Velicanstveno okupljanje na pist!i" THX EKIPI IZ NEUMA SVAKA CAST MOMCI@

Velicanstveno okupljanje na pist!i" THX EKIPI IZ NEUMA SVAKA CAST MOMCI@

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: SVI NA PISTU

Hmm ja nisam siguran da cu moc doc, a ako mognem docu sa skuterom i jos nekom ekipom na skuterima da vam zagrijemo asfalt :cool:
 
BHT Ovisnik
RE: SVI NA PISTU

a daj nemoj zezat,sto to,ja vec kupio brikete za rostilj

i hajd promjeni naslov u temi,stavi koji je datum i vrijeme da odmah znaju da ne traze:icon_smile:
 
Član
RE: SVI NA PISTU

Evo nove informacije o mom dolasku :lol:

kaze stari da cemo doc ako on bude dobar, sinoc je u hitnoj bio nesto mu tlak bio visok, danas je dobar pa kaze ako bude i sutra ok eto nas ;) nosimo malo cevapa
 
BHT Ovisnik
RE: SVI NA PISTU

nesto se svi usutili,daj Boze da bude sve uredu pa da dođes i ti sa autćom:cool: samo da nas ne bude malo,rostilj je poprilicno velik tako da ce bit dosta za sve na vrijeme:cool:
 
Član
RE: SVI NA PISTU

CoL3-99 je napisao(la):
nesto se svi usutili,daj Boze da bude sve uredu pa da dođes i ti sa autćom:cool: samo da nas ne bude malo,rostilj je poprilicno velik tako da ce bit dosta za sve na vrijeme:cool:

Ja nemam pojma... tj. u Mostaru sam ujutru svakako... Imam problema sa autom, tj. sinoć kad sam se vraćao iz Mostara pojavilo mi se neko zujanje tokom dodavanja gasa u vožnji... tako isto jutros i danas kad sam išao do Mostara i nazad... neam pojma šta je i td... ako šta noćas skontam i bude do usisa kako mislim... onda me eto da vozim... ako ne, onda ću doći da vas vidim, neću da forsiram auto dok ne skontam šta je u pitanju...
 
BHT Ovisnik
RE: SVI NA PISTU

ma nece biti race,fino druzenje kako sto mi mi neki dan:cool: eventulno ako tko htjedne pa prijateljski race:cool:
 
Član
RE: SVI NA PISTU

CoL3-99 je napisao(la):
ma nece biti race,fino druzenje kako sto mi mi neki dan:cool: eventulno ako tko htjedne pa prijateljski race:cool:

Doči ću u svakom slučaju onda da vas vidim... popit sok i pičit nazad... ili u najgorem slučaju pivo, ako baš budem mahmuran :D eo me zovu večeras tamo odakle niko trjiezan ne izlazi u sitne sate, pa zato :D haha

Čujemo se onda nekad kad završim na faxu, zovnem te da vidim jeste već dole.
 
BHT Ovisnik
RE: SVI NA PISTU

ok,ja cu u vec u 11:30 99% biti dole,mozda zakasnim 5 min najvise
 
Član
RE: SVI NA PISTU

Ja cu ujutro znati 100% dal dolazim ili ne, stari sad rece: ˝ic cemo ako ja budem dobar ujutro˝ nesto je njega glava. Ugl. ako bude dobar eto nas, ako uspijem dogovorit, doce samnom jedna dvica 1.6d, eto cole konkurencije hehehe...

I nemojte se suzdrzavat izazvat na duel sutra, fino je ako se malo potegnemo najedemo i td. :) Bolje da se trkamo na pisti nego na cesti ;)
 
BHT Ovisnik
RE: SVI NA PISTU

i da,sad me zvao cnic_gsi ,potvrđeno sutra 11:30,dolazi bruka raje:cool:
 
Član
RE: SVI NA PISTU

da i mene je zvao, izgleda da se sutrasnji dan na pisti nesmije propustit,

svi sa 1.8 motorima nebojte se sve cu vas pojest hahahahaha :lol::lol::lol::lol::lol::lol: :cool:
 
Član
RE: SVI NA PISTU

Bit ce nas oko 15-ak...j*te, jos da nadjemo 2-3 pa bi skoro i sluzbeno mogli organizirat street race happening....taman se sve to na isto svelo :cool::lol::lol::lol:
 
Član
RE: SVI NA PISTU

Evo i iz Neuma ce doc ekipa,2 golfa gti i jedan kadet gsi,samo da malo izbacimo cadju iz motora.
 
Član
RE: SVI NA PISTU

:cool::cool: super a izgleda da cu vam i ja smetat sutra :)

ugl nemojte se stidit u potezanju ;)

GTI FAN je napisao(la):
Evo i iz Neuma ce doc ekipa,2 golfa gti i jedan kadet gsi,samo da malo izbacimo cadju iz motora.

uu raja drago mi je da dolazite, mi smo se prosli vikend druzili, samo navratite povezite i nesto da meni bude konkurent :cool:
 
Član
RE: SVI NA PISTU

sandy_mo je napisao(la):
:cool::cool: super a izgleda da cu vam i ja smetat sutra :)

ugl nemojte se stidit u potezanju ;)

GTI FAN je napisao(la):
Evo i iz Neuma ce doc ekipa,2 golfa gti i jedan kadet gsi,samo da malo izbacimo cadju iz motora.

uu raja drago mi je da dolazite, mi smo se prosli vikend druzili, samo navratite povezite i nesto da meni bude konkurent :cool:


Vidimo se i sutra,ovaj kadjo bi tebi mogao biti konkurent ako jos nije nazvuo nove gume :lol: a tu ce bit i siva Astra vi bi trebali odmjeriti snage.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top