Ukraden Renault Laguna 2 1,9 dci 2001

Ukraden Renault Laguna 2 1,9 dci 2001

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nelle_G je napisao(la):
Covjek nekako uvijek nauci na svojoj greski i ja sam hiljadu puta. Tebi zelim puno srece da ga nadjes. Dosta ljudi daje dosta novaca za neke felge i ostala skupa cuda a nece osnovno ALARM da stave na auto il ZEDER u kombinaciji... A to u biti treba prvo da se uradi i miran si koliko toliko...
Ja sam malo cesljao svoje parkinge,zivim tu do tebe komsije smo...al' nista nazalost. Ne odustaj...

Hvala ti. I ja bih isto za svakoga učinio. Što više raje pomogne na usputnim relacijama da se makar osvrne malo oko sebe pomaže u pronalasku. NADU ne gubim nedaj bože.
 
Član
zelim ti svu srecu svijeta da nadjes auto akobogda i nezz sta da ti kazem ako te zovunu posalji citav komsiluk sa autima i nek odu dosta ispred tebe i te lokacije gdje ti budu rekli da odneses pare i prerovi sve zivo svaku ulicicu...iskreno se nadam da ce ti se laguna opet vratiti...

boss_C200 je napisao(la):
policija moze pomoci, ali nece...
pricam sa jednim policajcem u sarajevu, kaze covjek da kad ukradu auto nekom "guzonji" u roku od 24 sata policija moze saznati ko je ukrao i naravno vratiti auto... i sta sad da normalan svijet ocekuje. da ce mu policija naci auto? kao da uopste i trazi...

jebo vaku drzavu
tako je kod nas nego treba otic u policiju i jebat im mater da bi se aktivirali...
 
Član
aldinh je napisao(la):
Care kad bi je našao, majke mi sve sa foruma bi častio. Ako bog da valjda ću to dočekati.

Forum broji preko 20k članova. Teško da ti je to isplativo.:D Ja ću sam sebi platiti, da ti smanjim trošak, ionako si sad u kurcu, mogu misliti kako ti je.:icon_sad:
 
Administrator
drug nek je sretno sa pronalaskom lagune ;) vjerujemo da situacija nije nimalo jednostavna ali nedaj se ;) brz oporavak ukucanima ;)
zapisao sam i ja broj tablica pa ako slucajno naleti tu smo ;)
pozzz
 

MTR

Član
jbg , meni je 2005 ukradena maltene nova Fabia ( imala 1300 km na satu ) u Sarajevu kod Pivnice , al me niko nije nit zvao nit trazio ikakve pare , uzeo je na lizing i naravno lizing kuca dobija pare od osiguranja , poslije toga mi dodje dopis da im moram platit razliku od 17 % umanjenog iznosa od isplate kaska od nekih 3700 KM . il plati il tuzba
Eto ne treba ti lopov , jos te i ovi bankari oderu , na kraju ostanes ni na cemu
 
Član
druze nemoj odustati od trazenja auta. obavezno obilazi otpade na nesto ces naletiti ako ga rastave. jedan moj dalji rodjak je imao tu nesrecu da mu ukradu auto. covjek nije odustajao od potrage, nasao ga je poslij 2-3 godine ne znam tacno, rastavljenog. malo je priprijetio vlasnicima otpada i dobio je drugo auto. zato trazi i zovi sve redom koga znas na nesto ces naletiti, a na policiju se nemoj toliko oslonjati... svu srecu zelim u pronalasku...
 
Član
Od policije još ni traga ni glasa. Ma slabo se nadam šta od njih. Prije ću na ovaj naćin i od drugih prijatelja dobiti informacije. Prića mi inspektor da su riješili jedan slućaj koji se desio u mojoj firmi. Prijatelju su mi ukrali službeno vozilo jer ga je greškom parkirao tu noć ispred ulaza, umjesto da ga vrati u firmu (predpostavljam radi dana viška noćenja i dnevnice). Kad mu je nestalo auto direktor mu je zaprijetio otkazom ako ne nađe auto. Uglavnom, lopovi su ga zvali i tražili 6000 km za otkup. Otkup je uz asistenciju policije dao lopovima i našao auto negdje u nekom blatu u Lukavici i tako je policija riješila slućaj. Kažu za dlaku su im umakli. A čovjek je vozač, morau uzeti brzi kredit da plati otkup. Sreća u nesreći auto je vratio i nije ostao bez posla. A drugom prijatelju su na slićan naćin ukrali službeni kombi. Platio je otkup i bilo je čak i frke i na kraju ni para ni kombija. Čovjek je bio u šoku ako ne i tri mjeseca. Nikad nije pronađen. Ma ima groznih prića ali nadu ne gubim. Ma sve onako posmatraš dok se to tebi ne desi ma uhhh grozan osjećaj. Nije više ni tuga, nego tragedija, drama, ma neopisiv osječaj.
 
