Veliki STREET RACE party

Veliki STREET RACE party

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zex je napisao(la):
Daj sutre,tj. danas javljajte kakvo je vreme u Modrici,mi se nakanili doci sa 10 auta,a ako bude kisha kao i ovde u BL :(


EDIT:...jebena kisa je osvanula...al nemojte da vas to zajebe pa da ne dodjete...prestace do veceras...
 
Član
...ako bude padala kisa toliko sve se seli u disco klub...i tamo se nastavlja...tako sam cuo...
 

Zex

Član
Sad smo se culi,dolazimo,najverovatnije sa 10auta,ako je moguce obezbedite parking da budemo auto do auta a ne rastrkani.
Unapred hvala.
 
evo da vam javim desavanje sa partya

Mogu da kazem da je party bio ko kura*.
Neznam sta da vam kazem osim da od pola navedenog sto je trebalo da bude na partyu nije bilo ni rostilja ni plesacica ni red bula......
 
Član
upravo bio A.K. LOW RIDE dosao s nekih 10 auta bili smo najbrojniji ali onaj nindza s 3kom sto je pokusao da radi neki "donut" ili sta (a ne zna) je naletao na publiku zamalo da ne pokupi ljude i auta je DEBIL, jbte pa od mog auta je prosao 10cm zato i jesam izasao odmah s bejzbolkom (sto je bzze al jbga), a fino je pocelo
 
Član
ovo je nezamislivo,organizacija i sve ostalo,ljudi su toliko nalagali,nemam reci i ja sam se nadao da ce biti nesta,al sve lazije i navlakuse.nadam se da ljudi nece povezat ovo sa nasim klubom jer mi nemamo veze sa ovim.
 
Početnik
auh... kakvo je ovo sad drvlje i kamenje... pa, mozda nisu nalagali, mozda je samo bila visa sila, tj. van njihovih ruku, nesto se omaklo, desilo nepredvidjeno... a?
 
Član
puno toga je obecano ali nista od toga,zbog cega je sve to nemam pojma,nebi rekao da je toliko lose vreme uticalo,kad su momci iz B. Luke dosli svaka im cast a i zao mi je sto su momci dzabe dosli zbog nicega,samo su se financiski izlozili bespotrebno,a kad bude pravo okupljanje vezano za nas klub vecina ih nece doci zbog ovaga.
 
Davor_ je napisao(la):
e ovako nije bilo lose jbga lose vreme a ostalo je i moglo upalit da nije bilo onih padobranaca

nema vreme nikakve veze nego ti nama reci koliko si popio red bula i pojeo rostilja sto je bilo obecano na partyu i kakvesu plesacice bile?
 
Član
Nocni_Vitez je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
e ovako nije bilo lose jbga lose vreme a ostalo je i moglo upalit da nije bilo onih padobranaca

nema vreme nikakve veze nego ti nama reci koliko si popio red bula i pojeo rostilja sto je bilo obecano na partyu i kakvesu plesacice bile?

hahahaha, ovo je bilo smijesno, hahaha, red bull besplatno (zaista smijesno), rostilj (jos smijesnije), plesacice (imal ko broj od one crne :lol:), stvarno nemam sta da kazem za ovo veceras. a onaj budalas sa golfom 3 umalo da pobije ljude ali brzo je diskvalifikovan...

cast svim ljudima koji su dosli i odvojili para i vremena za ovo...
moja ocjena od 1 - 10 je 0...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top