidi bas
142bxjb.jpg

k1w7wi.jpg
 
BHT Ovisnik
felga 700km,vrata isto tako,onda podvozje,lafete,most,prednji trap,ima dole dosta stete sto se na oko ne vidi,a novo je sve skupo,dok se to ovako moze sve dosta jeftinije popraviti,al opet tu ima fine love
 
Član
Nece ti iz TOG nuica guzicom mrdnut znam iz vlastitog iskustva. Ja mu kazem otisao mi spaner mikro remena on ukuca na komp 400 maraka nije ni htio pogledati da mi je remen i spaner ok samo da je trebao zamjenit remenicu. 400 maraka a izaslo me oko 120 ne znam tocno u drugom servisu.
8000 stete nidje veze mozes stranca uzet za duplo manje para i mjenjat sta treba i jos ti jedan ostane za djelova
 
BHT Ovisnik
ma znam ja to,to ikazem,to je okvirno njihova procjena,ostavio sam auto na procjenu,kad bih ja te novce dobio od osiguranja bilo bi dobro,mozemo i ja i kolega rijesiti auto,ja popraviti i njemu uzeti auto,to je sve cijena novih dijelova,ovako bi mi trebalo nekih oko 2000km tako mi je rekao majstor
 
Član
moj prijatelj imao udes u mostaru sa e46....procijenilo mu štetu na 8000 km....
i on je s tim računom ganjao se s osiguranjem i dobio je 4500km....a auto je popravio za oko 2000km
 
Član
za 4000€ dovezes drugog, jebo taj njihov predracun, mislim vjerojatno je to tako, cijena novih dijelova i sve ostalo, samo sto je to bas bas previse para, moze se to rijesit za manje para siguran sam
 
BHT Ovisnik
tako i ja to nesto racunam,nek isplate i 5k,sad kako ce biti dalje neznam,sta ce policija reci,ako se ispostavi da je on kriv ako bude sta odstete bit ce dobro za obojicu,da on uzme auto i ja da popravim jer sreca nema tezih ozlijeda,a moglo je proci sa smrtnim posljedicama
 
Član
Mozda dobije za sebe, ali ne znam kako ce njegovo osiguranje platit stetu i volvu i passatu :icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top