vasa profesija

vasa profesija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ekonomski fax, treca godina. i nista ne radim :D

PS: ako trebaju nekome racunovodstvene usluge, javite se :) to mi je porodicni biznis :)
 
Član
Zavrsio sam za Automehanicara u njemackoj sad sam Direktor jedne njemacke firme za proizvodnju pratece opreme za solarne kolektore.

Firma ce se uskoro zatvorit zbog recesije i kolapsa trzista solarnih kolektora u njemackoj tako da polahko trazim drugi posao.:icon_sad:
 
Član
zavrsio gimnaziju...upisao prvu godinu Ekonomije/Visoka poslovna...
ljeti se za*ebavam oko gradjevine..ubodem koji dinar :D
 
BHT Ovisnik
trenutno jos srednja,tehniačar pošte i telekomunikacija,mislim nastaviti FIT il ti ga računalstvo-informatika ili nastaviti ovo sto trenutno idem u srednjoj:cool:

i da,imam praonicu auta i tepiha vec skoro 10 godina pa tu radim od 8-og razreda kada sam god slobodan,da ćuknem koji dinar:icon_smile:
 
Član
Jos uvijek srednja skola,Elektroenergetska,to je ona jedna od onih skola od kojih nemas hajra i koja se zavrsava da imas srednju bar neku, a da se zaposlis bez 10-tak milja na kafu direktoru Elektroprivrede da se zaposlis jer drugo nemas gdje,a za dalje mozda se ness i upise a mozda i ne ko zna :D:D:D,a preko ljeta moler i jos ko zna sta god jos da se ubere koji dinar :D
 
Član
Zavrsio srednju ekonomsku u brckom. Sada studiram u Tuzli na Masinskom fakultetu, smjer Mehatronika, druga godina... Dosad nisam obnavljao,a sad da li cu uspjeti dat uslov za trecu, ne znam :D

:123::123::123::123::123:
 
Carinski Tehnicar zavrsio u TZ, radio kao elektricar sa starim, a trenutno sam zaposlen u tzv fabrici PVC vrata
 
GreenDevil je napisao(la):
Carinski Tehnicar zavrsio u TZ, radio kao elektricar sa starim, a trenutno sam zaposlen u tzv fabrici PVC vrata

jios jedan carinski tehnicar..reci miii ima li sta dalje za nas??? ja samo zavrsio i kod nas nema vise te skole samo 3 generacije..
 
BHT Ovisnik
u nas ima TCP u skoli,tj. tehničar cestovnog prometa,4 godine,isto tako radis kao carinik,mozes nastaviti na prometnom fakultetu
 
black_devil je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
Carinski Tehnicar zavrsio u TZ, radio kao elektricar sa starim, a trenutno sam zaposlen u tzv fabrici PVC vrata

jios jedan carinski tehnicar..reci miii ima li sta dalje za nas??? ja samo zavrsio i kod nas nema vise te skole samo 3 generacije..

ima "ona stvar" da izvines.bezze sam iso u tu skolu neam od nje nista.trazili puno para da se zaposlim na carini bem im ..........
pljuni u sake i za lopatom:lol::lol::lol:
 
Član
Sad druga god. na Ekonomskom fakultetu u Sarajevu... Zadnje 3 godine radio sve i svasta preko ljeta te konacno ove godine skupio nesto kinte za keca:icon_smile:
 
Član
Likovno graficki tehnicar za likovno graficku opremu i ilustraciju knjige :cool: Tako mi pise na diplomi :D

Trenutno ne zaposlen...
 
Administrator
zavrsio gimnaziju, i sad aBd krecem na prvu godinu medicine:D:D ponekad radim sa staklom staklorezacka firma ovo ono...:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top