Volvo s60

Volvo s60

Član
RS TURBO je napisao(la):
Pa dobro moze i to kuciste filtera sa donje strane se izbusi i imas zvuk bolji nego sa gljivom :cool: ja sam to na svom skuteru uradio i zvuk ima bolji od necijeg auta kad se stisne puni gas :lol:

ma to sam i uradio ... rezi petak :D :123:
 
Član
RS TURBO je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
Bila vec tema sta gljiva uradi za protokomjer i da vise steti nego koristi, tako da mani se gljiva ludara i lonaca i serpi na autu

Sta neces sve procitati :lol: moze se i gljiva staviti bez problema.

Pa ja ako se ne varam da je Srdjan Matavulj pisao da steti mnogo i da ti cak moze dati kontra efekat jer sonda ne mjeri protok vazduha kako treba, sad neka me neko ispravi.
A mislim da on MALO vise zna o tome od tebe bez uvrede prijatelju.
 
Član
pozz svima :cool:
e vako :lol: danas kupljen nov zamajac 1550km moj bio los , set kvacila 290km i plocice prednje i zadnje 160km ... i volvo ako bog da opet ko nov :lol: sutra opet gaas :lol: :123::123::123:
 
Član
pozdrav ljudi .. da li ko zna :icon_question: na volvu na zracnom filtreu , imaju dva mala tanka crijeva ukopcana i kad ih skinem uvlace zrak ... i ima u kutiji neki kao ventil ... a ja sam stavio gljivu i skinuo taj ventil i ponovo ukopcao u njega ta tanka crijeva ... pa zna li ko za sta ona sluze , i jel moze sta da naasteti sto sam to uradi ? hvala :) :cool:
 
Član
eto :icon_sad: razbi i ja svog ljubimca nazalost :icon_sad: ... hladnjak od klime ,vode , airbag iskocio od suvozaca , hauba , branik , vezni lim i nece upali ... dali sto je hladnjak probijem pa ... ili je jos nesto otislo vidjecemo za koji dan :icon_sad: ako neko zna za dijelove da ima volvo gdje nek javlja ...

2012_05_23_12_06_12.jpg
[/url][/img]
 
Top