Volvo V40

Volvo V40

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40-sitnice neke

hvala,sada radova nema nista,uziva se u voznji,kada uhvatim malo vremena onne druge felge za ljetni rezim planiram lakirati,u sivkasto,kao gun metal,evo jedan klipic drifta,nije nesto:icon_biggrin: nadam se sutra mozda malo boljem jer vec ide mnogo bolje,a izvana mnogo bolje izgleda pa mozda snimim malo i tako :)

[video=youtube]http://youtu.be/OmfmNoySFwk[/video]

http://youtu.be/OmfmNoySFwk

potrosio sam 20km goriva saom da ćeifim,tko zna kada ce opet mostar biti okovan snijegom,kasnije je uletio kolega sandy_mo pa smo zajedno driftali jedan iza drugog duz magistrale,al kolega nije snimao,fino je bilo:cool:
sto se tice snijega volvo cupa ko lud,izlazim bez lanaca svugdje kud se dvice pate s lancima,malo je i viši,probijao sam put i kud su i neki dzipici zapinjali,ja sam prezadovoljan :cool:
 
Član
Sve pohvale za tuning Volva. :cool::cool::cool:;)
I ja imam istog pa sada imam dosta ideja kako se može srediti da izgleda mrak.
Od ovog snijega su mi otišli prednji amortizeri jer kad idem uzbrdo a ima snijega, trese nenormalno, skače ko lud.
Lampica na komandnoj tabli koja pokazuje sat mi je pregorila pa ako zna neko nekog električara u ili oko Sarajeva da javi.
Pozdrav i hvala

Evo slike mog Volva
mimoza%252006022011%2520153.jpg
 
BHT Ovisnik
kako mi je krivo sto se nisam vise strpio pa cekao da mi naleti T4 al jbg:icon_twisted:
inace nista novo,volvo gazi kilometre,fino ide,stavio ljetne felge s gumama i netko mi valjda hlacama ili necim izgrebao pravo auto ispod retrovizora,bas upadno te haubu u velicine kolika je i maska,nesto me strah da sam poliram,nije to jetta,a za profesionalno trenutno nemam love,evo cisto onako slicica;)


scaled.php
 
Član
Jbg brate znam kako ti je to je stoka bolan meni neko kamenom pogodio u blatobran i kamen odskocio u haubu.
Ja mislim da mozes sam sa nekom blagom pastom ako nije bas duboko, nemoj samo sa nekom gruboljom da ti neskine laka sve ce ti ostat tada rupa gdje kamencic udari. A i mislim da bi ti to sa vremenom spalo i opet bi ti se vidlio
@auto3d to ti je normalno da trese izrupa se snijeg pa bude ko makadam i jos gore.
 
BHT Ovisnik
ma parkirano je uvijek pred firmom kad sam na poslu,to je kraj magistrale,imaju samo kupci i radnici,netko se vjerovatno naslanjao i pricao:icon_mad: inace pazim,a kuci je uvijek u garazi:icon_biggrin:
evo jos jedna friška od danas s piste,ispred pug 2.0 16v GTI ,ja sam zadovoljan kako se drzim sa njim,jest me uzeo,al opet je bilo u blizu,za jednog karavana ja sam zadovoljan:cool:
scaled.php


niej ono duboko,samo je išarano,moze se ispolirati sigurno,al da samo to poliram onda ce se razlikovati od ostatka auta,pa cekam proljece i onda polirati komplet jer od kada sam ga doveo u Mostar cijelog su ga pomalo išarali,sreca vecina se moze ispolirati,kada sam ga tek kupio nije bilo packe,al narod je stoka:icon_evil:
 
BHT Ovisnik
jedna losa vijest,imao sam prometnu nesrecu i to sto je najgore s kolegom,dirnuo me u zadnji lijevi kraj na bulevaru odbacio me dalje nekih 100m,po cesti sam se okretao,uspio sam ga zadrzati pravo dok je auto me nosalo,prvo sma posao pravo na stub i nekako ga okrenuo na drugu stranu,tamo vamo kao po ledu i samo udario po ivicnjaku dok je njega odmah bacilo na bankinu i omotao se oko stuba zadnjim krajem,bio je u nesvjesti,te se odmah hvala Bogu probudio samo se ne sjeca nista,sjeo sam ga u svoje auto i odveo u bolnicu mada nisam se smio micati s mjesta nesrece ali je to najmanje bitno,on je sreca dobro prosao s posjekotinama i manjiom potresom...

na autu ima stete,majstor kaze preko 2000km stete mada tako ne izgleda ali ima,vidjeti cemo dalje sta kako,bitno je da je ziva glava da je kolega s pasatom dobro,da je metar dalje otisao on bi se zabio svojom stranom u stub,a policija se cudi kako se nisam prevrnuo jer me stjerao na ivicnjak kod nadvoznjaka,sve u svemu velika sreca u nesreci...

bigger.ashx

bigger.ashx

ejsdx5.jpg

11tvs6o.jpg

2m82o9x.jpg
 
Administrator
uuu Marko velika steta sto se to desilo :) Ali bitno je da je glava ziva :) Sve ce se to rijesiti :)

Sta je policija rekla sto si otisao sa mjesta nesrece?
 
Član
Slabo ti se vidi sta je na autu cini mi se nema neke stete. :icon_question:
Steta stvarno, kako ime ovome sa passatom?
 
Član
E jebiga drug, bas mi je zao, svi ce reci nek' je ziva glava, al' mora ti biti zao i auta jbg, jel' auto forum ili nije,.....
 
BHT Ovisnik
meni je zadnja lafeta,amortizer ili cijel most poremecen kako sam od ivicnjak i jednmom i drugom stranom,zadnja vrata su udubljena,branik,stopa,jos ispod stete ima,ovo je smao od oka,nisam vele ni zagledao,vidio sam da mi je tocak nakosen samo sam njega ubacio u auto i u bolnicu... policiji sam rekao to,imaju tragovi gdje sam bio,kud sam isao,kazu nema veze sto sam ga odveo,imaju tragovi gdje je auto stalo...ja sam mislio da od auta nema nista,sreca imao sam dobre reflekse i zadrzao sam se na cesti,nije me odnjelo ispod nadvoznjaka nit na stub,,po cesti jest me nosalo,ali izvukao sam se,sad steta nije toliko bitna,jest mi zao,normalno,vidjeti cemo sta ce biti,kolega je ostao u bolnici prenociti,ali je dobro,samo se ne sjeca nicega,on je bio s pasatom
 
steta drug, vidim da je lijeva strana zakacena i ako me oko ne vara zadnji trap si zezno, zadnji lijevi tocak iskrivljen:icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top