Volvo s60

Volvo s60

Član
evo jos par slikica :123:

img0439x.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]

img0442f.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]

img0445xu.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]

img0447o.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]

img0448jk.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]

img0450jv.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]

img0451gr.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]




izvinite zbog loseg kvaliteta slika :D

:123::123::123:
 
Član
Prijatelju čestitam na novom autu, dobar izbor, planiram na proljece i ja volva uzimati ako Bog da..srecno i da se navozas ;)
 
Član
Sila su ... kad sjedes u njega bas se osjeti da je jak i pouzdan auto ... a motor je .. pila ... ide ko lud :cool: :123: ... 3brzina prelazi 160km/h :lol: :123:
 
Početnik
Neki dan u zepcu stojim na ulici,kad nailazi s60-ka 2.4t prodje me par metara i lik po gasu.Ispali se ko metak.:icon_eek::icon_eek:

Kada bi kupovao volva samo bi ovu serije s60-ke jer 80ka mi je prevelika.Inace mene 60ka podsjeca na audia a6 onog od 2005 godine.Ihh napisa ja puno,ugl svidja mi se pravo :D neka je sa srecom druze ;)
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
Neki dan u zepcu stojim na ulici,kad nailazi s60-ka 2.4t prodje me par metara i lik po gasu.Ispali se ko metak.:icon_eek::icon_eek:

Kada bi kupovao volva samo bi ovu serije s60-ke jer 80ka mi je prevelika.Inace mene 60ka podsjeca na audia a6 onog od 2005 godine.Ihh napisa ja puno,ugl svidja mi se pravo :D neka je sa srecom druze ;)

i ovaj ide uh ... tezak je mislio sam da nece ic vako .. al idee ooodlicno :123::cool:

trizex je napisao(la):
Anes_mo je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Anes_mo je napisao(la):
Najruzniji ubjedljivo zadnji kraj, mutipla br2 ;)

Ziv ti nama i zdrav bio.

Zar svaki komentar mora biti tipa savrseno, cudo, spusti, zatamni :icon_rolleyes:

Nesvidja mi se zadnji kraj i opcenito ovo auto. Puno mi je ljepsi v40 ;)

Nisam to rekao naprotiv ;) al' brate realno, ovo i Multipla, 2 svijeta razlicita :)

vala bas :lol:
 
Član
trizex je napisao(la):
Anes_mo je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Anes_mo je napisao(la):
Najruzniji ubjedljivo zadnji kraj, mutipla br2 ;)

Ziv ti nama i zdrav bio.

Zar svaki komentar mora biti tipa savrseno, cudo, spusti, zatamni :icon_rolleyes:

Nesvidja mi se zadnji kraj i opcenito ovo auto. Puno mi je ljepsi v40 ;)

Nisam to rekao naprotiv ;) al' brate realno, ovo i Multipla, 2 svijeta razlicita :)

Malo sam pretjerao sa poredjenjem ;) Mislim da si ti ovako reagovao zato sto sam spomenuo doticnog Fiat-a :D
 
Top