Volvo s60

Volvo s60

Član
A znam kako je to kad je stari naseg v40 dovezo meni se nije nimalo svidjo ,a evo kako prodjose 3 godine sad ga ne bih dao ni za mercedesa nekog tamo :icon_smile::icon_smile: a sto se tice guze, mnogima se nikako nesvijda kod ovog s60 zadnji kraj zbog ovih stopki, a meni je PREjak, poseban je jebiga nije ko svaki drugi automobil! :lol::lol:
 
Član
Blasko je napisao(la):
A znam kako je to kad je stari naseg v40 dovezo meni se nije nimalo svidjo ,a evo kako prodjose 3 godine sad ga ne bih dao ni za mercedesa nekog tamo :icon_smile::icon_smile: a sto se tice guze, mnogima se nikako nesvijda kod ovog s60 zadnji kraj zbog ovih stopki, a meni je PREjak, poseban je jebiga nije ko svaki drugi automobil! :lol::lol:

Meni je guza xD ljepsa nego prednji kraj kod njega :D :cool:
sila su auta :123::123::123:
 
Član
How ljudi ...
et zamjenio sam selene prednje i opet se nesto malo cuje npr,kad krecem u rikverc ... kao tup udarac neki , malo .. sta bi moglo bit :/

img0489np.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]

ubacio led pozicijuu .. mocnijee :cool: i nazad na osvjetljenje tablice , super ispalo .. uzeo nastavak (remus:lol:) za auspuh - bice sutra slike ...

img0492xe.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]

i da se pohvali .... dok sam postavljao sijalice i remus radila muzika i svjelta i tak to i sad nmg upalim hehe :lol: sutra moram po novu bateriju :cool:
ii ... da li je bolje sipati 95 il 98 u ovog volva ? poZz FALA ! :D
:123::123::123:
 

MTR

Član
svejedno je sta sipas , moze on i 91/95/98 , nemoj ga samo useljacit hljeba ti , a seleni ako nisu original pojest ce ih vrlo brzo , mana su zadnji stabilizatori oni traju oko 20000 km , takodje jede nekvalitetne zracne i uljne filtere ( zguzva ih ko limenku kole ) , trebao bi ti trosit ( ako je sve ok ) od 6,6 do 12 litara zavisi kako vozis , taj je motor optimala za S60.
 
Član
MTR je napisao(la):
svejedno je sta sipas , moze on i 91/95/98 , nemoj ga samo useljacit hljeba ti , a seleni ako nisu original pojest ce ih vrlo brzo , mana su zadnji stabilizatori oni traju oko 20000 km , takodje jede nekvalitetne zracne i uljne filtere ( zguzva ih ko limenku kole ) , trebao bi ti trosit ( ako je sve ok ) od 6,6 do 12 litara zavisi kako vozis , taj je motor optimala za S60.

aha .. hvala :cool: ... ma necu , jos xenone,zatamnit i na ljeto kakve 17 .. to je to :cool: ... lijevi zadnji mi se malo cuje vec , mijenjam za koji dan oba ... ulje sam uzeo castror 10w40 i nov filter, nadam se da ce to bit ok :cool: hvala na savjetima :cool: :123::123::123:
 
Član
Ljudi znate li gdje ima nosac motora za ovog volva .... prvi nosac gore kod cepa ulja sto je ... ima lufte 1cm ... on se i cuje kad krecem naglo ... :icon_eek::icon_cry::icon_question:
 
Ja sam nedavno na S80 promjenio sve nosace motora, mislim da vecina pase i na S60. Ja sam promjenio kod Nuica, ovlasteni servis u Mostaru. Vidim da si iz Teslica, pa ako ti je daleko imas ovlastene servise u Sarajevu, Banja Luci i Tuzli, provjeri kod njih.
 
Član
olensoner je napisao(la):
Ja sam nedavno na S80 promjenio sve nosace motora, mislim da vecina pase i na S60. Ja sam promjenio kod Nuica, ovlasteni servis u Mostaru. Vidim da si iz Teslica, pa ako ti je daleko imas ovlastene servise u Sarajevu, Banja Luci i Tuzli, provjeri kod njih.

ok ... hvala ... ali isao kod majstora .... nije nosac ... pukao saraf nosaca :cool::123::123:
 
Član
Zaista mjera auto, volio bi provozati nekog jaceg volva da vidim kako ide.
Iskreno meni se taj auto svidja pravo ;)
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Zaista mjera auto, volio bi provozati nekog jaceg volva da vidim kako ide.
Iskreno meni se taj auto svidja pravo ;)

ide extra ,,, ja nisam mogao vjerovati ... kad se iskljuci stc-esp cupa gliste iz asfalta , samo zato odlaze nosaci motora sto je jako :lol: :123::123::123:
 
Sta bi tek rekao da provozas S60 T5, 250KS, medjutim osjecaj voziti ga je kao da ima 350-400KS, strasna masina:icon_twisted:
 
Član
ArminM je napisao(la):
cime si ovo slikao, web kamerom:icon_eek::D

haha :D iphone :p aL zumirao sa 4sprata :lol: mrsko mi bilo silaziti :lol:

e vako :lol:
imam pitanje .. da li ce da steti filter/gljiva kad bi stavio na ovog volva ?

i jos jedno :D kad skinem ovo crijevo sto je zaokruzeno "ZUTOM" .. auto se ugasi za 2-3sekunde :icon_cry: e moze li neko da mi malo objasni kako se to moze rijesiti ;)
-
beznaslovah.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]

:123::123::123:
 
Top