Velicanstveno okupljanje na pist!i" THX EKIPI IZ NEUMA SVAKA CAST MOMCI@

Velicanstveno okupljanje na pist!i" THX EKIPI IZ NEUMA SVAKA CAST MOMCI@

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
RE: SVI NA PISTU

evo samo da kazem,ako ne bude kise,ja dolazim u nedjelju i nosim rostilj,drva,nesto pica i mesa:cool:
 
Član
RE: SVI NA PISTU

Evo novi spisak za nedelju ovu! Nista jednostavno ko zeli samo da vidimo okvirno koliko nas ide! Cole nosi rostilj i drva mi ce mo pice i jelo svak nek ponese po nekoliko cevapa koju pivu i ludnica sta ce nam bolje! Ajmo ko je za nek samo pisu
Cole
Sandy
Cnic_gsi
Buraz
Gogo
.
.
.
 
Član
RE: SVI NA PISTU

cnic_gsi je napisao(la):
Evo novi spisak za nedelju ovu! Nista jednostavno ko zeli samo da vidimo okvirno koliko nas ide! Cole nosi rostilj i drva mi ce mo pice i jelo svak nek ponese po nekoliko cevapa koju pivu i ludnica sta ce nam bolje! Ajmo ko je za nek samo pisu
Cole
Sandy
Cnic_gsi
Buraz
Gogo
.
.
.


I ja sam tu kao što sam rekao... imam predavanje petak od 9 do 9, subotu isto tako... nedjelju takođe... ali nedjelju eto me oko 1 do dole malo ako ništa da vas vidim i provozam se krug pistom... popit sok i nazad, ako mognem ostat duže, dobro jeste :)
 
BHT Ovisnik
RE: SVI NA PISTU

hajmo ovako,odrediti točno vrijeme ja sam za 11:30 jer da kasnije ne bude hladno puno
 
Član
RE: SVI NA PISTU

cnic_gsi je napisao(la):
Evo novi spisak za nedelju ovu! Nista jednostavno ko zeli samo da vidimo okvirno koliko nas ide! Cole nosi rostilj i drva mi ce mo pice i jelo svak nek ponese po nekoliko cevapa koju pivu i ludnica sta ce nam bolje! Ajmo ko je za nek samo pisu
Cole
Sandy
Cnic_gsi
Buraz
Gogo
tibor987 aka Skodacija :D ( nosim gajbu pive, ne garantiram da ce puna doci do piste :D )
.
.
.
 
Član
RE: SVI NA PISTU

Evo ja dolazim jos samnom popratne ekipe i nosim min 2kg cevapa! :cool: I vjerujem da ce svi doc dole! :D
 
BHT Ovisnik
RE: SVI NA PISTU

da oce bit dan kao danas bilo bi extra,a valjda ce i biti,nego jel odgovara oko 11:30 ?
 
BHT Ovisnik
RE: SVI NA PISTU

nek se izjasne drugi jel pase
vrijeme zadovoljavajuce,temperatura ne bas,al nea veze
651757e3a798740368af312280b31ee7.JPG
 
Član
RE: SVI NA PISTU

CoL3-99 je napisao(la):
nek se izjasne drugi jel pase
vrijeme zadovoljavajuce,temperatura ne bas,al nea veze
651757e3a798740368af312280b31ee7.JPG

Cole ako ti treba jakna ponesem ti... :p hehehe ebo temperaturu bola, obuci se dobro i zdravo... samo nek je suho nek ne pada ona kiša ubica, ja sam odmah zadovoljan u životu :)
 
BHT Ovisnik
RE: SVI NA PISTU

ma dobro to,al ipak rostilja se i to,a cistina,ako pukne bura :lol: danas je bio fin dan,aBd i u7 nedjelju:cool:
 
Član
RE: SVI NA PISTU

Ma drama samo neka je prognoza tacna suho nista nam vise netreba evo mi smo se vamo naostrili pravo ima da gori nemojte ispalit!
 
BHT Ovisnik
RE: SVI NA PISTU

ocel nas bit jos,nekako imam osjecaj da ce nas bit manje negoprosli put,zovite:cool: i nemojte mi kasnit tamo ko prosli put,reklo se u 1,ja doso oko 1,mozda 5 min prije,njih nema prije 2:D
 
Član
RE: SVI NA PISTU

cnic_gsi je napisao(la):
Ma drama samo neka je prognoza tacna suho nista nam vise netreba evo mi smo se vamo naostrili pravo ima da gori nemojte ispalit!

Eo u Mostaru ljepota od vremena... :D

Valjda će ostat ovako i sutra i prekosutra ;)

wozdra :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top