Volvo s60

Volvo s60

Član
Ljudii .. ovo u svakog izgrebano (naslonjac za ruku) :icon_confused::icon_sad:

img0465aq.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]

sta mislite da karbonsku foliju zalijepim ili da farbam s necim ? :/

img0466c.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]


:icon_question:
:123::123::123:
 
Član
ne moras carbon foliju, mozes i neku drugu, piano black ili nesto tako
bolje je da to folijom odradis, jer ces poslije toga krenut da presvlacis i ostatak unutrasnjosti, ako budes farbao svest ce ti se na isto, pa onda eto belaja, ovako ti je lakse:cool::cool:
 
Legend
Remus ili gljivu, na Volva, pa to je za HAGA druže. A sto se tiće naslona moze se ofarbat odes bilo kojem pristojnijem majstoru u lakirnicu i napravi ti za 30 KM kao sto je bilo i prije.
 
Član
golf2 je napisao(la):
volvo je prva liga :icon_eek: ..mislim da bi se fino uklopila ta karbon folija :cool:

i ja mislim da bi karbonska bila naj cool :D :cool:

ArminM je napisao(la):
ne moras carbon foliju, mozes i neku drugu, piano black ili nesto tako
bolje je da to folijom odradis, jer ces poslije toga krenut da presvlacis i ostatak unutrasnjosti, ako budes farbao svest ce ti se na isto, pa onda eto belaja, ovako ti je lakse:cool::cool:

ma karbonsku cu ... nju imam vec :cool:

daki je napisao(la):
Remus ili gljivu, na Volva, pa to je za HAGA druže. A sto se tiće naslona moze se ofarbat odes bilo kojem pristojnijem majstoru u lakirnicu i napravi ti za 30 KM kao sto je bilo i prije.

ma za sad folija :cool: a posle ..
remus necu ... al gljiva mora ... :lol:;)

eee ljudiiii :D Jel znate gdje ima Volvo servis u bih ?
i koje ulje najbolje sipati u njjega ... ima 185xxx predjenih km :123:
 
BHT Ovisnik
castrol magnatec 10w40;)

imas servisa po BiH,u Mostaru je Nuic,razlika od obicnog servisa ili majstora je sto je xx puta skuplji,prvo sto mi u ovlastenom nisu jest kada sam ih upitao za dijagnostiku,onda sto bi mi kvar koji sam platio ukupno 60km oni naplatili 700km i vise jer u njih nema popravke,samo novo,ne bi se to slucajno zamaralo da vidi moze li se popraviti,tako da slobodno idi u neki bolji normalan servis ili ako imas pouzdanog majstora;)
 
I za te xenone sto imas u planu, ne znam da li je H7 sijalica kod tebe, ali ako jeste, onda uzmi H7r, manje rasprsuje svjetlost, a i manje smeta drugima ;)
 
Član
technoGeek je napisao(la):
I za te xenone sto imas u planu, ne znam da li je H7 sijalica kod tebe, ali ako jeste, onda uzmi H7r, manje rasprsuje svjetlost, a i manje smeta drugima ;)

ok drug hvala na savjetu :cool:

CoL3 je napisao(la):
castrol magnatec 10w40;)

imas servisa po BiH,u Mostaru je Nuic,razlika od obicnog servisa ili majstora je sto je xx puta skuplji,prvo sto mi u ovlastenom nisu jest kada sam ih upitao za dijagnostiku,onda sto bi mi kvar koji sam platio ukupno 60km oni naplatili 700km i vise jer u njih nema popravke,samo novo,ne bi se to slucajno zamaralo da vidi moze li se popraviti,tako da slobodno idi u neki bolji normalan servis ili ako imas pouzdanog majstora;)

onda samo majstor .. znam ih par :123: ok poslusat cu te i za ulje :cool::cool::cool:

jos 2 slikice moje pile :cool::123:

img0462e.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]

img0461lv.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]

:123::123::123:
 
Član
Anes_mo je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Anes_mo je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Anes_mo je napisao(la):
Najruzniji ubjedljivo zadnji kraj, mutipla br2 ;)

Ziv ti nama i zdrav bio.

Zar svaki komentar mora biti tipa savrseno, cudo, spusti, zatamni :icon_rolleyes:

Nesvidja mi se zadnji kraj i opcenito ovo auto. Puno mi je ljepsi v40 ;)

Nisam to rekao naprotiv ;) al' brate realno, ovo i Multipla, 2 svijeta razlicita :)

Malo sam pretjerao sa poredjenjem ;) Mislim da si ti ovako reagovao zato sto sam spomenuo doticnog Fiat-a :D

pa da, ovo je x puta ljepse od njega :D
 
Član
iii napokon sutra reg,autoo i gume 4xzimske nove 205/55/r16 i ulje zamjenit i pila spremna za gas :D
:cool::cool::cool:
:123::123::123:
 
Član
Masina ti je vr' je*e mame ;) Volvo inace postujem ,stari mi voza v40 samo nije mnogo jaka masina kod njega.a sto se tice onog naslonjaca uradi to carbonom ako vec nisi nista radio .:icon_smile: i nek te dugo i dobro sluzi :lol::lol:
 
Član
Blasko je napisao(la):
Masina ti je vr' je*e mame ;) Volvo inace postujem ,stari mi voza v40 samo nije mnogo jaka masina kod njega.a sto se tice onog naslonjaca uradi to carbonom ako vec nisi nista radio .:icon_smile: i nek te dugo i dobro sluzi :lol::lol:

Nisam jos .. sutra imam u planu :D ... Nego , kako slusa tvog starog ima li kvarova ? :icon_smile:
:123::123::123:
 
Član
Ja i on smo se zacudili automobil odlicno slusa nije bilo vecih kvarova, puko zubcasti remen dvaput bila ispod neka plastika i zasjece ga svaki put pa smo to rijesili i druk lezaj se cuje, planira sad kupit citav set kvacila sto je sigurno sigurno je :) al vozi ga 3 godine i sve odlicno, juce smo stavili napred nove gume i promjenili filtere goriva i ulja.Al ipak volvo je to imam ja povjerenja u njega! :D :D :icon_smile::icon_smile:
 
Član
Blasko je napisao(la):
Ja i on smo se zacudili automobil odlicno slusa nije bilo vecih kvarova, puko zubcasti remen dvaput bila ispod neka plastika i zasjece ga svaki put pa smo to rijesili i druk lezaj se cuje, planira sad kupit citav set kvacila sto je sigurno sigurno je :) al vozi ga 3 godine i sve odlicno, juce smo stavili napred nove gume i promjenili filtere goriva i ulja.Al ipak volvo je to imam ja povjerenja u njega! :D :D :icon_smile::icon_smile:

aha ... ma dobro nista strasno :cool:
fala ;)
:123::123::123:
 
Član
Blasko je napisao(la):
Ja i on smo se zacudili automobil odlicno slusa nije bilo vecih kvarova, puko zubcasti remen dvaput bila ispod neka plastika i zasjece ga svaki put pa smo to rijesili i druk lezaj se cuje, planira sad kupit citav set kvacila sto je sigurno sigurno je :) al vozi ga 3 godine i sve odlicno, juce smo stavili napred nove gume i promjenili filtere goriva i ulja.Al ipak volvo je to imam ja povjerenja u njega! :D :D :icon_smile::icon_smile:

Nije bilo većih kvarova a zupčasti pukao 2 puta?:icon_eek:Šta je veći kvar? Ako izgori?:D
 
Top