Volvo V40

Volvo V40

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
ehh napokon si i ja kupio noviju vozilicu,ja 2. vlasnik,rijec je o Volvo V40 1.8i 16v 125ks ,2001 godina,180 000 presao do pred kucu :p jest da je karavan,ali uvijek sam htio nesto prostrano, p.s. nije ćaćin,moj je:D
od opreme ima sto bi nasi rekli full osim navigacije:lol:
salim se:D dakle posjeduje;
digitalnu klimu,tempomat,board comp,volan podesiv po visin,polukozna profilisana sjedala,vozacev podesiv po visini,dubini,nagibu i jastuk na napuhavanje u prednjim sicevima za kičmu za dulje voznje...ima nesto puno zracnih jastuka,zračne zavijese,el. prozore naprijed,el. retrovizore,alu felge i sl. stvarcica...

planova nemam,osim muzike koja vec ceka,alpine cde-120 rr ,pioneer 306c i jet sound pojacalo...kada imao vremena farove u crno,a kada rijesim porez i carinu prvo skupljam lovu za plin i onda komplet auto lumar folije i to bi bilo to
evo par slicica

img1754z.jpg

img1752l.jpg

img1757nx.jpg

img1765u.jpg


evo malo unutra

copyofimg1749.jpg

img1751p.jpg

img1770t.jpg


jos nekada ce biti slika,ovo je sve usput bilo:icon_smile:
aasv.jpg



moram nekih servis odraditi i plocice pa ga nisam vele forsirao,al do 200 sam nagurao po satu,moze jos,do 3-4rpm je trom,al kasnije je dosta zivahan,jako dobro auto lezi u krivinama sto sam se iznenadio,kao kakva dobra limuzina il coupe,nema naginjanja i sl,guza se drzi na mjestu

prosjecna brzina na autobahnu je bila oko 160,vrtilo od 140-180 te malo guzve,natocio ga punog i opet kasnije punog po proracunu 6.5l +/- (sa 50l benzina presao oko 750km),otvorena mi je bila 6.9 po compu,nisam ga vele stedio,prestizao sam i sl. dosta,al jako sam zadovoljan autom:cool:

nadam se da sam dovoljno ga predstavio:D
 
Početnik
predobar,od jarana mi amidja ima istog samo cadju i predobar je,inace volvo puno polaze u sigurnost putnika i na uobnost tako da nesumnjamo da ces biti sretan,,,puno srece i puno sretnih kilometara,,,predobar je :cool:
 
Početnik
Cestitam , pamet u glavu :D

NAdam se da neces imati problema nikakvih , inace postujem Volvo i zbog motora i limarije ...


Po meni samo kakve dobre feluge , llumar , muzika , i mozda kakvu roru ( filter ) :D
 
BHT Ovisnik
hvala vam:cool:
jedini 2001 god. dobio 4 zvjezdice na NCAP testu,dovoljno o sigurnosti ja mislim:cool: nadam se da ce me sluziti:cool:

ne zelim ulagati,bas nista osim llumara,neka felgi kakvih jesu,ako mjenjao uzmem opet 15,evetualno 16,roru i to nista,koji lijep osjecaj kada idem 180km/h i normalno pricam u autu:icon_smile: a mozda ga do godine zamjenim za s60,starom se toliko svidio da je rekao do godine ili volvo ili bmw,kaze uzet cu ja sebi volva na povlasticu,ti mi daj svog i jos doplate:D al tako ce vjerovatno i biti:cool:
 
Član
Imaš 18-19 godina i voziš karavana. Gdje ti je mladost?:D

Drago mi je da si se ponovio. Sretno sa autom:icon_biggrin:
 
neka je sa srecom, a kao sto sam ti vec rekao, ova zuja i se opasno svidja,,,,, mada bi ja s jacim motorom ganjao, radi duzih putovanja, bas radi te tromosti u niskim obrtajima.....

srecno dalje i da te sluzi sto duze i bolje ;)
 
BHT Ovisnik
hvala na zeljama :)
ja sam trazio 2.0 turbo,al mogao sam samo u okolici frankfurta,nisam nasao niti jednog da mi odgovara u cijeni,svi su daleko sto mi odgovaraju,al auto dobro ide cim ga u manju,fino nabija brzinu,uzbrdo i sl. sam preszitao,sa slovenije sam se skinuo jer sam isao u crikvenicu i onda sve istrom pa dalmacijom kuci da ga testiram,auto stvarno jede krivine,nema izbacivanja i sl.

@zela
ja ti rece tamo u onoj temi da cu se zeniti,pa da se na vakat namirim:D
al neka,dok mi je jos lud aglava bolje ovo,ako se kasnije imalo novca lako ja sebi kupim neku zvijerkicu za uzivanja,i ovo ide sasvim pristojno,jos je gepekt bio pun raznim sranjima
auto sam uzeo jer volim prostrano,to sam uvijek govorio,a sada manje vise preuzimam praonicu pa da mogu nekada i tepihe ciste pregonit sa njim i sl.,al biti ce maximalno pazen,jetta je bila cistija unutra od pola novih auta,tako da ce i ovaj,a predhodni vlasnik ga je dobro pazio,nema packe ni unutra ni vani,jos se osjeca miris novog auta:lol:
 
kolega sretno s autom,jako lijepo auto.Moj stari prije 2 god za malo kupi istog.Ali promaklo i osta na laguni hehe...Puno srece jos jednom ;)
 
Član
masallah lijepe vijesti, lijepo si se obnovio neka je sa srecom...
normalno sada se moras ozeniti :cool:
 
Član
e neka si se ponovio masala, svaka cast cole, fin auto, eto ga unutra ko nov jbt, neka je sa srecom, puno predjenih kilometara bez kvarova:cool::cool:
 
Član
Dobro pravo izgleda, jos si kupio od prvog vlasnika :cool::cool:
Nek je sa srecom i da te dobro sluzi ;)

Citam da hoces da stavljas Llumar, ako vidim dobro, on vec ima fabricki tonirana stakla, ili se varam?
 
Svaka cast ... auto odlicno ozgleda, i meni se dopadaju volvo karavani, ali narocito v70...
Auto je odlican, vidi se da je cuvan.
Nek je tebi sa srecom i dobro da te sluzi, sto ne mislkim da nece. ;)
 
Cole svaka ti cast,ovo je stvarno prelijepo auto...nek te sluzi,da se abd navozas i provedes lijepe sate u autu...
Dobrodosao u klub :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top