vasa profesija

vasa profesija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Oggy je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
Zavrsila Srednju zubotehničku školu,trenutno student Veterinarskog fakulteta Univeriteta u Sarajevu

meni se ne dade dalje, zavrsio srednju veterinarsku...

Ma i dugo je sto jest jest,docekas i unucice dok zavrsis fax:lol:
5 godina minimalno lupas,ja sam planirala da se prebacim na stomatologiju zato i jesam upisala veterinu,a poslije mi onda nesto bilo bezze da prekidam i da se prebacim
 
Početnik
GTI 16V je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
Zavrsila Srednju zubotehničku školu,trenutno student Veterinarskog fakulteta Univeriteta u Sarajevu

meni se ne dade dalje, zavrsio srednju veterinarsku...

Ma i dugo je sto jest jest,docekas i unucice dok zavrsis fax:lol:
5 godina minimalno lupas,ja sam planirala da se prebacim na stomatologiju zato i jesam upisala veterinu,a poslije mi onda nesto bilo bezze da prekidam i da se prebacim

heh, dovoljno mi je bilo dole 2 godine prakse da se predomslim, eno ona krava dole na veterini, zbog nje sam se ja predomislio...i ev za 10-tak dana zavrsavam 3 godine na Poljoprivredi...a na vet. bi i sad bio prva..najvise druga...
 
zavrsio elektrotehnicku u buljakovom, tehnicar automatike i elektronike
i sretno zaposlen u jednoj BiH - Sweden firmi.....
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
ev jedna tema u kojoj pisete vasu profesiju i cim se trenutno bavite,sta radite... ;)

ev ja cu prvi...student 2 god. zdravstvenog fakulteta,prije toga zavrsio srednju medicinsku...trenutno nista ne radim...

neke se stvari ne mogu kupiti novcem,za sve ostalo tu su babo i mama :D

kakav je zdravstveni fakultet? to nesto novo ili si mislio medicina?
zaboravi sebe upisati,
srednja gimnazija i zubotehnicka,i student 4te godine stomatologije od oktobra 2009 i tuninga i stajlinga od 16.8.2007me
 
Član
radim u Energoinvestu na odrzavanju telefonije i LAN-a

Chuza je napisao(la):
Jos uvijek srednja skola,Elektroenergetska,to je ona jedna od onih skola od kojih nemas hajra i koja se zavrsava da imas srednju bar neku, a da se zaposlis bez 10-tak milja na kafu direktoru Elektroprivrede da se zaposlis jer drugo nemas gdje,a za dalje mozda se ness i upise a mozda i ne ko zna :D:D:D,a preko ljeta moler i jos ko zna sta god jos da se ubere koji dinar :D

:lol::lol::lol: i ja sam tu zavrsio i nije tako losa skola, a sad bilo koju skolu da zavrsis treba ti dobra stela ili dobar dzep staraca da se upises na fax ili da se ubacis negdje kao elektroprivreda
 
Početnik
srednja gim, EiM prva godina, pa 3 odmora, pa se sad opet upisujem u drugu...
pored toga radim ko graficki dizajner, airbrush artist u slobodno vrijeme, + sto svastarim na sve strane, od preprodaje djelova i teknike, do sklapanja jet motora :)
 
Član
Zavrsio elekto tehnicku skolu auto elektricar i mehanicar odrasto u radioni:lol:
Zadnih 24mjeseca radim na bliskom istoku kao mehanicar sistema za gorivo
 
lov2xlr8 je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
ev jedna tema u kojoj pisete vasu profesiju i cim se trenutno bavite,sta radite... ;)

ev ja cu prvi...student 2 god. zdravstvenog fakulteta,prije toga zavrsio srednju medicinsku...trenutno nista ne radim...

neke se stvari ne mogu kupiti novcem,za sve ostalo tu su babo i mama :D

kakav je zdravstveni fakultet? to nesto novo ili si mislio medicina?
zaboravi sebe upisati,
srednja gimnazija i zubotehnicka,i student 4te godine stomatologije od oktobra 2009 i tuninga i stajlinga od 16.8.2007me

nesto kao visa medicinska sestra,samo jos bolje,veci stepen...
ides 3 godine za diplomiranog medicinskog tehnicara i onda imas mogucnost za jos 2 godine magisterija i budes magistar zdravstvene njege ;)
 
Član
Student prava, kontam se prebaciti na FIT u mostar....a pored toga student/pripravnik oblasne kontrole letenja....i mehanicar/auto elektricar u slobodno vrijeme :D al' sam ga usarenio :D
 
Član
Zavrsio srednju medresu,tj. zanimanje imam,hatib,muallim, a upisacu FIT u Mostaru aBd.A ubije se "koja" markica pogotovo uz ramazan,narod uvijek umire,uvijek se temelji izlijevaju za kuću,djeca se rađaju,crtne se koja hamajlija i et...prezivljava se :D
 
Član
zavrsila srednju ekonomski tehnicar, upisala menagment ev prva godina....

radim... iznajmljujem auta prodajem auta...cesto ih i popravljam sa starim(to mi je i hobi) uz njega sam naucila osnovne stvari i tako....

:D
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
Carinski Tehnicar zavrsio u TZ, radio kao elektricar sa starim, a trenutno sam zaposlen u tzv fabrici PVC vrata

Kad si zavrsio ? Rodjak mi je isto isao taj smjer dole, Senad Ikanović, mozda ga i znas :D

Ja sam inace zavrsio Građevinsko - Geodetsku, smjer arhitektonski tehničar, a sada studiram Informacione tehnologije i digitalnu ekonomiju, druga godina od pocetka semestra :cool:
 
Član
The_Dag je napisao(la):
Zavrsio srednju medresu,tj. zanimanje imam,hatib,muallim, a upisacu FIT u Mostaru aBd.A ubije se "koja" markica pogotovo uz ramazan,narod uvijek umire,uvijek se temelji izlijevaju za kuću,djeca se rađaju,crtne se koja hamajlija i et...prezivljava se :D

ja ludjeg hodju nisam jos vidio :lol:;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top