vasa profesija

vasa profesija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
GreenDevil je napisao(la):
Carinski Tehnicar zavrsio u TZ, radio kao elektricar sa starim, a trenutno sam zaposlen u tzv fabrici PVC vrata

imal kakve sanse da moj star radi staklo za tu firmu:icon_question::icon_biggrin::icon_biggrin: koja firma:icon_question:

ovo da budem fin, da nadjem starom jos vise posla :lol::lol:
 
Član
sad 2god ekonomije u Tuzli (fax)... a inače završio ekonomsku,

a usputle pomazem starom u izgradnji firme i njenog branda... Domaći Kolači, Trgovina na malo i veliko,

Mersal d.o.o.:lol:
 
Početnik
^ o masala ;) i ja cu u direktore, samo da mi dodje kona pa da opicimo mi taj portal :D hehe, smorice se deyo sto mi nije na vreme nasao konu, kada vidi kolikih je to 10% ;)
 
Član
imam buregdzinicu u kojoj radim od 9 do 17h, ali uvijek prespim 20 min jer volim spavati i vazda onda moram kasnije nesta raditi na autu pa odem oko 14h kuci, a i kad sam na poslu ne radim nista bog zna, vazda slusam penzionere kako tracaju i ponekad naruce 2 i mlijeko(bureka):lol::lol::lol:
 
Član
gimnazijalac,4. godina hvala bogu...poslije mislio nesto i upisat...preko ljeta se zaradi koja marka...
 
Član
elektrotehnicar energetike ...

preko ljeta se pokoji dinar i ubere ..

radim sa starim ponekad sve sto se tice struje , viklovanja el.motora,el.instalacije,itd
 
Član
zavrsio gim sad studiram kriminologiju ...
redovno teretana , a s vremena na vrijeme odem i u streljanu kad ima vremena :)
 
Član
Zavrsna godina faxa Geografija turizam,u pauzama ljeti radim u salonu namjestaja i selidbe istog.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top