vasa profesija

vasa profesija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Schumi je napisao(la):
Zubni tehničar,imao epizodu na Visokoj poslovnoj školi,trenutno student Žurnalistike / Poslovno komuniciranje

i ja sam buduci zubni tehnicar :cool:

koja si generacija , i radis li taj posao , ima li kakve zarade ? ;)
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Zubni tehničar,imao epizodu na Visokoj poslovnoj školi,trenutno student Žurnalistike / Poslovno komuniciranje

i ja sam buduci zubni tehnicar :cool:

koja si generacija , i radis li taj posao , ima li kakve zarade ? ;)


Ako si dobar u svojoj profesiji naravno da ima posla,samo moras stazirati na stomatologiji prije nego pocnes traziti posao.
 
Član
trizex je napisao(la):
Student prava, kontam se prebaciti na FIT u mostar....a pored toga student/pripravnik oblasne kontrole letenja....i mehanicar/auto elektricar u slobodno vrijeme :D al' sam ga usarenio :D

FIT jedno obično sra... pretežak fakultet za ono što na kraju dobiješ... moraš biti ekspert za matematiku ako misliš upisat... tako dobro razmisli ;) + pored matematike imaš dobro težak predmet programiranje i još par njih sličnih... :)
 
Član
Jos uvijek srednja:icon_sad: 4.raz... smjer Komercijalist... nemam planova za dalje... Trenutno radim kod svojih u veleprodaji.. pa to namjeravam i nastavit..
 
Član
idem u 4 razred mašinke tehničke škole u Tešnju, i treniram fudbal (golman) u prvom timu TOSK-a iz Tešnja :cool:
 
GTI 16V je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Zubni tehničar,imao epizodu na Visokoj poslovnoj školi,trenutno student Žurnalistike / Poslovno komuniciranje

i ja sam buduci zubni tehnicar :cool:

koja si generacija , i radis li taj posao , ima li kakve zarade ? ;)


Ako si dobar u svojoj profesiji naravno da ima posla,samo moras stazirati na stomatologiji prije nego pocnes traziti posao.


6 mjeseci jel tako ???

pa ide mi taj posao , al naravno samo trudi rad i sve bolji i bolji cu biti ;)
 
pioneer_09 je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
Carinski Tehnicar zavrsio u TZ, radio kao elektricar sa starim, a trenutno sam zaposlen u tzv fabrici PVC vrata

imal kakve sanse da moj star radi staklo za tu firmu:icon_question::icon_biggrin::icon_biggrin: koja firma:icon_question:

ovo da budem fin, da nadjem starom jos vise posla :lol::lol:

slabo radimo vrata sa staklom,jedino ako neko bas naruci inace ubacujemo plasticne panele. nije to neka velika firma ima nas samo 6,jos je u fazi uspona:lol::lol::lol:
 
Član
4 razz gimnazije
poslije akobogda Elektrotehnika telekomunikaicje, ili saobracjani telekomunikacije

da pitam usput, jel guzva na saobracajnom?
 
mario05 je napisao(la):
Jos uvijek srednja:icon_sad: 4.raz... smjer Komercijalist... nemam planova za dalje... Trenutno radim kod svojih u veleprodaji.. pa to namjeravam i nastavit..

nisam znao da ima ta skola :icon_rolleyes:
ovdje kod nas to radi ko stigne...i vama uzimaju posao,al jbg takvo je vrijeme doslo,ne mozes vise ni birat,daj sta sta bilo da se radi :icon_sad:
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
Carinski Tehnicar zavrsio u TZ, radio kao elektricar sa starim, a trenutno sam zaposlen u tzv fabrici PVC vrata

imal kakve sanse da moj star radi staklo za tu firmu:icon_question::icon_biggrin::icon_biggrin: koja firma:icon_question:

ovo da budem fin, da nadjem starom jos vise posla :lol::lol:

slabo radimo vrata sa staklom,jedino ako neko bas naruci inace ubacujemo plasticne panele. nije to neka velika firma ima nas samo 6,jos je u fazi uspona:lol::lol::lol:

Pitah te nesto na 4toj stranici :D
 
Član
zavrsio gimnaziju, a trenutno iscekujem pocetak 4 godine pravnog fakulteta :D jos 1 godina samo :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top