Ukraden Renault Laguna 2 1,9 dci 2001

Ukraden Renault Laguna 2 1,9 dci 2001

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nevjerujem da ce odmah djelovi u opticaj sacekace oni malo. daj ti malo oglas da kupujes djelove limarije (dvoja vrata il nesto tako) na nepoznat broj 065 mreza. mozda te neko i pozove pa kao slucajno usput priupitaj i koja je boja limarije. i prati oglase
 
pogledaj na smetljistu gore u buca potoku, meni su gore ustekali auto bili kad su ga maznuli, ali igrom slucajeva policija ga nasla (zahvaljujuci pljacki aerodroma pa su cesljali cijeli grad)
Takodje ako mozes kako i imas vremena ka trebevicu krenuti, dosta ih steka gore ukradena auta, ali je velik teren pa je malo zeznuto preroviti.....
samo polako i ne daj se, moje je vraceno nakon skoro mjesec dana....
 
Član
svasta stvarno mi je zao...
danas ne mozes biti siguran ni na jedan nacin ukrast ce ti i ono malo sto imas...

ja neznam kako je kod tvoje lagune...

al prije par dan sam kod prijatelja sjeo u auto i kaze pretisni kocnicu i pretisni istovremeno start i vozil ose upali a kartica kod njega u dzepu ...

sad dal je tako kod tebe neznam al kod njega sam tako upalio auto a laguna je 03 god..

sto se tice odpada tu je neces naci sigurno...

to il je u tvojoj blizini ima neka napustena garaza ili skladiste il tako nesto....
to se rastavlja u garazi a ne na odpadu..

prije par godina su kod komsije ukrali A6 otkinuli njegov volan stavili svoj i samo 200 metara je odvukli u garazu napustenu i trazili 6.000eura...
 
Član
nace se kad tad,u blizini mene su covjeku prije 2 god. ukrali pola 2005god. covjek doso iz njemacke na odmor,ujutro se probudio auta nema trazili mu 3000km dao im i od auta ni traga,prije jedno 2 tjedna dosla policija da mu kaze da su mu nasli auto u grudama na nekom parkingu,sjeo sa njima i otiso po auto kad je ga dovezo na autu jos njemacke tablice,znaci samo su ga odvezli nisu ga dirali
 
ma sve lopove treba oznaciti, je li jednom ukrao odmah na celo ostembiljati dozivotno da nosi lopov, i tacka.....
a svemu ovome je najvise kriva policija, mrsko im raditi posteno, pa s njima u talu
meni kad su klepili auto i poslije nasli, ja im davao cist otisak 2 prsta, na plastici s unutrasnje strane na prasini ostao, ko suza cist, oni gledaju i smiju se kao ma vozi auto i suti....... sve jad do jada, a ti drug samo polako nacice se auto ako bog da
 
Član
stvarno mi je zao sto ti se to desilo, jednom poznaniku su megana maznuli ali je dao neku lovu pa su mu vratili, cudi me kako tebi nisu vratili, ako gdje ugledam slicno auto ili neki trag javim ti, prolazim skoro svaki dan kroz novu bilu i vitez pa eto ako naleti odma ti javljam..
 
Početnik
od mog komsije pasat ukraden zavrsio na jednom autootpadu u kiseljaku, u brnjacima...manji autootpad, ispod osmica, kad krenes prema kiseljaku... al je on imao neke veze u SIPI, njih angazovao i nasli auto za 2 dana...
 
drug evo vidim da ti vamo na drugom forumu pisu da pogledas u vogosci,zapisao sam broj tablica pa cu sutra poslije posla otici pogledati ovdje malo,,nadam se da cu pomoci,ne radim ovo radi nagrade ili sl.,ovo radim jer znam kako ti je ;)
 
Član
Narode HVALA VAM NAJLJEPŠA još jedanput na podršci. Makar razgovor i trud pomažu u ovakvoj situaciji koja me snašla, maltene sve u istom danu. Nekako opet dobijam nadu da će na kraju opet sve izaći na dobro. To je banda bez morala, ne mogu da vjerujem da mi se ovo sve dešava još uvijek, ali na žalost je tako.

Hvala još jedanput prijatelji.
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
drug evo vidim da ti vamo na drugom forumu pisu da pogledas u vogosci,zapisao sam broj tablica pa cu sutra poslije posla otici pogledati ovdje malo,,nadam se da cu pomoci,ne radim ovo radi nagrade ili sl.,ovo radim jer znam kako ti je ;)

mislis da ne skinu tablice? :icon_rolleyes::icon_mad:
 
Gtr_R35 je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
drug evo vidim da ti vamo na drugom forumu pisu da pogledas u vogosci,zapisao sam broj tablica pa cu sutra poslije posla otici pogledati ovdje malo,,nadam se da cu pomoci,ne radim ovo radi nagrade ili sl.,ovo radim jer znam kako ti je ;)

mislis da ne skinu tablice? :icon_rolleyes::icon_mad:

pa zapisao sam za svaki slucaj.ne mora znaciti da ce skinuti,ali ima ovih par detalja koje je momak fino napisao pa cu da pogledam,nista me ne kosta ;)
 
Član
Drug tesko tebi ev citam ovu temu vec pola sata dabogda nasao auto neznam sta da kazem samo polako valjda ce sve ispasti kako treba. Pozzzz
 
Član
policija moze pomoci, ali nece...
pricam sa jednim policajcem u sarajevu, kaze covjek da kad ukradu auto nekom "guzonji" u roku od 24 sata policija moze saznati ko je ukrao i naravno vratiti auto... i sta sad da normalan svijet ocekuje. da ce mu policija naci auto? kao da uopste i trazi...

jebo vaku drzavu
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
policija moze pomoci, ali nece...
pricam sa jednim policajcem u sarajevu, kaze covjek da kad ukradu auto nekom "guzonji" u roku od 24 sata policija moze saznati ko je ukrao i naravno vratiti auto... i sta sad da normalan svijet ocekuje. da ce mu policija naci auto? kao da uopste i trazi...

jebo vaku drzavu

nije samo u bih... vec ovde u londonu gdje ja zivim isto je tako.... ne traze, samo ako slucajno nalete... pretezno znaju odvuc gdje su indijanci :icon_rolleyes:

al ako ukradu osiguranje ti otplati...trebali su tako i u bih napravit :icon_smile:
 
Član
A neznam šta bih ti rekao na sve ovo pročitano... nek ti je Bog na pomoći i nadaj se da će se naći auto.

Kod nas su ovdje prije par godina ukrali audija ženi od jednog kriminalca i tražili 5k eura za njega... on se napravio lud kao što i jeste, otišao u Prozor s par momaka, pokupio nekakvog lika što se bavi tom krađom, strpao ga u gepek, dovezao u Jablanicu i držao ga u gepeku bez hrane i vode... treći dan ovaj rekao "daj mi da jedem, naći ću ti auto za pola sata" i tako i bilo... sve je to uvezano u cijeloj državi... jadna država će uvijek biti zbog kriminalaca, počevši od najvećeg vrha države pa do ovih sitnih.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top