Volvo s60

Volvo s60

Član
ZELA GTI je napisao(la):
Blasko je napisao(la):
Ja i on smo se zacudili automobil odlicno slusa nije bilo vecih kvarova, puko zubcasti remen dvaput bila ispod neka plastika i zasjece ga svaki put pa smo to rijesili i druk lezaj se cuje, planira sad kupit citav set kvacila sto je sigurno sigurno je :) al vozi ga 3 godine i sve odlicno, juce smo stavili napred nove gume i promjenili filtere goriva i ulja.Al ipak volvo je to imam ja povjerenja u njega! :D :D :icon_smile::icon_smile:

Nije bilo većih kvarova a zupčasti pukao 2 puta?:icon_eek:Šta je veći kvar? Ako izgori?:D

neka plastika i zasjece ga svaki put ... coek kaze da je su motori dobri samo nepaznja "majstora" :D
:123::123::123:
 
Član
Zupcasti je pukao pri maloj brzini nekih 30 km/h tako da se nista nije desilo, a nije sam od sebe nego bio zasjecen kao sto kaze Volvo20V, to je do majstora.E sad da je puko pri brzni od 100km/h (nedaj Boze) pa poizbijo ventile e to ti je veci kvar.. ;) :icon_smile::icon_smile:
 
Član
Blasko je napisao(la):
Zupcasti je pukao pri maloj brzini nekih 30 km/h tako da se nista nije desilo, a nije sam od sebe nego bio zasjecen kao sto kaze Volvo20V, to je do majstora.E sad da je puko pri brzni od 100km/h (nedaj Boze) pa poizbijo ventile e to ti je veci kvar.. ;) :icon_smile::icon_smile:

:cool:
 
Član
Odlican volvo, sto se tice kvarova poznata mana tog motora je ABS-steuergerät koji nakon vremena i dosta km pokazuje hladne lemove, inace imam isti motor u v70 ^99 samo 2.4t ... :cool:
kojem sam nakon cca. 330,000km i redovnog servisiranja od dodatnih troskova imao samo taj Abs-steuergerät i drosselklappe odnosno leptir gasa koji je stradao radi naseg dobrog, cistog goriva ....

Volvo, For life ... :icon_smile:
 
Član
Sartara je napisao(la):
Odlican volvo, sto se tice kvarova poznata mana tog motora je ABS-steuergerät koji nakon vremena i dosta km pokazuje hladne lemove, inace imam isti motor u v70 ^99 samo 2.4t ... :cool:
kojem sam nakon cca. 330,000km i redovnog servisiranja od dodatnih troskova imao samo taj Abs-steuergerät i drosselklappe odnosno leptir gasa koji je stradao radi naseg dobrog, cistog goriva ....

Volvo, For life ... :icon_smile:

;)

E, nase gorivo pravi svim automobilima problem, pa cak i Volvu! :icon_smile::icon_smile: :lol:
 
Član
eto i ja danas reg.svoju masinu .. 750km :D zamjenio ulje i filter 15km - litra x 5.8L :icon_smile: antifriz noov :cool: malo ulja falilo u servu ( ni pola litre ) ... i jos mi je majstor rekao da moram zamjenit prednje selene ali cu sutra sve 4 .... 140Km i rekao je da je sve ostalo odlicno ( i da ne vozim kolko moze ic hehe :lol: ) :cool:
:123::123::123:


e vak' :lol:

na dizalici provjeravanje trapa i svega odozdo da izvinete :lol:
sve extra osim selena , sutra odma zamjena , danas nije bilo :cool:


img0471rci.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]

Ulje :))

img0472qn.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]

et to je to :D
:123::123::123:
 
Član
Rodjak, volvo zvoooooooooni :lol::lol:, prekosutra te ocekujem gore kod mene, da ga i ja probam :icon_smile:....i polako vozi :lol:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Sorry al pola litra ulja ti je falilo u servo sustavu? S obzirom da staje oko litar nije dobro;)

:D

haha :lol: rekoa sam ni pola litre ... dec dva nzm tacno :cool:

G@GY je napisao(la):
Rodjak, volvo zvoooooooooni :lol::lol:, prekosutra te ocekujem gore kod mene, da ga i ja probam :icon_smile:....i polako vozi :lol:

NaraFno :D Moramo ga i "zamaglit" xD jedan dan :cool:
:123::123:
 
Član
Sve je to lijepo i uredu,al ovo se brate mora potjerat "malo vise" pusti ti majstora :lol::lol::lol::lol:

:123::123::123:
 
Član
Blasko je napisao(la):
Sve je to lijepo i uredu,al ovo se brate mora potjerat "malo vise" pusti ti majstora :lol::lol::lol::lol:

:123::123::123:

Ja imam slovo "P" na gepeku hehe :D al nema veze zna se nekad pocerat "malo
" :lol: ide ide ko lud :cool:
 
Član
Volvo20V je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Sorry al pola litra ulja ti je falilo u servo sustavu? S obzirom da staje oko litar nije dobro;)

:D

haha :lol: rekoa sam ni pola litre ... dec dva nzm tacno :cool:

G@GY je napisao(la):
Rodjak, volvo zvoooooooooni :lol::lol:, prekosutra te ocekujem gore kod mene, da ga i ja probam :icon_smile:....i polako vozi :lol:

NaraFno :D Moramo ga i "zamaglit" xD jedan dan :cool:
:123::123:



ma ne'a kad ga "zamracimo" bice pravi trkaci xD:lol::lol:
 
Član
Eto vaznije si stvari sredio jos samo ove selene, pa onda kad budu ove sitnice ,malo "budzenja", nadam se da ce biti i fotografija :icon_smile::icon_smile: :123::123:
 
Član
Blasko je napisao(la):
Eto vaznije si stvari sredio jos samo ove selene, pa onda kad budu ove sitnice ,malo "budzenja", nadam se da ce biti i fotografija :icon_smile::icon_smile: :123::123:

Bice bice slike ... :D samo dok ovo vaznije rijesim :cool:
:123::123::123:

Ew 2 slikice na ovoj kisi :icon_smile: kakao ga vise vozim sve mi je bolji :cool:

img0474tn.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]

guuuza <3 :lol:
img0475df.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
 
Top