Veliki STREET RACE party

Veliki STREET RACE party

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zex

Član
Mi smo planirali stvarno provesti ugodno vece u druzenju,zezanju,hrani,picu i djuskanju uz neke fine devojcice,a naisli smo na...
...hajmo reci nista.

Od obecanog nista nije bilo obecano,malo mi je krivo sto se to unapred znalo i sto je to neko namerno ili slucajno "zaboravio" da napise na forumu.Mi smo dosli sa 7auta,pojavili se i taman kad smo zaboravili na pocetno ispaljivanje i poceli da se upoznajemo sa ekipom,uleti momak sa trojkom,evo i slike tog delije:

Narod poceo da bezi a dvojica nekih momaka su se doslovno bacila pod jedan od nasih auta koji je bio parkiran u blizini da bi izbegli da ih ovaj "ćuner" ne pokupi.Cim smo to videli skuzili smo da stvar polako izmice kontroli seli u auta i otisli.Ovim se zahvaljujem u svoje i u ime kluba momcima koji su nas zaustavili na parkingu ispred dvorane i pokazali nam gde se nalazi ona pekara "Klas" u kojoj smo jeli extra burek,Ok picu i neku cudnu majonezu :D

Sve u svemu pobrinuli smo se sami za provod,zezanje je izmedju nas samih bilo na nivou kao i uvek tako da sve lose pada u zaborav,a mi ostajemo bogatiji za jedno iskustvo.Jer kao sto narod kaze,pametan uci na tudjim greskama...
...zivi bili pa videli,na prolece nam je u planu napraviti jedan pravi meet u samom centru BL,ali o tom-po tom,kad sve bude 100% osigurano,tad cete biti i obavesteni i pozvani.




P.S. Moze jedno pitanje za one koji su ovo "organizovali"?
Za sta smo mi platili 5KM?Da uvezemo auto?Ajde i to da shvatim,ali niste ni to zadovoljili kako treba jer ni mi sami,a kamoli nasa auta tamo nisu bila osigurana?!

P.S.2 Slika imam nesto,a okacicu ih sutra,iskreno mrzi me nocas hostovati.
 
Član
@zex......ahd nadamo se da smo vas ja i semir bar odveli u dobru pekaru.......a ostalo je katastrofa.men je sam zao sto ste dosli iz BL za bezveze i nista!!!!
 
Član
ljudi, zasto se organizator ne javlja sada? do sada je bilo nekakvih hvalisanja i svega, a sad nece ni da se javi da objasni situaciju zbog cega sve te lazi ? banjalucani, nemojte sta da zamjerite nasem klubu A.K."Hot Wheels Modriča" jer mi nismo nasa auta uopste uvozili. Parkirali smo se ispred sportske dvorane...
 
Član
ma ljudi meni je bilo super nema sta onaj nindza je prica za sebe i onaj s audijem!!od nas je bilo paljenje guma i kada je pokusan dunut (zbog sastava asfalta nije moguce) momak je parkirao auto da se ne zeza bezveze i to je to!
 
Član
A onaj papak sa golfom 3 treba otici kod Davora na privatne casove kulture saobracaja(Bejzbolka)...hehehe..
 
Član
Deni_N je napisao(la):
A onaj papak sa golfom 3 treba otici kod Davora na privatne casove kulture saobracaja(Bejzbolka)...hehehe..

hhehehe, e bogami si mu dobro ime dao "papak" hahaha. tacno seljak od covjeka... onda ce nam davor profitirati ako bude tako :lol:
 

Zex

Član
Zex je napisao(la):
...Ovim se zahvaljujem u svoje i u ime kluba momcima koji su nas zaustavili na parkingu ispred dvorane i pokazali nam gde se nalazi ona pekara "Klas" u kojoj smo jeli extra burek,OK picu i neku cudnu majonezu :D

Ivice,ne citas me pazljivo ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top