Velicanstveno okupljanje na pist!i" THX EKIPI IZ NEUMA SVAKA CAST MOMCI@

Velicanstveno okupljanje na pist!i" THX EKIPI IZ NEUMA SVAKA CAST MOMCI@

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: SVI NA PISTU

Ocu sandy np imam ti br. a tibore netreba nam vise nemam ni ja vise uzmemo 3 4 kg cevapa moze jest komotno 10 ljudi i malo kruha i dobar koja piva i eto!??? Ja cu vidit vamo sa svojima kakvo je stanje! Pa se javim ovdje slao sam skeneru poruku nejavlja se! :icon_sad:

Evo salje mi skener sms ima temp. 39 nemoze o sebi tako da on neide! Brz oporavak mu zelimo
 
Član
RE: SVI NA PISTU

skener bolestan jbg temperatura mi veca nego u kocke poslije drifta :)
jbg neda mi se nikako da dodjem da ubijem ove 4 gume sta imam spremne samo za toga ali bit ce prilika i lijepih nedjelja jos puno
 
Član
RE: SVI NA PISTU

Scaneru samo ti ozdravi, pogledaj termostat jel otvara, mozda ako ga promjenes mozd aopane temp heheh :lol:


Maki, aj pa javi da se skontamo, da ne bude navrat-nanos sve ;)
 
Član
RE: SVI NA PISTU

Brzo ozdravi pa nam se pridruzi :icon_smile:

a javite sta ste skontali za rostilj, posto ja nepijem alkohol a ni stari, mi cemo ponijet vode i koi sok ako se nadje :icon_smile: :cool:

Nego nema nam jutros Coleta sta je sa njim oce li doc??
 
BHT Ovisnik
RE: SVI NA PISTU

ja taman dosao,necu moci ici nazalost,od starog kolegi danas sprovod,onaj lovac sto je slucajno upucan,pa ce stari ici u 2 tako da me nema tko odvest,a kum mi se narucio u 3 na rucak u pm:icon_sad:
 
Član
RE: SVI NA PISTU

tako je brate hehh upravu si bio ajde vidit ce mo dolauite oce li hodbina doc itd ajmo napravit kolonu i gonimo nista rostilj samo piva i sokovi zz vidimo se dole!
 
Član
RE: SVI NA PISTU

Moze, kad i odakle se polazi da se prikljucimo koloni, i nemoj da kad dodemo dole da se niko nece potezat. Cnic ocel ti buraz doc?
 
Član
RE: SVI NA PISTU

Ja bio dole bilo jos neke raje, malo se potezali i tako, steta sto ste vi ostali odustali bilo je dole sigurno 3-4 auta koja su se potezala
 
Član
RE: SVI NA PISTU

Iso bi ali jbg kad smo spali na nas 4 nije bilo koristi pa otisli na pice oprali auta na pumpi i eto nista posebno bas mi je zao sto je ispalo tako svak je imo obaveza i neodosmo!
 
Član
RE: SVI NA PISTU

cnic_gsi je napisao(la):
Iso bi ali jbg kad smo spali na nas 4 nije bilo koristi pa otisli na pice oprali auta na pumpi i eto nista posebno bas mi je zao sto je ispalo tako svak je imo obaveza i neodosmo!

Slijedeća nedjelja brate... skontajte se kakvo vrijeme najavljuju, ako ništa da popijemo po pivo/sok i sl... ;)
 
Član
RE: SVI NA PISTU

cnic_gsi je napisao(la):
Iso bi ali jbg kad smo spali na nas 4 nije bilo koristi pa otisli na pice oprali auta na pumpi i eto nista posebno bas mi je zao sto je ispalo tako svak je imo obaveza i neodosmo!

Ccc mogli ste i mene zvat da dodem da perem :icon_rolleyes:
 
Član
RE: SVI NA PISTU

sandy_mo je napisao(la):
cnic_gsi je napisao(la):
Iso bi ali jbg kad smo spali na nas 4 nije bilo koristi pa otisli na pice oprali auta na pumpi i eto nista posebno bas mi je zao sto je ispalo tako svak je imo obaveza i neodosmo!

Ccc mogli ste i mene zvat da dodem da perem :icon_rolleyes:

Nismo te zeljeli patit ja i buraz otisli i popratne ekipe s njim i samnom! Niko s autima nije bio! ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top