Vmax

Vmax

Član
emir: Da se zela posere ti bi se prvi javio da probaš. Nema potrebe da se javljaš na svaki spomen moga imena.

Deyo: Daj postupak da vidim na koji si način došao do ovih magičnih podataka. Ili link:lol::lol:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
emir: Da se zela posere ti bi se prvi javio da probaš. Nema potrebe da se javljaš na svaki spomen moga imena.

Deyo: Daj postupak da vidim na koji si način došao do ovih magičnih podataka. Ili link:lol::lol:

hvala bogu ja imam sta jesti, vozim dizela pa mi ostane za hrane. tako da ti slobodno nastavi sa tim svojim "recikliranjem". mene ne moras u to uvlaciti... ;)
 
Član
Ovaj Zela dobije argumente koje ga pobijaju i opet sere...Brate priznaj kad si u krivu ...Srdjane samo tako ..Deyo lud si :D
 
Član
@ZELA Pa nisu gluposti, ali jeste teoretski, na putu su drugi uslovi i parametri, približno je u svakom slučaju. To nije uopšte moj posao, ali mi je glupo da ti govoriš Srđanu da čovjek nije u pravu a uveliko je pomogao u pravljenju najbržih auta na ovim prostorima.
 
Član
Deyo je napisao(la):
@ZELA Pa nisu gluposti, ali jeste teoretski, na putu su drugi uslovi i parametri, približno je u svakom slučaju. To nije uopšte moj posao, ali mi je glupo da ti govoriš Srđanu da čovjek nije u pravu a uveliko je pomogao u pravljenju najbržih auta na ovim prostorima.

Napisao da nije u pravu da je krajnja brzina astre opc elektronički limitirana, nego je fizički limitirana na 244 km/h. Pročitaj malo.

Ja u tvom postu ne vidim teoriju nego nasumično napisane brojeve...
 
Član
Pa isto tako znaš da je na top speedu, sila ubrzanja jednaka sili otpora, teorija je jednostavna, koja je snaga potrebna da se savlada otpor vazduha i trenja da bi se dostiglo 260km/h. Računom su dobijeni oni nasumični brojevi, ako te interesuje i kako i to ću postaviti.
 
Član
deyo ba, gdjes zeli objasnjavat. kad bi mu rekao da je mlijeko bijele boje, on bi pitao, a kako cokoladno mlijeko nije bijelo??
 
A jeste fizičari, u pi. materinu. ccccc.... :D

Ovi proračuni nemaju veze s vezom. Kakva površina, kakvo trošenje kilovata, :icon_smile:.... Po tome Astra sa 300 konja ide 300 km/h.
Bez uvrede, ne sumnjam u Srđanovo znanje da izvuče dobru snagu iz motora, niti želim to osporiti, ali većina vas lupa gluposti, što se tiče tog postizanja brzine.
Na razini ste 5-godišnjih dječaraca koji govore, "moj tata ima auto koje je brže od aviona"
 
Član
moze li ovdje iko da shvati da nije bitno koliko auta ima KS na papiru,nego je bitno koliko motor ima KS i NM na prenosu gdje pravi V max ???

Ima li ikakvog nacina da to objasnim ???
 
Top