Veliki STREET RACE party

Veliki STREET RACE party

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ivica je napisao(la):
@zex......ahd nadamo se da smo vas ja i semir bar odveli u dobru pekaru.......a ostalo je katastrofa.men je sam zao sto ste dosli iz BL za bezveze i nista!!!!

Drago mi je da smo se upoznali, sirnica je bili extra:cool: vidimo se u Banja Luci ako Bog da . . .

d3j4n0v1c je napisao(la):
ljudi, zasto se organizator ne javlja sada? do sada je bilo nekakvih hvalisanja i svega, a sad nece ni da se javi da objasni situaciju zbog cega sve te lazi ? banjalucani, nemojte sta da zamjerite nasem klubu A.K."Hot Wheels Modriča" jer mi nismo nasa auta uopste uvozili. Parkirali smo se ispred sportske dvorane...

Ne zamjerimo mi nikome nista, nama je bilo dobro, provozali se, druzili, i OK. Otisli smo istog trena kad je onaj Van Dam poceo da divlja i pokazuje svoje Drift umjece...
Zao mi je sto organizator nije uspio da ispostuje navedeno, ali bar je pokusao.

Puno srece u buducnosti i vidimo se u Banja Luci na proljece ;)

p.s. drago mi je sto smo se upoznali
 
Lako ti je lagati drugima koji nisu iz Modrice.znmo te svi kakavsi samo dzagbe tipkas po toj tastaturi i okrivljujes nas klub mislio si na nama da zaradis da mi pozovemo raju a da ti kupis pare za ulaz.Nismo ni mi sisali veslo pa pojeli Camac
 
Član
Dottore je napisao(la):
ivica je napisao(la):
@zex......ahd nadamo se da smo vas ja i semir bar odveli u dobru pekaru.......a ostalo je katastrofa.men je sam zao sto ste dosli iz BL za bezveze i nista!!!!

Drago mi je da smo se upoznali, sirnica je bili extra:cool: vidimo se u Banja Luci ako Bog da . . .

d3j4n0v1c je napisao(la):
ljudi, zasto se organizator ne javlja sada? do sada je bilo nekakvih hvalisanja i svega, a sad nece ni da se javi da objasni situaciju zbog cega sve te lazi ? banjalucani, nemojte sta da zamjerite nasem klubu A.K."Hot Wheels Modriča" jer mi nismo nasa auta uopste uvozili. Parkirali smo se ispred sportske dvorane...

Ne zamjerimo mi nikome nista, nama je bilo dobro, provozali se, druzili, i OK. Otisli smo istog trena kad je onaj Van Dam poceo da divlja i pokazuje svoje Drift umjece...
Zao mi je sto organizator nije uspio da ispostuje navedeno, ali bar je pokusao.

Puno srece u buducnosti i vidimo se u Banja Luci na proljece ;)

p.s. drago mi je sto smo se upoznali

brate i meni je drago da smo se upoznali, kako ste vi prosli u putu? nadam se da nije bilo nikakvih prepreka do Banja Luke?
 
Član
men sam zao momaka iz AK Crankshaft sto su dosli.......al nadam se da ce kod vas biti sve ok ak dodjemo......
 
Član
Put prosao extra, vozili smo polako laganini, cak smo stigli i kod nas na parking na okupljanje hehehhe :)

@ Ivica, ma ok je, jeste da smo se malo bili razocarali ali sta je tu je :)

ZEX DAAAAJ SLIKEEEEEE :)
 
Član
slikao je valjda jos neko...ovo sam ja onako bezz sa telefonom a kamera mi slaba...(2 mpx)!!!:icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top