Član
menjic je napisao(la):
Nemoj, onda ce te skontati, reaguj isto ko i prvi put, vadi se na zenu i djecu, reci treba ti auto samo da kazu gdje i koliko para trebas donijeti, ako kazu puno reci puno je, reci da nemas da mozes dat jos hiljadu dvije i da trebas do banke, i onda stvarno otidji do banke u slucaju da te prate, udji provjeri stanje i izadji. Onda im se javi reci da nemas dovoljno na racunu da moras ici pozajmiti, izmisli nesto realno da i oni povjeruju.

A time kupujes vrijeme policiji da ga oni uhvate.

Uzmi za predpostavku da su oni pametni lopovi iako nisu, pogotovo ako te nazovu drugi put. Ali Zamisli da jesu pa ti probaj ispast pametniji, malo ih razvuci, ali radi sve sto im kazes. Ako kazes da ces do banke onda stvarno idi, ako kazes da ces pozajmiti od kolege, onda ga nazovi i otidji na kafu s njim .........

U svakom slucaju, sretno i pazi sta radis i nemoj sebe da ugrozavas mnogo imaju ljudi zaduzeni za taj posao, ti samo treba da im olaksas i pomognes.

Desavalo se mnogo takvih slucajeva, i ljudi uglavnom plate i dobiju auto nazad, i njima se ne isplati mnogo cekati.

A to da ga rastave i prodaju u dijelove, je jako spor i tezak proces, i uvijek ostavljaju sansu da neko prepozna auto pa prijavi policiji. Ovako izvuku od tebe para pa ti vrate auto a ti nemas pojma ni ko su ni gdje su. Ali zato ti budes korak ispred njih pa im se posle nacestitas nove godine.

bolje da si mu na PP poslo nego ovde...hajd znaj mozda lopovi prate forum :icon_rolleyes::icon_mad::icon_mad:
 
Član
drug,svakom Bog vrati...pare ce se namirit,da tebi dijete i zena hairli ozdrave,to je najbitnije ;)
a nemoj odustajat od potrage,uvijek ima nade
 
Član
jednom mom komsiji inace autoelektricaru ukrali auto,trazio ga i sve,bez rezultata. Isto ga zavalili jednom za pare,nije uspio naci auto. Poslije toga mozda i dva tri mjeseca isao u Vitez da nadje neke dijelove na otpadu,radio je nekome nesto i gore je trazio dijelove. Obilazeci otpad nadje svoje auto.Nista mu nije falilo,samo sto je stojalo na klocevima,nista nisu razvalili,niti slomili. Sve uredno bilo. Eto to sam ispricao zato sto se nikad ne zna,ne treba se predavat,mozda bas najmanje kad se budes nadao da je nadjes. Ima Boga ako nista,doci ce drugo auto,neka ti je porodica zdrava,to je najbitnije
 
Član
Druže ljudi koji ti ukradu auto oni akote nazovu 90% slučajeva oni i vrate auto mada u većini slučajeva za otkup zovu neki treći ljudi koji su sasvim slučajno došli do saznanja da je recimo to auto ukradeno uvjek kad te zovu traži detaljn opis auta i neke pojedinosti koje ti mogu tačno reći jedino ako je auto kod njih
 
Član
edoze je napisao(la):
drug,svakom Bog vrati...pare ce se namirit,da tebi dijete i zena hairli ozdrave,to je najbitnije ;)
a nemoj odustajat od potrage,uvijek ima nade

eh + za ovo znam da je zao auta al vjeruj mi da ima i boga...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top