vasa profesija

vasa profesija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
SamiRX-8 je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
Carinski Tehnicar zavrsio u TZ, radio kao elektricar sa starim, a trenutno sam zaposlen u tzv fabrici PVC vrata

Kad si zavrsio ? Rodjak mi je isto isao taj smjer dole, Senad Ikanović, mozda ga i znas :D

Ja sam inace zavrsio Građevinsko - Geodetsku, smjer arhitektonski tehničar, a sada studiram Informacione tehnologije i digitalnu ekonomiju, druga godina od pocetka semestra :cool:

hehe nisam ni vidio... zavrsio sam 2006-te u Avgustu :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
a nezz tog momka
 
Član
Zavrsio Masinsku tehnicku u Visokom, trenutno apsolvent na FPN-u odsjek Sigurnost! Radio sve i svasta, trenutno radim kao konobar u internet caffeu! A kad zavrsim valjda ce biti nes' bolje! ;)
 
Administrator
Ervix_focus je napisao(la):
Direktor komercijalne sluzbe i voznog parka:icon_biggrin: iiii

pomalo se studira Menadžment i marketing;)

pa brate ervixe brate mozemo li napraviti kakav poslic :D treba li vam staklar za odrzavanje objekata:icon_biggrin: :icon_question:

GreenDevil je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
Carinski Tehnicar zavrsio u TZ, radio kao elektricar sa starim, a trenutno sam zaposlen u tzv fabrici PVC vrata

imal kakve sanse da moj star radi staklo za tu firmu:icon_question::icon_biggrin::icon_biggrin: koja firma:icon_question:

ovo da budem fin, da nadjem starom jos vise posla :lol::lol:

slabo radimo vrata sa staklom,jedino ako neko bas naruci inace ubacujemo plasticne panele. nije to neka velika firma ima nas samo 6,jos je u fazi uspona:lol::lol::lol:

ma ajde pocnite i prozere praviti tu ide staklo:D
 
e ovako i ja da se upisem u Leksikon:lol:

zavrsio sam opstu gimnaziju u gradisci, a sad studiram ekonomiju u bl na drzavnom faxu naravno da ne bude kakave zabune:lol: sad trebam upisati trecu god i to je to za sad da ne planiram previse:icon_biggrin:
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Zubni tehničar,imao epizodu na Visokoj poslovnoj školi,trenutno student Žurnalistike / Poslovno komuniciranje

i ja sam buduci zubni tehnicar :cool:

koja si generacija , i radis li taj posao , ima li kakve zarade ? ;)


Ako si dobar u svojoj profesiji naravno da ima posla,samo moras stazirati na stomatologiji prije nego pocnes traziti posao.


6 mjeseci jel tako ???

pa ide mi taj posao , al naravno samo trudi rad i sve bolji i bolji cu biti ;)

Ja mislim da jeste 6 mjeseci,ali nisam bas 100% sigurna.
Ja se odmah po zavrsetku sredjeg obrazovanja nisam bazirala na to da radim kao zubni tehnicar ,nego sam se posvetila faxu...ko zna mozda jednog dana i ja staziram pa nastavim to dalje ....nikad se ne zna!
A ti tek sada zavrsavas srednju ili????
 
GTI 16V je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Zubni tehničar,imao epizodu na Visokoj poslovnoj školi,trenutno student Žurnalistike / Poslovno komuniciranje

i ja sam buduci zubni tehnicar :cool:

koja si generacija , i radis li taj posao , ima li kakve zarade ? ;)


Ako si dobar u svojoj profesiji naravno da ima posla,samo moras stazirati na stomatologiji prije nego pocnes traziti posao.


6 mjeseci jel tako ???

pa ide mi taj posao , al naravno samo trudi rad i sve bolji i bolji cu biti ;)

Ja mislim da jeste 6 mjeseci,ali nisam bas 100% sigurna.
Ja se odmah po zavrsetku sredjeg obrazovanja nisam bazirala na to da radim kao zubni tehnicar ,nego sam se posvetila faxu...ko zna mozda jednog dana i ja staziram pa nastavim to dalje ....nikad se ne zna!
A ti tek sada zavrsavas srednju ili????

da da , zavrsna sam sad , sad pocinjem mobilnu protetiku , cini mi se interesantna za raditi , ona fiksna mi je dosadna skroz , pronasao sam se u moblnoj , lezi mi :icon_smile:

al ne znam sta cu za dalje :icon_rolleyes:
 
Početnik
malo sam se zaj*avao u ranijim postovima, inace radio sam sve zivo i sve mi je islo od ruke ;)

gradjevina: stolarija tj. montiranje duplih podignutih modulacionih antistatik podova i laminata, gips (pregradni zidovi, spusteni plafoni etc..), amstrong itd.. majstor znaci ;)

web: programer internet aplikacija, interfejs i web dizajner ;) tehnike: PHP, MySQL, Flash, XML, XHTML, CSS etc..

malo DJ, za svoju dusu, nista profesionalno i za pare :icon_smile: evo, ovde mozete i da poslusate par stvari.. http://www.bhtuning.com/dj-tuning-mixevi-i-remixi-obavezno-poslusajte-t-26623.html

street job..

trenutno se nicim ne bavim, cekam moje malo mezimce da se vrati i molim boga da nesto ponovo ne zaserem :D treba mi vatrena podrska za novi projekat koji je u planu ;)
 
SamiRX-8 je napisao(la):
Kad si zavrsio ? Rodjak mi je isto isao taj smjer dole, Senad Ikanović, mozda ga i znas :D

Ja sam inace zavrsio Građevinsko - Geodetsku, smjer arhitektonski tehničar

A sad je meni Samire jasno otkud te znam :lol: Tko ti je bio razrednik?
 
Član
Završio srednju saobraćajnu u Velešićima, smjer tehničar PTT saobraćaja. Davne 2004 upisao saobraćajni fakultet, smjer poštanske tehnologije i eto jedva nekako dogurao do treće godine... Ostala još jedna, đavo je odnio...

Uz fakultet i radim u predstavništvu farmaceutske kuće LEK d.d. Ljubljana kao pomoćni radnik u maarketingu i registraciji lijekova...

Meni zasad odlično... nedaj bože goreg :D
 
Završila gimnaziju, upisala Političke nauke i eto još uvijek se peglam sa tom trećom godinom :D u međuvremenu radi se ponešto kad se nađe kakav povoljan posao, trenutno u jednoj agenciji kao promoterka :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top