Velicanstveno okupljanje na pist!i" THX EKIPI IZ NEUMA SVAKA CAST MOMCI@

Velicanstveno okupljanje na pist!i" THX EKIPI IZ NEUMA SVAKA CAST MOMCI@

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: SVI NA PISTU

Eto onda... i ja bahn'o kući... ni krevet me nije željan... :D ali dolazim ako Bog da ujutru... možda s prvom ekipom oko pola 12, najkasnije do 12 ili oko 13, 13 i 30... svejedno doći ću da vas vidim... i naravno da ove motoriće atmo do 1.4 ostavim iza sebe :p


odo odspavat 3-4 sata.


Vidimo se na pisti ako Bog da.

pozzz.
 
BHT Ovisnik
RE: SVI NA PISTU

evo dan ne moze bit ljepsi,ali je temperatura samo 6.5 °C:icon_eek:

hajd valjda ce malo i otoplit:cool:
rostilj je spreman ceka,nacjepao drva za potpale i loziti,izmjerio gepeket i rostilj u knap stane u jettu:cool:
 
Član
RE: SVI NA PISTU

CoL3-99 je napisao(la):
evo dan ne moze bit ljepsi,ali je temperatura samo 6.5 °C:icon_eek:

hajd valjda ce malo i otoplit:cool:
rostilj je spreman ceka,nacjepao drva za potpale i loziti,izmjerio gepeket i rostilj u knap stane u jettu:cool:

Eo i ja sam u Mostaru već. 7 stepeni je sada, ali za 2-3 sata će biti preko 12-13 sigurno ;)

Čim hoćete da vas častim... ja sam mrtav, samo dišem i vodu cugam eo na predavanju... da odigram kakav listić dobitni i odo u grad negdje kafu popit... pa se onda čujemo Cole.
 
Član
RE: SVI NA PISTU

Ja cu donijet malo mesa, tj. nesto cevapa :) valjda ce bit dosta, a za pit mozda koji sokic i vode :cool:

@ antrax ponesi nam nesto slatko da zasladimo nakon rostilja :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: SVI NA PISTU

sandy_mo je napisao(la):
Ja cu donijet malo mesa, tj. nesto cevapa :) valjda ce bit dosta, a za pit mozda koji sokic i vode :cool:

@ antrax ponesi nam nesto slatko da zasladimo nakon rostilja :lol::lol::lol::lol::lol:

Ok nije frka... a nije ni daleko tamo ona prodavnica za takve stvari hehe

Eo i ja još sahatak ovdje, pa odo kafu pit i uplatit ovaj dobitni tiket :D pa eto me dole :)

Kad kontate vi biti dole odprilike... da ne dođem prvi :D
 
Član
RE: SVI NA PISTU

sandy_mo je napisao(la):
e neznam ti to, zvat cu cnica pa cu ti javit ;)

Haj nazvat ću ga ja prije 11 da vidim odakle krećete, pa se negdje "nakačim" u kolonu ako sve obaveze pozavršavam do 11 ;)
 
Član
RE: SVI NA PISTU

Ja nazalost necu ucestvovati u pocetnoj koloni, upadam dole oko 12 sa jos jednim golfom 1.3 benzin, wannabe be german style/GTI :cool:

donosimo gajbu Karle, i jos ponesto cemo donirati yeaaaaahhhh :cool:
 
Član
RE: SVI NA PISTU

Pa ima da gri bit ce nas milion pive u izobilju i cevapa goriona ziva hahaha ajmo ide nas 20 minimalno heheheheh! Pozz svma koji ce doc i nece doc mi dolazimo u punom sastau!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top