Ukraden Renault Laguna 2 1,9 dci 2001

Ukraden Renault Laguna 2 1,9 dci 2001

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Samo ti ostani dobar covjek , to je samo iskusenje za dobre ljude , ne sekiraj se svak ce dobiti ono sto zasluzuje kad tad , prosnjuhaj ti malo po Sarajevu sto kazes mozda su to namjerno uraditi da pomisli da auto vise nije tu
 
Član
Juče sam baš obišao sve parkinge na Alipašinu polju (A,B,C-faza) i Vojničko polje, a preksinoć pola Dobrinje. Imam neke raje koji traže, pa videćemo. Mislim nadu nisam izgubio ali sve su šanse da je već rasturen. Daj bože da griješim.

I klikćem sa karticom neće li koji zasvjetliti.
 
Nadam se da ces naci auto...a da ga covjek vidi kad krade....ne bi razmisljao ni sekunde pucao bi na njega! Pi*ka im materina lopovska!!
 
Član
Evo prijatelj sa foruma mi je sugerisao da ostavim broj sa kojeg me je lopov zvao, pa to i radim. Pokušaću ujutro i eronet zvati pa ako oni šta mogu da učine. Broj je 063- 876-693. Taj broj mi je dao da ga mogu zvati. U početku je bio skriveni broj. Neznam da li telekom može dati tu informaciju za skriveni broj.
 
moze ako tuzilastvo izda naredbu telekomu da dostavi. onda dostavljaju sve vezano za taj broj, koga je zvao od koga primio poziv, poruke, gdje je bio telefon u odredjenom trenutku....sve. samo je bitno da li ce tuzilac izdati takvu naredbu. moze a i nemora.
 
Član
To je kartica kupljena s trafike 100%. Ako išta, možeš saznati gdje je kupljena, iako sumnjam da će ti to išta značiti. Lopovi dobro prikriju tragove.

p.s. žao mi je zbog ukradenog auta
 
octavian je napisao(la):
moze ako tuzilastvo izda naredbu telekomu da dostavi. onda dostavljaju sve vezano za taj broj, koga je zvao od koga primio poziv, poruke, gdje je bio telefon u odredjenom trenutku....sve. samo je bitno da li ce tuzilac izdati takvu naredbu. moze a i nemora.

ma kakvi sve je to povezano , prije mozda godinu dana kad su obijali golfa 5 pod mojim prozorima ja samo sto sam nazvao policiju oni su se pokupili i otisli sto znaci da imaju nekoga unutra ko im dojavi sta se desava , sve je to fuj u danasnji vakat
 
Little Dragon je napisao(la):
octavian je napisao(la):
moze ako tuzilastvo izda naredbu telekomu da dostavi. onda dostavljaju sve vezano za taj broj, koga je zvao od koga primio poziv, poruke, gdje je bio telefon u odredjenom trenutku....sve. samo je bitno da li ce tuzilac izdati takvu naredbu. moze a i nemora.

ma kakvi sve je to povezano , prije mozda godinu dana kad su obijali golfa 5 pod mojim prozorima ja samo sto sam nazvao policiju oni su se pokupili i otisli sto znaci da imaju nekoga unutra ko im dojavi sta se desava , sve je to fuj u danasnji vakat

ja sam cuo da imaju policijske motorole i prate preko njih gdje su plavci ;)
 
Član
To sam i ja danas čuo da imaju nove skenere s kojima prate policiske motorole. Majku im prefriganu.
 
Član
A kako dođu do broja tel. ako nisu povezani sa policijom? Sve je to ista mafija. Pa do sada bi im stali u kraj da nemaju i oni tala u tome.
 
eeddiinn je napisao(la):
A kako dođu do broja tel. ako nisu povezani sa policijom? Sve je to ista mafija. Pa do sada bi im stali u kraj da nemaju i oni tala u tome.

ma saznaju oni sve sto zele vjeruj mi,i meni su ibizu ukrali i sve al bas sve znaju,uradio bi covjek nesto al onda konta,znaju sve o tebi to je mac sa dvije ostrice,,mene nazvali i kazu prijatelju sto ne cuvas auto :D :D
 
Član
Sumnjam na to da su dobili broj preko vlasnika vozila iz tehničkog pregleda i registracije, jer prvo su mi oca zvali, pa im je on proslijedio moj broj. Jer kad sam registrovao auto otac je njima ostavio broj mobilnog telefona, a ja sam svoj ostavio u policiji nakon krađe. Nekoga sigurno imaju ubačenog ko ima pristup podatcima jedinstvene baze registracija. Auto je na ocu.
 
Legend
Ja sam ti gore vec napisao sta je i kako je, kako ja mislim, al evo citajuci ove komentare prosto se nasmijem kad vidim komentar "sto nisi zvao policiju" hahahahaha

Pa ljudi moji, kome je to jos policija nasla auta, jest mozda jedom od 20 ljudi.. i to ako je neka sitna riba ukrala auto, ako je mafija, kao sto je ovdje (gdje zovu,znaju cije je auto,i sve to) onda je tesko da oni ista mogu uradit, na kraju krajeva, NECE jer su u talu..

Policija tu ne pomaze, moze se obavijestiti, i treba, ali od njih neas nikakve koristi, samo neku "unutrasnju sigurnost i nadu da ce oni nesto uradit.."

Ovo je klasicna prevara.. mozda bi najpamentije bilo pokusati uci u trag, samo se nadaj da nije bacen broj, a vrlo je moguce da jeste, jbo broj to se kupi i baci cim se zavrsi posao (al pricam ko da sam ja krao hahah), al fkt je tako.. jbg

Druze, ako ti u telekomu mogu na neki nacin pokazati gdje je u tom trenutno lopov bio kad je zvao, ili da na neki nacin udju u trag, nadaj se jbg..

moja ti je preporuka i da preletis otpade od sarajeva do kiseljaka, busovace, mozda i tu negdje naletis na nesto, karakteristicno.. jbg ne znam stvarno vise sta bih ti predlozio, volio bih da ti mogu pomoci.. iskreno
 
Član
To ću i uraditi. Imam taman vikendicu prema Kiseljaku, pa poznajem otpade od Mostarske petlje pa do Kiseljaka.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top