Ukraden Renault Laguna 2 1,9 dci 2001

Ukraden Renault Laguna 2 1,9 dci 2001

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma ništa prijatelju. Niko nije nazvao. Danas je osmi dan. samo me strah da već nije isjećena, ali nadu ne gubim, samo pojede me iznutra sekiracija.
 

MTR

Član
Druze ne sekiraj se sto nas efendija Edo :D kaze , auto se vazda moze uzet al zdravlje i zivot ne
 
Član
neznam sta bih ti savjetovao...nije dobra situacija

nemoj se sekirat, samo smireno, naci ce se sigurno kad tad.
 
Član
jbga sta god covjek da ti kaze ne moze te utjesit jer ti samo znas kako ti je,mogu samo kao i ostale kolege da ti izrazim suosjecanje i zelju da ce se na kraju ipak sve dobro zavrsiti.....a odsad,jbga jest da je kasno,al kao sto ljudi kazu na greskama se uci,tako da ako Bog da kad kupis drugo...a kupit ces.....odmah isti dan....nema cekanja dan-dva,ovo,ono...ima nesto prece isl...odmah ugradnja alarma i ostala max zastita koju mozes obezbjediti da budes koliko-toliko siguran od ove bagre koja zivi na racun tudze muke i patnje....jos jednom moje iskreno suosjecanje i nadam se da ce na kraju sve da se zavrsi kako treba....pozzz
 
Član
Pazi autoili oni ce se nekad pojaviti sigurno, pa nisu u afriku otisli, samo se ti ne sekiraj i redovno sa daljinskim obilazi parkinge i otpade, stavi u dzep i klikaj pa zapistace negdje, a kad zapisti nemoj se trzati, trcati i vikati, to je moje auto, nego samo pogledaj, okreni glavu parkiraj se blizu i zovi policiju.

Ako nema alarm vidjeces zmigavce, cuti centralnu ......

Samo polako, uvjek se nadje, taman i da nadjes samo pola auta, nasao si njih. Onda ih nemoj ti tuci, nego nagovori policiju da ih malo prevaspita da priznaju i sto jesu i sto nisu :D
 
Član
ma ovo je lopovska drzava,kakva policija kkavi bakraci...
jesi vidio kad neko nestane kako se za 5 min sazna u telekomu kud se kretao,gdje je stao.kad sta....

ti uoste nemoras imati ni broj ni nista samo da znas u koje vrijeme te je zvao neko (neka je skriven broj) u telekomu na pritisak ENTER-a sve dobiju koji mob,koja lokacija,KOJI MOBOVI SU JOS BILI U BLIZINI,gdje je ko otisao poslije,gdje prenocio,eto ti i adrese i imena i svega zivog,i njega 9i konobara koji ga je usluzio.....i ko mu je nasuo benzin i sve.....ako se hoce!!!


malo puno je komplikovano prikriti tragove moba......
treao bi prvo otici u kupovinu moba na crno ali tako sto bi tvoj mob ostao kod kuce i da ides sam,odma po kupovini vaditi bateriju....mob i novu karticu koristiti samo kad tvoj stalni mob nije u tvojoj blizini i kad si sam......sve drugo je pusiona...

i da....ja da sam lopov ja bi ovo citao sigurno...kad si stavljao naslov mogao si barem odvojiti slova ili ih nekako drugacije prikriti od googla....barem to....

Sretno!!!!
 
Član
Eventualno zovi otpade i pričaj im kako si imao udes i tražiš dijelove za Lagunu plave boje, hladnjak, turbinu za dizela itd.
Jer to je često auto danas kod nas i sigurno je otišlo u dijelove negdje...Sumnjam da ćeš imati pozitivan rezultat, ali eto...kod nas je sve potkupljeno i stoka, od inspektora u policiji do otkupljivača starog željeza koji primaju šasije auta i ne gledajući šta je i čije je...
 
Član
ne kontam ovo zakljucavanje da hodas po parkingu i klikas,ako je toliko bio pametan valjda je promijenio kod kljuca i dzaba ti klikati...
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
ne kontam ovo zakljucavanje da hodas po parkingu i klikas,ako je toliko bio pametan valjda je promijenio kod kljuca i dzaba ti klikati...

kako ce ga promjenit ako je razbio staklo i bog zna kako ga upalio.
Nije sigurno sa daljinskim...tj karticom...
 
