vasa profesija

vasa profesija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Zubni tehničar,imao epizodu na Visokoj poslovnoj školi,trenutno student Žurnalistike / Poslovno komuniciranje

i ja sam buduci zubni tehnicar :cool:

koja si generacija , i radis li taj posao , ima li kakve zarade ? ;)


Ako si dobar u svojoj profesiji naravno da ima posla,samo moras stazirati na stomatologiji prije nego pocnes traziti posao.


6 mjeseci jel tako ???

pa ide mi taj posao , al naravno samo trudi rad i sve bolji i bolji cu biti ;)

Ja mislim da jeste 6 mjeseci,ali nisam bas 100% sigurna.
Ja se odmah po zavrsetku sredjeg obrazovanja nisam bazirala na to da radim kao zubni tehnicar ,nego sam se posvetila faxu...ko zna mozda jednog dana i ja staziram pa nastavim to dalje ....nikad se ne zna!
A ti tek sada zavrsavas srednju ili????

da da , zavrsna sam sad , sad pocinjem mobilnu protetiku , cini mi se interesantna za raditi , ona fiksna mi je dosadna skroz , pronasao sam se u moblnoj , lezi mi :icon_smile:

al ne znam sta cu za dalje :icon_rolleyes:

Mobilna je inace vecini laksa od fixne..Meni je bilo sasvim svejedno ,dobre mi i jedna i druga.Ti onda sigurno znas Emira Habesa i on je sada zavrsna godina koliko se sjecam!
 
GTI 16V je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Zubni tehničar,imao epizodu na Visokoj poslovnoj školi,trenutno student Žurnalistike / Poslovno komuniciranje

i ja sam buduci zubni tehnicar :cool:

koja si generacija , i radis li taj posao , ima li kakve zarade ? ;)


Ako si dobar u svojoj profesiji naravno da ima posla,samo moras stazirati na stomatologiji prije nego pocnes traziti posao.


6 mjeseci jel tako ???

pa ide mi taj posao , al naravno samo trudi rad i sve bolji i bolji cu biti ;)

Ja mislim da jeste 6 mjeseci,ali nisam bas 100% sigurna.
Ja se odmah po zavrsetku sredjeg obrazovanja nisam bazirala na to da radim kao zubni tehnicar ,nego sam se posvetila faxu...ko zna mozda jednog dana i ja staziram pa nastavim to dalje ....nikad se ne zna!
A ti tek sada zavrsavas srednju ili????

da da , zavrsna sam sad , sad pocinjem mobilnu protetiku , cini mi se interesantna za raditi , ona fiksna mi je dosadna skroz , pronasao sam se u moblnoj , lezi mi :icon_smile:

al ne znam sta cu za dalje :icon_rolleyes:

Mobilna je inace vecini laksa od fixne..Meni je bilo sasvim svejedno ,dobre mi i jedna i druga.Ti onda sigurno znas Emira Habesa i on je sada zavrsna godina koliko se sjecam!

znam znam , mislim nismo sad bas dobri jarani al znam ko je momak :cool:

koja si ti generacija ??

btw. hvala za + ;)
 
Član
Zavrsio srednju daavno, radio sam svakakve poslove, zahvalne i nezahvalne... Pre sest godina upisao Zurnalistiku i tih sest godina radim kao novinar... Promenio sam vise redakcija, radio u svim oblicima medija ali sam se najduze zadrzao u auto-bransi posto od kako znam za sebe automobili su mi zivot (ne volim fudbal :D )
U narednih mesec-dva treba konacno da odbranim diplomski pa da se vec jednom vratim poslu... za sada sam dzabalebaros koji se nada dobrom poslu... cim flesnem diplomu sve medijske kuce ima da se polome utrkujuci se ko ce mi ponuditi bolje radno mesto.... :icon_sad: ... jadno!
 
Član
Zavrsio srednju medicinsku u Zenici, zasad sam diplomirani sportski menadzer i upisao sam magistarski ove godine u Sarajevu na DIF-u.
Zaposlen u jednoj privatnoj firmi sa sjedištem u Uniticu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top