Velicanstveno okupljanje na pist!i" THX EKIPI IZ NEUMA SVAKA CAST MOMCI@

Velicanstveno okupljanje na pist!i" THX EKIPI IZ NEUMA SVAKA CAST MOMCI@

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
RE: SVI NA PISTU

sta ja jos da ponesem,jel ima kruha ili plasticnih casa,da ne ostanemo bez toga
 
RE: SVI NA PISTU

Mozda dođem i ja malo
cuo sam za sve ovo neki dan ali nisam znao da ce sve to ovako bit rostilj rakijanje ali jbg da sam sve znao i ja bih vam nesto pripremio a nocas sam sa puta dosao tako da sam glić ko tić ali ipak dolazim da bacim koju sliku heah
 
BHT Ovisnik
RE: SVI NA PISTU

navrati,svi su dobro dosli:cool: ja polazim,odo i do mesnice da i nesto malo uzmem:icon_smile:
 
Član
RE: SVI NA PISTU

de jednu porciju ako moze za sanski most....cekam vas kod SEMAFORA :D:lol::lol:



momci samo uzivajte;)
 
RE: SVI NA PISTU

Bio sam malo stiskali BMW na kraju kad smo posli ali sve u svemu extra bilo raje kao nikad do sada nedeljom
Tibor,Col i svi ostali predobro organizirali i antrax je bio tu sa svojim Opelom
 
BHT Ovisnik
RE: SVI NA PISTU

po obicaju prvi dođem i sat vremena cekam:icon_twisted::D salim se,dosli ja i antrax dole nesto poslije 11:30 kad upada neki momak s passato,ovo ono kad ono nas clan HODBINA,drago mi je da smo se upoznali,bilo sto raje:D salim se,bilo je par clanova s foruma,par momaka iz neuma,raja drama,narostiljali mesa,svega bilo,nikom nista nije falilo,ostalo i viska,bilo cak 30-ak auta,sto nisam mogao vjerovat da ce nas se skupit,slike slijede,bio je i bmwscaner ,palio nam gume,čevrto kučku,ma nije moglo bit bolje:cool:
 
Član
RE: SVI NA PISTU

Ev stigo i ja kuci, drama bilo extra organizirano, raja drama svaka cast, malo se potezali, palili gume i td. :) slike i videi se uploaduju ;)
 
BHT Ovisnik
RE: SVI NA PISTU

pravim ja temu,samo cekam gotov upload pa tamo ubaci,bit ce za 2 min:icon_smile:
 
Član
RE: SVI NA PISTU

Meet je bio prejak, raja i raspolozenje ko nikad dosad, ja sam prezadovoljan otisao...samo sam na povratku u juznom logoru spusio vozacku na mjesec dana, 100 marki i 2 kaznena boda...naime, malo sam strulio na pivi pa sam preticao 4 auta na punoj crti i okinuo me ciko murjak sa lizalom...j*o sam macku sad :icon_sad:

al se isplatiloooo :cool::cool::cool:
 
BHT Ovisnik
RE: SVI NA PISTU

a nemoj zezat:icon_evil: nakon proslog meet-a sam ja naj*o od policije sad ti,ja sam po prvi put vidio da dizlo moze pljuvat vatru nakon onog race-a:lol:
al opet nije ti puno kazna,jesil koliko napuho,osim sto su ti uzeli vozacku,samo ako nemas jos bodova,ja nemam polozeno,al imam vec 1:D
 
Član
RE: SVI NA PISTU

Hehe moj Tiba vidim ja zaustavili te, reko uh sad je naj*o popio je par pivica dole :cool:

Sad parkiraj skodu i radi je u garazi :lol: nek malo miruje :lol:
 
RE: SVI NA PISTU

sandy_mo je napisao(la):
Hehe moj Tiba vidim ja zaustavili te, reko uh sad je naj*o popio je par pivica dole :cool:

Sad parkiraj skodu i radi je u garazi :lol: nek malo miruje :lol:


ija sam mu to govorio al u šali jbg šteta za vozačku moglo je da prođe bez toga al kad se uzme u obzir gdje je pretico dobro je prošo sreća nije puho da je puho bilo bi gore mislim i ovo je velika kazna al da se izdržat jbg kume drugi put pamet u glavu život ide dalje ne sekiraj se dolazit ću ja po tebe da idemo na piće :lol:;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top