Volvo s60

Volvo s60

Član
Volvo s60 ... 2.4 20v 5ak 170ks ...
ujedno i moje prvo auto :)
od opreme ima
: tempomat,maglenke,10xairbag,koza,abs,esp,servo,el.staklax4,el.retrovizore, .. i jos dosta toga ... :)
eh sad .. imam u planu ... da ga zatamnim,xenone,neke fine 17ke ili 16ke razmislit cu jos ... i remus ili gljivu .. oboje necu da ne bude previse glasan :)
Ljudi sta mislite o ovom autu i njegovom motoru ?

ddddxx.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
BHT Ovisnik
auuu extra auto,meni je u planu do godine ovaj isti il eventualno turbak ako ne bude bmw,ovo je auto krstarica,za uzivat,ja ga ne bih spustao,eventualno felge i kakav auspuh o blago ga zatamniti:cool:
kako si iance zadovoljan autom,jesi vozao sta prije njega ? :icon_biggrin:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
auuu extra auto,meni je u planu do godine ovaj isti il eventualno turbak ako ne bude bmw,ovo je auto krstarica,za uzivat,ja ga ne bih spustao,eventualno felge i kakav auspuh o blago ga zatamniti:cool:
kako si iance zadovoljan autom,jesi vozao sta prije njega ? :icon_biggrin:

danas sam ga uzeo :cool: ... ali vozikao sam od starog citroena c5 2.0hdi 140ks ... auto ide extra ... al kad ssam sjeo u ovo :icon_eek: cupa gliste iz asfalta :lol: :123: za sad sam zadovoljan pa cemo vidimo dalje :123:
 
BHT Ovisnik
uhh i to je limuzina samo takva,mislio sam da nisi kakvog vw-a vozao,jer tad se osjeti prijelaz,al ono bas:lol:
samo ga cuvaj,ako imao kada vremena snimi klipic kako ide ta krstarica s tim motorom,vjerujem da hoce malo i posrkat benzina:cool: i ako nije frka kada ga registriras sibni na pm koliko izađe ako nije problem:icon_biggrin:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
uhh i to je limuzina samo takva,mislio sam da nisi kakvog vw-a vozao,jer tad se osjeti prijelaz,al ono bas:lol:
samo ga cuvaj,ako imao kada vremena snimi klipic kako ide ta krstarica s tim motorom,vjerujem da hoce malo i posrkat benzina:cool: i ako nije frka kada ga registriras sibni na pm koliko izađe ako nije problem:icon_biggrin:

nisam bas ljubitelj vw-a pa nebi ni da komentarisem :lol: naravno bice i koji snimaak ;) ... a danas je probavalo njih par .. stric rodjak tata mama ja :lol: svako na svoj nacin cepa i na boardcomp pokazuje 9.9L/100km sad koliko je tacno vidjet cemo ... a javim ti odma sutra .. ja msm da bi trebao rijesit to .. poz ;)
 
Član
8,7 do 100 km/h i oko 16,5 na 402 metra, to je pristojno brz autic :icon_biggrin:

Fina limuzina, vjerujem da ima i odlican zvuk, ako nisu previse prigusili zvuk petaka.
 
Član
Petak je petak, po zvuku nam ni jedan cetvrtak ne moze prici :) Auto ti je prava limuzina, pri tom je brz i pojava je na putu, odlican izbor;)
 
Član
:cool:

Svaka čast, odličan auto. Skoro sam gledao jednog sa 540.000km na satu, a unutra kao nov. Oduševio sam se. Drago mi je što je benzinac, rijetkost kod nas, svi lete za dizelom.;)
 
Član
premocan auto, sjecam se davno kada je prvi stigao u nas grad, jedan covjek kupio sinu novog, evo i dan danas ga voza, osim redovnog servisa i guma nista mijenjao nije, koliko sam vidio nagazio je skoro 250 000
prava krstarica sto rekose, auto za uzivanja, baci nam jos koju sliku, unutrasnjosti posebno;)
 
Član
Ljep je pravo ja mislim da se najvise coletu svidja on se ugrizao u volva zavidne performance +zvuk benzina;)
 
Top