Veliki STREET RACE party

Veliki STREET RACE party

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eh ovako ljudi moji, zaludjenici tuningom ili uopste automobilizmom...
U planu je jedan projekat (za koji se nadamo da ce imati veliku popularnost) za koji je bilo potrebno mnogo rada, truda i sredstava.. 25.10 (subota, nadajmo se suncana) u Modrici ce se odrzati mega party ljubitelja automobilizma.. Ocekuje se veliki broj gradjana na samom skupu, kao i mnogo poznanika iz obliznjih gradova.. Evo o cemu se radi:
Velika bina, Rostilj, atraktivne plesacice, mnogo DJ-eva iz raznih gradova uz Electrohouse, gangsta rap, eurodance... Generalni sponzor RED BULL koji ce naravno biti besplatno za sve goste. Plakate ce jako brzo "osvanuti" u vasem gradu, dodjite da se druzimo, ovim skupom, naravno, promovisemo i nas novi auto klub.. Dobojlije vi ste vec bili kod nas na "nezvanicnom" okupljanju, svi Ste pozvani da svojim prisustvom uvelicate ovaj mega party..[/font]


EDIT: Datum je pomjeren na subotu iz meteoroloskih razloga :)
 
Član
a jbt nemogu vjerovati...e stvarno svaka vam cast...ako bude trebala neka pomoc slobodno javite...tu sam da pomognem...;););)
 
Član
srdjo je napisao(la):
a jbt nemogu vjerovati...e stvarno svaka vam cast...ako bude trebala neka pomoc slobodno javite...tu sam da pomognem...;););)



naravno, svaka pomoc je dobrodosla... sutra ce biti sastanak odgovornih ljudi za to, dakle danas je rijesena rutina, datum i ostalo (sto je vec gore navedeno) a sutra cemo da podijelimo poslove, ljudi na ulazu, parkingu, zaduzeni za pice i hranu...
 
Član
OK...et onda racunajte i na mene ako zafali ljudi...bjezim iz skole zbog toga...:lol::lol::lol:
 
Član
oooo cestitke.LOW RIDE je tamo a alene eto me ako ces mi rezervisat mjesto kraj plesacica na bini
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top