Član
Ma imaju prokletu sondu, tj. Renault dijagnostiku + laptop. Gledam juće na market.ba, otkucajte renault djelovi i vidjećete dijagonstiku. To je điđa koja se priključi na laptop, a sa druge strane ima kablove za priključak na auto za starije i novije modele. Otkljuća ga dok keks kažeš. A i izvjesna osoba je prodala dekoder sa kodovima lopovima za masne pare, tako da sad to otvaraju bez problema. Ma sve bi ih povješao bez razmišljanja. Zadnju marku uložim u auto i ma grozna osječaj kad ujutro vidiš da je noge dobio.
 
Član
Pa oni valjda kopiraju tvoju karticu, ili kod s nje, pa tako odvezu renoe, a i tvoja ostaje da radi.

A ako su toliko pametni, onda mogu da iskljuce sve osim svoje kartice, i da ga ofarbaju i ..... ali nisu, cim su zvali sa mobilnog i jos dali svoj broj da on njih zove, to govori koliko su oni pametni.

aldinh je napisao(la):
Ma imaju prokletu sondu, tj. Renault dijagnostiku + laptop. Gledam juće na market.ba, otkucajte renault djelovi i vidjećete dijagonstiku. To je điđa koja se priključi na laptop, a sa druge strane ima kablove za priključak na auto za starije i novije modele. Otkljuća ga dok keks kažeš. A i izvjesna osoba je prodala dekoder sa kodovima lopovima za masne pare, tako da sad to otvaraju bez problema. Ma sve bi ih povješao bez razmišljanja. Zadnju marku uložim u auto i ma grozna osječaj kad ujutro vidiš da je noge dobio.

Samo treba na struju spojiti, pa kad ustanes ujutru a oni se naslagali oko auta. Pocistis govna i vozi dalje, obavezno zaslajdrat po koljenima :D:D:D
 
Član
menjic je napisao(la):
Pa oni valjda kopiraju tvoju karticu, ili kod s nje, pa tako odvezu renoe, a i tvoja ostaje da radi.

A ako su toliko pametni, onda mogu da iskljuce sve osim svoje kartice, i da ga ofarbaju i ..... ali nisu, cim su zvali sa mobilnog i jos dali svoj broj da on njih zove, to govori koliko su oni pametni.

aldinh je napisao(la):
Ma imaju prokletu sondu, tj. Renault dijagnostiku + laptop. Gledam juće na market.ba, otkucajte renault djelovi i vidjećete dijagonstiku. To je điđa koja se priključi na laptop, a sa druge strane ima kablove za priključak na auto za starije i novije modele. Otkljuća ga dok keks kažeš. A i izvjesna osoba je prodala dekoder sa kodovima lopovima za masne pare, tako da sad to otvaraju bez problema. Ma sve bi ih povješao bez razmišljanja. Zadnju marku uložim u auto i ma grozna osječaj kad ujutro vidiš da je noge dobio.

Samo treba na struju spojiti, pa kad ustanes ujutru a oni se naslagali oko auta. Pocistis govna i vozi dalje, obavezno zaslajdrat po koljenima :D:D:D


tako mom komsiji htjeli ukrasti nissan-almera prije par godina covjek ga tek kupio i ne uspjedne im prvi puta i drugi dan mi spojimo struju i nikad vise da navrate u mahalu jebali mamu svoju a koji humor na ledjima su jednog odnijeli kad ga prisastavilo i opet su pobjegli al glavno je da ja auto ostalo u garazi i budi siguran da se vise nikad nece vratit...
 
Član
aldinh je napisao(la):
Ma imaju prokletu sondu, tj. Renault dijagnostiku + laptop. Gledam juće na market.ba, otkucajte renault djelovi i vidjećete dijagonstiku. To je điđa koja se priključi na laptop, a sa druge strane ima kablove za priključak na auto za starije i novije modele. Otkljuća ga dok keks kažeš. A i izvjesna osoba je prodala dekoder sa kodovima lopovima za masne pare, tako da sad to otvaraju bez problema. Ma sve bi ih povješao bez razmišljanja. Zadnju marku uložim u auto i ma grozna osječaj kad ujutro vidiš da je noge dobio.

Zato svi koji imaju renoa, neka mu pokriju br. sasije ispod sajbe i svaki br. sasije koji se moze lako iscitati!!! Pozeljno je i da se izmjeni dijagnosticki jack, tako da oni ne mogu sa svojim orginalnom jackom da se skopcaju na auto! A vi kasnije napravite adapter sa vaseg jack-a na orginalan! Nije da ga ne mogu odvesti, al ce se barem napatiti ako uspiju dok ga upale!
 
Član
Nevazi to samo za renolova vozila.. i za VAG grupu.. doneses broj sasije u asu i oni ti naracu origigi kljuc, doduse bez koda (bar su meni tako donijeli)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top