Veliki STREET RACE party

Veliki STREET RACE party

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
d3j4n0v1c je napisao(la):
srdjo je napisao(la):
slikao je valjda jos neko...ovo sam ja onako bezz sa telefonom a kamera mi slaba...(2 mpx)!!!:icon_smile::icon_smile::icon_smile:

dovoljna je pixelaza cim se vide auta... heheheheheh

ma extra je...samo malo zeza sto nije bilo one profi rasvjete koju su obecali...ja se nisam pripremao za onakav mrak...nisam ni nosio fotic!!!:lol::lol::lol:
 
Član
srdjo je napisao(la):
d3j4n0v1c je napisao(la):
srdjo je napisao(la):
slikao je valjda jos neko...ovo sam ja onako bezz sa telefonom a kamera mi slaba...(2 mpx)!!!:icon_smile::icon_smile::icon_smile:

dovoljna je pixelaza cim se vide auta... heheheheheh

ma extra je...samo malo zeza sto nije bilo one profi rasvjete koju su obecali...ja se nisam pripremao za onakav mrak...nisam ni nosio fotic!!!:lol::lol::lol:

hahahahahahah, zanimljivo :lol::lol::lol:
 
Član
ma strava...stvarno svaka cast...skupa je ono oprema...treba ti dovesti i montirati...Respect!!!:cool::cool::cool:
 
Član
sta ces sta je bilo bilo je sad je samo prica i smeh,oni koji su bili videli su i to je to.zao mi je samo ljudi sto su dosli bezveze,ali ako nista drugo barem smo se upoznali sa nekima,u losem ima i necega dobrog.
 
hmmm nisam otisao i nemam sta puno da komentiram, ali moram reci haj i nekako za ove momke sta su dosli iz obliznjih mjesta pa nisu puno puta presli al da sam ja dosao iz sarajeva gore i da zateknem tako nesto, neko bi mi garant platio put, ljudi neodgovorno totalno ko god da je napravio ovo sranje nemogu da vjerujem s cim se zajebavate i kako reklamirate sebe
 
Član
ne reklamiramo se svi...nemoj sve nas iz Modrice da stavljas pod isti kalup sa "organizatorom"...mi u tome nismo ni ucestvovali...i vjeruj da se i nama nije svidjelo...ja sam iskreno dosao samo da vidim kakvih ce auta doci...posto sam skontao da ce to biti pravi shit...i vjeruj da ti "organizator" ne bi platio ni pice a kamoli put...to nek potvrde momci koji su dosli...oni znaju sta su dobili od "organizatora"...NISTA!!!:lol::lol::lol:
 

Zex

Član
Evo od mene nesto slika,ima i nasih,ali i nekoliko vozilica...

















Evo i jedna slika iz pekare ;) :



I jedna po povratku iz BL,na nasem parkingu:



E,da na povratku samo da se pohvalim zaustavile su me dve patrole,uzeli sve zive podatke,ali (bar se nadam) nisu nista pisali :icon_biggrin:
 
Član
srdjo je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Jao cija je ova bembara 8mica, prejaka je....

Doboj V12ka hehehe i kad je dosao samo je jednom "otisao" u blokadu i to bi to MUK................

e stvarno je prejaka...nadglasao je muziku kad je uletio u crveno...btw. koji je motor u njoj???:cool::cool::cool:

850 ci 299 konja v12 najslabiji 5.0 motor u 8 bmw-u, ali veoma kvalitetan...
 
Član
d3j4n0v1c je napisao(la):
srdjo je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Jao cija je ova bembara 8mica, prejaka je....

Doboj V12ka hehehe i kad je dosao samo je jednom "otisao" u blokadu i to bi to MUK................

e stvarno je prejaka...nadglasao je muziku kad je uletio u crveno...btw. koji je motor u njoj???:cool::cool::cool:

850 ci 299 konja v12 najslabiji motor u 8 bmw-u, ali veoma kvalitetan...

fina dzidza...a mislio sam da taj "najslabiji" motor ima oko 350 KS...ovo je tek drugi put da ga srecem uzivo...strava je...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top