Veliki STREET RACE party

Veliki STREET RACE party

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
neznam sta da kazem ali od organizatora nista nije ispostovano sto je receno,a ni da se javi da objasni sto ovako bilo sto nije javio ljudima da nedolaze,ili sto nije odgodio bilo sta,ali ne.mislim da njih nije briga isli su samo da profitiraju.to je moje misljenje.a nisu mislili na ljude koje dolaze koji vole auta i koji uzivaju u skupovima i druzenjima a ne da ih neko vara.
 

IGY

Član
dzoniMD je napisao(la):
neznam sta da kazem ali od organizatora nista nije ispostovano sto je receno,a ni da se javi da objasni sto ovako bilo sto nije javio ljudima da nedolaze,ili sto nije odgodio bilo sta,ali ne.mislim da njih nije briga isli su samo da profitiraju.to je moje misljenje.a nisu mislili na ljude koje dolaze koji vole auta i koji uzivaju u skupovima i druzenjima a ne da ih neko vara.

naravno
nadamo se da ce se organizator javiti pa objasniti sve
sreca nisam dolazio :D
 
Član
ja mislio doc i ivica mi javi da ni slucajno ne dolazim tnx jos jednom na tome :) iskreno sam se ponadao da ce biti nesh al ovo je presmijesno...
 
Član
:icon_question::icon_question::icon_question:...svaki komentar je suvisan...ja sam ostao 10 min nakon sto su svi otisli i stojao sam kraj "organizatora"...bio je mrtav ladan...kao da je dosao u disko pa se pomalo zabavlja...nije se pobrinuo ni za sta...cak koliko sam vidio nije ni pogledao kako treba auta kad su odlazila u kolonama...brinuo se da neko ne ukrade one sokove i pivo sto su stajali pored bine...:icon_eek::icon_eek::icon_eek::lol::lol::lol:
 
Član
a mamicu im poljubim........zao mi sam sto sam dao 5 maraka za ulaz,al neznam ni zast sam dao,sto sam doso stajati?
 
Član
jbg drug...a jesi vidio da je ispred hale bilo pa mozda i vise auta nego iza...:lol::lol::lol:
 
Član
ja cu samo nesto reci, nemojte da uzimate u isti kalup a.k. hot wheels sa ovim sranjem... jer ja garantujem da cemo ja i moji ljudi doci na vasa okupljanja radi druzenja i iz razloga sto svi volimo auta...

zato kada i mi odlucimo da napravimo promociju naseg auto kluba, svi cete biti pozvani i potrudicemo se maximalno da sve bude na nivou...
 
Član
ovako..
Prvo da se zahvalim svim ljudima koji su dosli, skupili vremena da dodju na druzenje, zao mi je zbog svega sto se desilo. Plesacice su otkazale u 15h jer je vrijeme bilo uzas za plesanje na otvorenom, zao nam je sto nismo uspjeli da ispostujemo ono sto smo obecali i izvinjavam se u svoje i ime ostalih organizatora. Nadam se da ce ljudi koji su se predstavljali kao prijatelji i pomagaci iz Modrice (koje necu ovim putem da navodim sami ce se prepoznati) prestati da seru po forumu jer su nam obecali pomoc, kako novcanu tako i u pronalazenju sponzora i organizaciji (koja je tekla prebrzo). Mi stojimo iza stvari koje smo uradili i ustrajali smo da citavo jutro (kisno i hladno) montoramo binu, razvozimo pice i stolove, te cistimo parking. Hvala svim Modricanima koji su razvikali na sav glas da je desavanje odgodjeno i koji su pljuvali po nama, mi smo ipak odradili koliko-toliko posla, platili DJ-eve, sklopili binu, sredili papirologiju, iznajmili ozvucenje i rasvjetu, platili radnike, izbacivace te odstampali reklamni materijal i oblijepili sirom Bosne. Jos jednom se izvinjavam u ime svih ljudi koji su radili, htjeli smo da sve protekne u najboljem redu.
Jos jednom da se zahvalim Modrickom klubu (koji nije ni regularan, niti je negdje uveden, koliko znam i ne postoji ni jedan auto klub u MD osim VW Club) sto su dosli a nisu dobili svoj besplatan red bull, ako vam je zao sto ste dosli dzabe obratite se organizatorima da vam dostave vas primjerak.
 
Član
2Slow4M3 je napisao(la):
ovako..
Prvo da se zahvalim svim ljudima koji su dosli, skupili vremena da dodju na druzenje, zao mi je zbog svega sto se desilo. Plesacice su otkazale u 15h jer je vrijeme bilo uzas za plesanje na otvorenom, zao nam je sto nismo uspjeli da ispostujemo ono sto smo obecali i izvinjavam se u svoje i ime ostalih organizatora. Nadam se da ce ljudi koji su se predstavljali kao prijatelji i pomagaci iz Modrice (koje necu ovim putem da navodim sami ce se prepoznati) prestati da seru po forumu jer su nam obecali pomoc, kako novcanu tako i u pronalazenju sponzora i organizaciji (koja je tekla prebrzo). Mi stojimo iza stvari koje smo uradili i ustrajali smo da citavo jutro (kisno i hladno) montoramo binu, razvozimo pice i stolove, te cistimo parking. Hvala svim Modricanima koji su razvikali na sav glas da je desavanje odgodjeno i koji su pljuvali po nama, mi smo ipak odradili koliko-toliko posla, platili DJ-eve, sklopili binu, sredili papirologiju, iznajmili ozvucenje i rasvjetu, platili radnike, izbacivace te odstampali reklamni materijal i oblijepili sirom Bosne. Jos jednom se izvinjavam u ime svih ljudi koji su radili, htjeli smo da sve protekne u najboljem redu.
Jos jednom da se zahvalim Modrickom klubu (koji nije ni regularan, niti je negdje uveden, koliko znam i ne postoji ni jedan auto klub u MD osim VW Club) sto su dosli a nisu dobili svoj besplatan red bull, ako vam je zao sto ste dosli dzabe obratite se organizatorima da vam dostave vas primjerak.

e moj zica, tacno si jadan majke mi mile. klub ce biti za 7 dana registrovan, zao mi je sto nisi upucen, uglavnom nisam nikome pricao da nece biti nista, a znao sam da ces slagati za ono sto si prikazao na plakatama i sto si obecao ljudima da ih samo privuces, a sponzore, kome da nadjem? nekome ko se digao i ne hoda po zemlji??? to objasni svim onim sponzorima koji su ti sve platili, nisi morao marke da dandes koliko su ti oni dali...

i jos nesto, klub ne prozivaj jer mi nismo nista lose uradili.

pricali smo posle organizacije da nista nije kako je obecano, sto bi i ti pricao da si na mojoj promociji isto to dozivio...

i prestani lagati svijetu, reci im da znaju da su sponzori sve ono platili, a ti sta god da kazes misljenje se nece moje promjeniti... jer znam kako je i sta je u pitanju a ti se ljudima sad uvlaci sa nekom desetom pricom...

uglavnom ste ispali nula! prihvatio ti to ili ne.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top